WorkForce Pro Serisi

Ofis baskısındaki yeni döneme siz de katılın

Hepsine sahip olabilecekken neden daha azıyla yetinesiniz? Epson WorkForce Pro serisine bir göz atın, işletmeniz için doğru modeli seçin ve çok daha fazlasını çok daha az fiyata elde etmeye hazır olun.

EKONOMİK

Rakip renkli lazerlere göre sayfa başına %50'ye varan daha düşük maliyet1

  • Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarıyla daha fazla baskı alın

EKOLOJİK

Rakip renkli lazerlerden %80'e kadar daha düşük enerji tüketimi2

  • Düşük güç tüketimi ve değiştirilmesi gereken daha az parça

HIZLI

Tipik baskı işlerinde lazerden daha hızlı3

  • Isınma süresi yok

BASKI ALMAK İÇİN NE KADAR ENERJİ GEREKİR?

BASKI ALMAK İÇİN NE KADAR ENERJİ GEREKİR?

KURUMSAL

KURUMSAL

En büyükleri de dahil olmak üzere her ölçekteki işletme, WorkForce Pro yazıcılarının sunduğu düşük enerji tüketimi, sayfa başına düşük maliyet ve yüksek hızlardan fayda sağlayacaktır. İşletmeler, gelişmiş uyumluluk ve iş entegrasyonu için, PDL emülasyonları, artırılmış güvenlik işlevleri ve mükemmel güvenilirlik gibi gelişmiş özelliklere güvenebilir.

DAHA FAZLASI

KÜÇÜK İŞLETMELER

Small business

Küçük işletmeler, ofisteki verimliliği artırmak için WorkForce Pro yazıcıların sunduğu güvenilirlik, bağlanabilirlik ve esnekliğe güvenebilir. Düşük sayfa başı maliyet ve düşük enerji tüketimi ile tasarruf ederken Ethernet, Wi- Fi ve daha fazlası ile yüksek kaliteli A4 ve A3 baskı özelliklerinden yararlanabilirler.

DAHA FAZLASI

İZİN VERİN SİZİN İÇİN DOĞRU OLAN WORKFORCE PRO YAZICIYI BULALIM

Aradığınız özellikler nelerdir? (aşağıdan seçin)

CİHAZ TÜRÜ
AYLIK İŞ HACMİ
İŞLETME ÖZELLİKLERİ
TÜM SERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
TASARRUF HESAP MAKİNESİ

Yeni Epson Workforce Pro serisiyle ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için hesap makinemizi kullanın.

TASARRUFLARINIZI HESAPLAYIN

PRECISIONCORE'UN AVANTAJLARI NELERDİR

PrecisionCore, mürekkep püskürtmeyi bir üst düzeye çıkartarak hız, kalite, güvenilirlik ve verimlilikte büyük artış sağlar.

1. Endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılan son derece güvenilir ve dayanıklı teknoloji

PrecisionCore teknolojisi, yüksek hızlı endüstriyel etiket baskısı ve doğrudan kumaşa baskı uygulamaları dahil Epson’un endüstriyel ve ticari baskı ürünlerinde kullanılır. Bu ticari uygulamalar yüksek düzeyde dayanıklılık, güvenilirlik, kalite ve hız gerektirir.

2. Artık ofiste baskı için de kullanılabilir

Epson, PrecisionCore baskı kafasının avantajlarını ilk kez olarak Epson WorkForce Pro serisine dahil ederek iş yerinde yüksek kaliteli, hızlı ve güvenilir baskı elde etmek amacıyla yeni üretim tesislerine 125 milyon € yatırım yapmıştır.

3. Hız, kalite ve güvenilirliğin mükemmel kombinasyonu

PrecisionCore baskı kafası teknolojisi farklı boyutlarda mürekkep damlacıkları üretebilir. Büyük damlacıklar renklerin geniş bir alana verimli bir şekilde yayılmasını sağlayarak baskı hızını artırırken küçük damlacıklar pürüzsüz tonlamalar ve keskin kenarlar oluşturarak baskı kalitesini artırır.

