Epson Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar ile rekabet üstünlüğü kazanın

Epson'un ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı teknolojisi Avrupa çapında müşterilerimizin işletme ve organizasyonlarındaki baskı maliyetlerini dönüştürmesini sağlıyor. Lazer yazıcınızı, enerji kullanımınızı azaltan, verimliliği arttıran ve israfı azaltan bir Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı ile değiştirmek için çok düşünmeye gerek yok.

Daha fazla verimlilik

Zaman kazanmak ve daha verimli çalışmak için lazer yazıcılardan Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılara geçin. Bir Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı, lazer yazıcıya göre 3,5 kata kadar daha hızlıdır2 ve %983'e kadar daha az kullanıcı müdahalesi gerektirir.

Ne kadar CO2 ve elektrik tasarrufu yapabileceğinizi keşfedin

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketir3. Hesaplayıcıyı kullanarak CO2 ve elektrikten ne kadar tasarruf edebileceğinizi görün.

DAHA FAZLA BİLGİ
WF-C5710DWF

Ürünler

Örnek vakalar

Daha az enerji tüketimi, daha düşük toplam maliyet

Kullanımı kolay Sahip Olma Maliyeti hesaplayıcımız ile WorkForce Pro serisi yazıcınızın ömrü boyunca size ne kadar tasarruf sağlayacağını görün.

DAHA FAZLA BİLGİ

Nereden satın alabilirim?

Hangi Epson mürekkep püskürtmeli yazıcıyı alacağınıza karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? En yakınınızdaki Epson bayisini bulun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası

Hemen bugün iletişime geçin

Ofis tipi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı serimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki ayrıntıları doldurmanız yeterlidir. Bunun ardından bir Epson temsilcisi sizinle iletişime geçer.

BAŞKA BİR İSTEĞİNİZ VAR MI?
* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

1 Epson’ın isteği üzerine BLI tarafından Şubat 2015’e kadar iki aydan uzun bir süre boyunca yapılan testlere göre. Rakip modeller, 11-30 sf./dak. renkli lazer A4 hız kategorisinde 2015 yılı IDC EMEAR verilerine dayanılarak en iyi on renkli lazer MFP tedarikçisi arasından seçilmiştir. Enerji tüketimi, lazer yazıcılar ve fotokopi makineleri ile karşılaştırılarak, 5 dakika süren baskı için wH cinsinden hesaplanmıştır.

2 Günün ilk kullanımında FPOT (İlk Sayfa Çıkış Süresi), BLI tarafından, sonuçların yayımlanması esnasında test edilmiş tüm rakip makinelere kıyasla Şubat 2015'e kadar iki ay boyunca test edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/inkjetsaving adresini ziyaret edin.

3 Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro RIPS modelleri, lazer ve lazer fotokopi makineleri ile karşılaştırıldığında müdahale için harcanan süreyi %98'e kadar kısaltır. Epson’ın isteği üzerine BLI tarafından Şubat 2015’ye kadar iki aydan uzun bir süre, rakip makinelerle karşılaştırmalı olarak yapılan testlere göre. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/inkjetsaving adresini ziyaret edin.