EPSON'DA KARIYER OLANAKLARI

Epson'da Kariyer Olanakları

Epson olarak misyonumuz daha iyi bir gelecek için daha iyi ürünler sağlamak. Çevreye daha iyi davranan ve herkes için daha verimli bir gelecek. Bunun için bizim kadar tutkulu ve gururlu insanları, kısaca en iyiler ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Buna ulaşmanın tek yolu çalışanlara cesaret verici, iddialı ve tatminkar kariyerler sağlamaktır. Sizlerin de yardımıyla bu teknolojiye ulaşmak ve herkes için akıllı ürünlerin daha çok kullanılacağı ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için mümkün olanın sınırlarını zorlamaya devam edeceğiz.

Başvurunuzla destek olun

Mevcut Kadrolar

Bizi daha iyi tanıyın

Epson olarak çalışanlarımızın uzun ve başarılı kariyerlere sahip olduklarını ve bazılarının yirmi yıldan uzun süredir bizimle çalıştığını gururla söyleyebiliriz. Bu bilgi ve deneyim birikiminin yanı sıra giderek artan sayıda çalışanımız ve diğer kuruluşlardan elde ettiğimiz güncel bilgiler, başarımızı devamlı kılmamızı sağlayan unsurlardır.

“Epson çalışanları olarak her zaman beklentileri aşmaya çalışıyoruz. Yoğunlaştığımız hususlar her zaman en yüksek kalitede ürünler sağlamak ve müşterilerimize destek olmaktır.”

Bazı çalışanlarımızla tanışın

 • Faydalı bir deneyim

  Epson olarak çalışanlarımızın iş hayatından keyif almalarının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve şirketimizde çalışmanın her anlamda mutlu olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda iyi bir maaş ve motive edici ek yardımların en yetenekli çalışanları şirket bünyesine katmak ve elde tutmak için kritik öneme sahip olduğunu biliyoruz.

  Nerede olursanız olun, iyi bir maaş ve ek yardım paketi bekleyebilirsiniz. Ödül paketlerimizin en iyileri işe almak için yeterli olmasını sağlıyoruz. Epson bulunduğu pazarlar için uygun bir dizi ek yardım sağlamaktadır. Çalışanlar ayrıca Seiko ve Epson ürünlerini indirimli olarak satın alabilmektedir.

 • Fırsat eşitliği

  Epson, eşit çalışma fırsatları ve ayrımcılığın söz konusu olmadığı prosedürler ve uygulamalar sağlamak konusunda son derece kararlıdır. Irk, renk, din, cinsiyet, yaş, engellilik, cinsel yönelim, milliyet, soy, vatandaşlık, medeni hal, genetik yatkınlık veya kariyer durumunun yanı sıra yasa gereği koruma altında olan her türlü özelliğe dayalı ayrımcılık buna dahildir.

Çalışan Değerlendirmeleri ve Derecelendirmeleri

Good Recruitment Campaign, kuruluşların kullandıkları işe alım yöntemlerini karşılaştırma yoluyla değerlendirmelerine ve stratejilerini elden geçirerek doğru adayları kendilerine çekmelerine yardımcı olur.

GRC

Sık sorulan sorular

 • Başvuru yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

  Bir pozisyona başvuru yaparken acele etmeyin. Bunun sizin için doğru iş olup olmadığına ve başarı için gereken beceri ve deneyime sahip olup olmadığınıza dikkat edin. Epson sizin için doğru şirket mi ve lokasyon uygun mu? Yasal olarak işin bulunduğu yerde çalışma hakkına sahip misiniz?

  İş ilanını dikkatle okuyun ve bilgi formunu dürüstçe ve doğru bir şekilde doldurun. Bu, seçme ve takip sürecinin bir parçasıdır.

 • Başvuru sırasında sorun yaşamam halinde kimle iletişim kurabilirim?

  Herhangi bir zorlukla karşılaşmanız halinde lütfen talentlink@epson.eu adresine e-posta gönderin

 • Maaş hakkında ne zaman daha fazla bilgi alabilirim?

  Yeni bir işe başvuru yaparken ödeme planının da kararınızın bir parçası olduğunu anlıyoruz. İlk başvurunuzun başarılı olması halinde İK veya ilgili ekipten bir kişi maaş beklentinizi sizinle görüşecektir.

 • Çalışanlara hangi ek yardımlar yapılmaktadır?

  Ek yardım paketi ülkeye göre değişmektedir. İK temsilcisi veya ilgili birimin uzmanı pozisyonunun bulunduğu ülkeye göre ek yardımlar konusunda sizi bilgilendirecektir.

 • Mülakatlara nasıl hazırlanmalıyım?

  Epson hakkında araştırma yapmak iyi bir başlangıç olabilir. Farklı ürün gruplarımız ve global ofislerimizin lokasyonları hakkında bilgi alın. İlk mülakat öncesinde CV'nizi hazırlayın ve işin detayları hakkında bilgi sahibi olun.

