KARTUŞLARA VEDA EDİN

Play Video

YÜKSEK KALİTELİ PROFESYONEL BASKI ARTIK ÇOK DAHA UYGUN FİYATA

İster evde çalışın ister ofiste, bir Epson mürekkep tanklı yazıcı, baskı ve iş maliyetlerinizi azaltacaktır. Ultra yüksek kapasiteli inkjet ofis yazıcılarımız uygun maliyet, kullanım kolaylığı, kalite ve güvenilirliği harika bir pakette bir araya getiriyor.

Bir Epson mürekkep tanklı yazıcı ultra düşük maliyet, performans ve kaliteden ödün vermeden sorunsuz yazdırma arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

TEMEL AVANTAJLARI

  • Ultra yüksek kapasiteli dahili mürekkep tankı
  • Ultra düşük maliyetli baskı
  • Epson kalitesinde sonuçlar
  • Yüksek hacimli mürekkep şişeleri
  • Güvenilir çalışma
  • Orijinal Epson garantisi ile rahatlık
Key Benefits

ULTRA DÜŞÜK MALİYETLİ BASKI

Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı, Epson kalitesini ultra düşük bir maliyetle sunar.

Yazıcılar, sıra dışı bir baskı kapasitesi sağlayan yüksek hacimli orijinal Epson mürekkep şişeleri ile gelir.

Bu sistem yalnızca büyük bir maddi kazanç sunmakla kalmaz, ayrıca ofisiniz için son derece verimli ve güvenli bir katkıdır.

Ultra-low-cost printing

KARIŞIKLIK OLMADAN GÜVENİLİR BASKI

Tüm yazıcılar, rakipsiz dayanıklılık, kalite ve güvenilirlik sunan Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle donatılmıştır. Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı yazıcıya tam entegre edilmiş olduğundan diğer doldurma sistemlerinin karmaşası veya sorunları olmadan güvenilir baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

Epson'un eşsiz hızlı mürekkep doldurma teknolojisi mürekkep sarfiyatını en aza indiren özel tasarımlı hava geçirmez başlıklar ve filtreler içerir.

Reliable Printing

EPSON KALİTESİ İLE GELEN GÖNÜL RAHATLIĞI

Epson'un orijinal mürekkeplerini kullanarak baskıdan beklediğiniz en iyi kaliteyi elde edersiniz. Her mürekkep şişesinin kullanımda değilken saklamak için sızdırmaz bir kapağı vardır.

Epson garantisiyle yazıcınızdan maksimum değeri, güvenilirliği ve gönül rahatlığını elde edeceğinizin bilinciyle içiniz rahat edecektir.

Epson Quality

EPSON CONNECT İLE KABLOSUZ BAĞLANTI

Epson Connect, dünyanın neresinde olursanız olun fotoğraf veya belgeleri eposta veya remote print sürücüsü üzerinden yazıcıya göndererek yazdırmanızı sağlar. Epson Connect ayrıca, akıllı telefon veya tablet kullanarak Wi-Fi üzerinden kolay baskı sağlayan Epson iPrint uygulamasını içerir. Belgeler ve fotoğraflar Apple AirPrint5 ve Google Cloud Print uyumluluğu sayesinde doğrudan mobil cihazlardan da basılabilir. Ayrıca Google Cloud Print¹ de desteklenmektedir.

Epson iPrint
  1. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve cihazlar için www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin
  2. * 2 yıllık mürekkep hacmi, kullanıcının aylık ortalama baskı hacmi baz alınarak belirlenmiştir (IDC WW Sayfa Hacmi Programı, 2013).