See how #EpsonSavesEnergy with Lewis Hamilton

FİLMİ İZLEYİN

Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile rekabet üstünlüğü kazanın

Epson'un ofis tipi mürekkep püskürtme teknolojisi Avrupa çapında müşterilerimizin işletme ve organizasyonlarındaki baskı maliyetlerini dönüştürmesini sağlıyor. Lazer yazıcınızı, genel masrafları düşüren, verimliliği arttıran ve enerji kullanımını azaltan bir Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı ile değiştirmek için çok düşünmeye gerek yok.

Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile enerji tüketiminizi ve israfı azaltın.

Lazer yazıcılardan Epson ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcılara geçerek israfı ve enerji masraflarınızı büyük ölçüde azaltın. Bu ürünler israfı %99'a kadar azaltabilir2 ve lazer yazıcılara kıyasla %96'ya kadar daha az elektrik kullanır3.

Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile daha hızlı, daha güvenilir baskı.

Zaman kazanmak ve daha verimli çalışmak için lazer yazıcılardan Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılara geçin. Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazerlere göre 3,5 kata kadar daha hızlıdır4 ve hem bakım hem de müdahale süresini %98'e kadar azaltır5.

Ne kadar CO2 ve elektrik tasarrufu yapabileceğinizi keşfedin

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketir3. Hesaplayıcıyı kullanarak CO2 ve elektrikten ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün.

DAHA FAZLA BİLGİ
WF-C5710DWF

Örnek vakalar

Daha az enerji tüketimi, daha düşük toplam maliyet

Kullanımı kolay Sahip Olma Maliyeti hesaplayıcımız ile WorkForce Pro serisi yazıcınızın ömrü boyunca size ne kadar tasarruf sağlayacağını görün.

DAHA FAZLA BİLGİ

Nereden satın alabilirim?

Hangi Epson mürekkep püskürtmeli yazıcıyı alacağınıza karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? En yakınınızdaki Epson bayisini bulun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Hemen bugün iletişime geçin

Ofis tipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı serimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ayrıntıları doldurmanız yeterlidir. Bunun ardından bir Epson temsilcisi sizinle iletişime geçer.

BAŞKA BİR İSTEĞİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

1Tasarruf, renkli sayfa başına maliyete bağlıdır. Karşılaştırma, Haziran 2017'ye kadar 12 ay içinde, IDC tarafından tanımlanan dakikada 1 ila 30 sayfa arasında baskı hızıyla, Batı Avrupa ve Orta ve Doğu Avrupa'daki en çok satan renkli lazer yazıcılar arasındaki ilk 10 yazıcıya kıyasla yapılmıştır. CPP verileri, Ağustos 2017 için GAP istihbarat raporundan alınmıştır ve Almanya, Fransa ve Birleşik Krallık'ta görülen ortalama fiyatlandırmadır (GAP tarafından teklif edilen değer Euro cinsindendir). Epson değerleri XXL mürekkep paketlerinin RRP'sine dayanır (IEEE/ISO 24711/24712'ye göre 5.000 sayfa verim). Rakip modeller için fiyatlandırma, mevcut en düşük CPP'dir.

2Yapılan bağımsız testlere göre Epson'ın WorkForce Pro RIPS modelleri, lazerlere ve fotokopi makinelerine kıyasla %99'a kadar daha az atık üretir. Epson’ın isteği üzerine BLI tarafından Şubat 2017’ye kadar iki aydan uzun bir süre, rakip makinelerle karşılaştırmalı olarak yapılan testlere göre.

3Epson’ın isteği üzerine BLI tarafından Şubat 2017’ye kadar iki aydan uzun bir süre, rakip makinelerle karşılaştırmalı olarak yapılan testlere göre. Modeller, 11-20 sf/dak A4 kategorisi ve segment 2 A3 kategorisinde ve her motor çeşidinden yalnızca birini kullanan, dünya çapında en çok satan beş model için IDC'nin verilerine dayanarak ve HP'nin bir A3 cihazı da eklenerek seçilmiştir. Enerji tüketimi, lazer yazıcılar ve fotokopi makineleri ile karşılaştırıldığında, 5 dakika süren baskı için wH cinsinden hesaplanmıştır.

4Yapılan bağımsız testlere göre Epson'ın WorkForce Pro modelleri, ilk sayfa çıkışında lazerlerden ve renkli fotokopi makinelerinden üç buçuk kata kadar daha hızlıdır. Günün ilk kullanımında FPOT (İlk Sayfa Çıkış Süresi), BLI tarafından, sonuçların yayımlanması esnasında test edilmiş tüm rakip makinelere kıyasla Nisan 2017'ye kadar iki ay boyunca test edilmiştir. FPOT, gece boyunca kullanılmamış olan cihazın günün ilk kullanımında toplam ısınma, işleme, görüntüleme ve tepsiye tek sayfalık bir test dosyası teslim etme süresinin saniye cinsinden ölçümüdür.

5Yapılan bağımsız testlere göre Epson'ın WorkForce Pro RIPS modelleri, lazerler ve lazer fotokopi makineleri ile karşılaştırıldığında müdahale için harcanan süreyi %98'e kadar kısaltır. Epson’ın isteği üzerine BLI tarafından Şubat 2017’ye kadar iki aydan uzun bir süre, rakip makinelerle karşılaştırmalı olarak yapılan testlere göre.