  İkinci aşama mülakatta deneyimleriniz, çalıştığınız görev ve projeler ve bunlara nasıl yaklaştığınız konusunda detaylı bilgi vermeye hazır olun. Bu tür mülakatlar yetkinlik temelli veya yapılandırılmış kanıt temelli mülakatlar olarak bilinmektedir. Ayrıca ikinci aşama mülakat sırasında becerileriniz ile ilgili bir çalışma veya sunum talebinde bulunulabilir. Gerekli bilgiler mülakat öncesinde ilgili birim veya İK ekibince tarafınıza aktarılacaktır.

 • Yeterlilik odaklı mülakat nedir?

  Yeterlilik odaklı mülakat şu özelliklerle nitelendirilebilir:

  • Durumsal
  • Davranışsal
  • Yapılandırılmış
  • Kanıt Temelli

  Yetkinlik temelli mülakatlar geçmişteki performansın gelecekteki duruma dair en güvenilir gösterge olduğu yaklaşımı üzerine kurgulanmıştır. Kişisel olarak dahil olduğunuz çeşitli durumlar ile ilgili örnekler paylaşmanız ve görev için yeterli olduğunuzu kanıtlamak amacıyla her bir senaryoyu detaylı olarak anlatmanız talep edilecektir.

 • Yeterlilik odaklı mülakatta soruları nasıl yanıtlamalıyım?

  STAR yaklaşımından faydalanın:

  • Situation (Durum)
  • Task (Görev)
  • Action (Eylem)
  • Result (Sonuç)

  Durum/görev - içinde bulunduğunuz durumu veya başarmanız gereken görevi tam olarak anlatın. Geçmişte gerçekleşmiş olması gereken bu durumlar iş yeri, eğitim deneyimi veya gönüllü bir görev ile ilgili olabilir.

  Eylem - gerçekleştirmiş olabileceğiniz veya gerçekleştirmeniz gereken değil gerçekleştirmiş olduğunuz bir eylemi anlatın. Eğer bir ekip içinde çalıştıysanız ekip içindeki rolünüz de anlatılmalıdır. Mülakatı yapan kişi ekibin değil sizin ne yaptığınızı anlamaya çalışmaktadır.

  Sonuç - ne olduğunu anlatın; hedefe ulaştınız mı? Ulaşamadıysanız, bu süreçte neler öğrendiniz?

 • Bu mülakatlarda nasıl giyinmeliyim?

  Resmi giyinin. Epson'da iş kıyafetleri kullanılmaktadır.

 • Bu mülakatlara neler getirmeliyim?

  Lütfen çalışma hakkına sahip olduğunuza dair belgeyi ikinci mülakata getirmeyi unutmayın. Pasaport, kimlik kartı veya doğum belgesi gibi belgelerin orijinalini görmemiz gerekmektedir.

  Sorunuz varsa lütfen İK temsilcisine veya kaynak sağlama uzmanına yöneltin.

 • Mülakatlar sonrasında Epson'un yanıtını ne zaman beklemeliyim?

  Başvuru yaptığınız pozisyona göre değişebilir. Ancak Epson'a olan ilginiz bizim için önemli olduğundan mülakatınızın sonuçları hakkında ayrıntılı, kişiye özel ve yapıcı geri bildirimler mutlaka tarafınıza aktarılacaktır.

Ürünlerimizi tanıyın

 • Epson WorkForce Enterprise

  Epson
  WorkForce Enterprise

 • Ürünlerimizi tanıyın

  Ekran Boyutu
  Önemlidir

 • Ürünlerimizi tanıyın

  Epson CeBIT 17 -
  Geleceğin robotları

Bizimle bağlanın

Epson'un faaliyetleri, etkinlikleri ve neler yaptığı hakkında bilgi sahibi olun.


İK şirketlerine ve Ajanlara resmi not

Kendi kurum içi bir ekibimiz bulunduğundan insan kaynakları şirketleri ve ajanslar ile nadiren çalışıyoruz. Bu durumda Epson Europe B.V. tüm bölgelerdeki her türlü kalıcı, sözleşmeli ve geçici işe alım için tercih edilen İK firmaları ve ajanlar listesine sahiptir. Ajans ile Epson arasında şartlar ve koşulların sözleşmeyle belirlenmemiş ise ve ilgili İK uzmanı veya İK temsilcisi tarafından aday gösterme talimatının verilmiş olduğu haller hariç sağladığınız adaylar karşılığında herhangi bir ücret ödeme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Bu bağlamda İK veya ilgili ekibimiz ya da yöneticilerimiz karşısında spekülatif yaklaşımlardan kaçınmanızı rica ederiz.

Tercih edilen tedarikçi olarak değerlendirilmeyi istiyorsanız lütfen uzmanlık alanınızın ve şirketinizin bize nasıl yardımcı olabileceğinizin açık bir şekilde anlatıldığı kısa bir tanıtım yazısını emear_resourcingpartners@epson.eu e-posta adresine gönderin.