Aynı zamanda her PrecisionCore Piezo öğesi yüksek hassasiyetli bir sensör olarak çalışarak milisaniyeler içinde kendi kendine teşhis sağlar ve gerekli ayarlamaları yapar.

DURABrite Ultra Ink

RAKİPSİZ BİRLİKTELİK

Baskı maliyetleri her işletme için büyük bir sorundur, işte bu yüzden çeşitli mürekkep kartuş boyutlarını sunmaktayız. Maliyetlerinizi düşük tutarlar, baskılarınızın üstün kalitede görünmesini ve her iş ortamında daha uzun süre kalıcı olmalarını garantilerler.

EPSON DURABRITE MÜREKKEP

EPSON AYRI MÜREKKEPLER

BELGE YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BELGE YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Kağıtsız belgeleri iş akışınıza entegre ederek verimliliği artırın ve maliyetleri düşürün. Epson'un Document Capture Pro yazılımı, yalnızca bir düğme ile sayfa çekimi süreçlerini otomatik hale getirir.

DAHA FAZLASI

EMAIL PRINT
FOR ENTERPRISE

Email print for enterprise

Epson'un güvenli, sürücüsüz ofis tipi e-posta baskı çözümü ile belgelerinizi hızlı bir şekilde doğrudan işlev yazıcınıza gönderin. Doğrudan veya Çekme baskı modları ile bilgisayarlar ve mobil cihazlardan e-posta yoluyla belge göndermek ve baskı almak için idealdir.

 

EFSANE AVCISI: WORKFORCE PRO SERİSİ

WorkForce Pro serisi, mürekkep püskürtmeli yazıcılar hakkındaki efsaneleri ortadan kaldırır

Kanıtını görmek için videoyu izleyin veya PDF dosyasını indirin

KANITI OKUYUN

Mythbuster

ENTEGRE İŞ ÇÖZÜMLERİ

PROFESYONEL PROJEKTÖRLER

Büyük şirketler, dikkat çekmek için daha parlak, daha iyi görsel iletişimler kullanır. On yıldan daha uzun zamandır projektörlerde dünya birincisi olarak1, sınıflarda, yönetim kurulu odalarında, toplantı odalarında ve oditoryumlarda maksimum etki elde etmek için tam olarak şirketinizin ihtiyaç duyduğu şeyi sunuyoruz.

DAHA FAZLASI
OFİS TİPİ LAZER YAZICILAR

İşinizde öncelikleriniz ne olursa olsun, Epson'da ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir lazer yazıcı mutlaka bulunur. Baskı kalitesi önemli olduğunda bizim teknolojimiz en iyisini sunar. Bütçeler daraldığında cihazlarımız, enerji kullanımını ve maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.

DAHA FAZLASI
OFİS TİPİ TARAYICILAR

Hızlı, çok yönlü ve güvenilir; Epson ofis tipi tarayıcılar, şirketlerin çekim, dönüştürme ve dağıtma ihtiyaçlarını neredeyse tüm belge yönetimi sistemleri için karşılamak üzere tasarlanmıştır.

DAHA FAZLASI
Business Projectors
AL-MX200 DNF
WorkForce DS-6500N
  • IDC'nin takip ettiği 2010 yılının dördüncü çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 renkli lazer yazıcı ve MFP'yle karşılaştırılmıştır. Sayfa başına maliyet, Aralık 2010 itibariyle Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de toner kartuşları için üreticilerin resmi liste fiyatları ve yayınlanan verimleri baz alınarak hesaplanmıştır.
  • IDC'nin takip ettiği 2011 yılının ilk çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'yle karşılaştırılmıştır; güç tüketimi Temmuz 2011 itibariyle Baskı/Ortalama Mod için üreticilerin yayınlanmış verileri kullanılarak hesaplanmıştır.
  • IDC'nin takip ettiği 2011 yılının ilk çeyreğinde EMEA'da en çok satılan 10 A4 renkli lazer yazıcı ve MFP'yle karşılaştırılmıştır. Baskı hızı karşılaştırması, ISO/IEC 24734 test prosedürüne göre ortalama [Renkli/Mono] [Simpleks/Dubleks] FSOT bazındadır. Ayrıntılar ve yardımcı bilgiler için bkz. www.epson.eu/testing.