PROJEKSİYONUNUZDAN DAHA FAZLASINI BEKLEYİN

Yazılım çözümlerimizle Epson projeksiyonunuzun nasıl daha esnek olabileceğini keşfedin.

Ekranınızdan daha fazla yararlanın

Ekran çözümünüzün tüm potansiyeline ulaşmasına izin verin

Projeksiyonunuzdan en iyi performansı elde etmek, daha fazla özellik, güven ve kontrol olanağından faydalanmak için Epson'un özel yazılım çözümlerinin avantajlarından yararlanın. Dünyanın lider projeksiyon üreticisi1 olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde, kolaylıkla ve etkili bir şekilde sunum yapmanızı sağlayacak doğru ekran çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Epson olarak, ilham verici sunumlar veya dersler vermenin yenilikçi çözümler ile el ele gittiğini biliyoruz; bu yüzden gelişmiş projeksiyon araçlarından oluşan dinamik bir portföy geliştirdik. İster birden fazla projeksiyonu yönetiyor ister çalışma tarzınızda daha fazla dinamizm hedefliyor olun, bu çözümler iş verimliliğinizi optimum hale getirecek ve size en iyi işi ve fikirleri üretebileceğiniz platformu sunacak.

Çözümlerimiz

Kablosuz akış ve paylaşım

Epson iProjection Uygulaması

Windows, Mac, iOS, Chromebook ve Android

iProjection, günümüzün BYOD (Kendi Cihazını Getir) tipi sınıfları, toplantı odaları ve çalışma alanları için tasarlanmış tamamlayıcı, kablosuz ekran yazılımımızdır.

iOS/Android için iProjection uygulaması Windows/Mac için iProjection uygulaması

Epson Chromebook için iProjection

Chromebook'lardaki içeriği kablosuz olarak kolayca özel bir ekran çözümüyle paylaşın. Tek bir Chromebook'tan içerik görüntüleyin veya Epson’un, dört adede kadar Chromebook'tan aynı anda içerik seçip görüntüleyebileceğiniz, moderatör işlevli iProjection yazılımı ile birlikte kullanın.

Daha fazlası * Chromebook için iProjection'ın moderatör olamayacağını unutmayın (Windows, Mac, iOS veya Android için iProjection olması gerekir).

Ekran Aynalama (Miracast)

Ekran aynalamayı destekleyen belirli akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan kablosuz olarak yayın yapın. Ekran yansıtma için iki cihazın doğrudan ve eş düzeyde Wi-Fi bağlantısı oluşturmasına olanak veren bir teknoloji olan Wi-Fi Direct temel alınarak tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Bu çözüm kablo veya ağ bağlantısı olmadan cihazınızdan fotoğraf ve video gibi içerikleri görüntülemenize olanak sağlar.

Etkileşim ve birlikte çalışma

Easy Interactive Tools yazılımımız, bilgisayarınızdan yansıtılan içerikte gezinmek, seçmek, kaydırmak, çizim yapmak, kaydetmek ve etkileşimde bulunmak için etkileşimli kaleminizi veya parmağınızı fare olarak kullanmanızı sağlar.

Daha fazlası

Etkileşim modu

Etkileşim modu, yansıtılan görüntü üzerinde araç çubuğunu görüntüler; uygulamaları açmak, bağlantılara erişmek ve kaydırma çubuklarını çalıştırmak için kalemi fare olarak kullanmanıza izin verir. Ayrıca görüntülenen her şeye açıklama ekleyebilirsiniz.

Beyaz tahta modu

Beyaz tahta modu, görüntüleme alanınızı dijital bir çizim tuvaline dönüştürür. Arka plan için kullanılabilecek üç düz renk ve altı desen vardır. Araç çubuğu, arka plana yazmak, çizim yapmak, şekil ve görüntü eklemek için gerekli bilgileri sağlar. Ayrıca Epson doküman kameranızdan gelen görüntüleri içe aktarabilirsiniz.

İzleme ve kontrol

İzleme ve kontrol

Epson Projeksiyon Yönetimi

Kontrolü uzaktan elinize alarak zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Birden fazla Epson cihazını bir ağa bağlayarak tüm projeksiyonların durumlarını tek bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Yazılım ayrıca, ağdaki Epson ekran çözümlerine mesaj göndermek için mesaj yayınlayan bir eklenti içerir. Ayrıca mesai bittiğinde binadaki tüm ekran çözümlerini kapatabilir.

İndir

Projeksiyon kurulumu

Gösterim Mesafesi Hesaplayıcı

Tam uyumlu hale getirin

Doğru görüntü boyutunu ve yansıtma mesafesini belirlemek için Gösterim Mesafesi Hesaplayıcı'yı kullanarak görüntülenen içeriği herkesin net bir şekilde görmesini sağlayın.

Daha fazlası

Lens Mesafesi Hesaplayıcı

Sabit ve değiştirilebilir lensli projeksiyonlarımız için; seçtiğiniz ekran boyutuna göre gösterim mesafesini veya seçtiğiniz gösterim mesafesine göre ekran boyutunu belirlemenizi sağlayan kapsamlı bir hesap makinesi oluşturduk.

Daha fazlası
Epson Projector Content Manager

Epson Projector Content Manager

Epson Projeksiyon İçerik Yöneticisi yazılımı, oynatma listelerine görüntü ve videolar eklemenize, ayrıca bunları harici bir depolama cihazına (SD kart veya USB sürücü) kaydetmenize olanak verir. Depolama cihazını projeksiyona bağlayarak, oynatma listenizin içeriğini kablo bağlantısı kullanmadan kolayca yansıtabilir, ayrıca özel şekil filtreleri, kaplama efektleri ve zamanlamalar ekleyebilirsiniz.

Yazılımı indirin
Epson Creative Projection

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection, iPhone veya iPad'de kolayca özel içerik oluşturmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan bir uygulamadır. Epson Creative Projection ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde odalarınızı, ürün ekranlarınızı ve alanlarınızı canlandırmak için orijinal, göz kamaştırıcı içerikler oluşturabilirsiniz. Epson Creative Projection, çeşitli yaratıcı öğelere erişim sağlayarak kullanıcıların video, fotoğraf, metin ve mevcut ön ayarlı filtreler kullanarak özel içerikler oluşturmasına veya benzersiz efektler sunmak için yeni içerik yüklemesine olanak tanır

App Store

Yazılım çözümleri

Yazılım çözümü seçin

6 / 6 kaynak

iOS/Android için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Chromebook için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Daha fazlası

Epson Projeksiyon Yönetimi

Daha fazlası

Easy Interactive Tools

Daha fazlası

Epson Creative Projection

Daha fazla bilgi

Epson Projector Professional Tool

Daha fazlası

iOS / Android için Epson iProjection uygulaması – Bağlanın ve kablosuz olarak sunum yapın

Hedef kitlenizle özgürce etkileşim kurun ve daha dinamik sunumlar yapın. iProjection uygulamamız, belgeleri, görüntüleri ve web sayfalarını doğrudan iOS veya Android akıllı cihazınızdan kablosuz olarak sunmanıza izin vererek bunu sağlar.

Bu dahili açıklama ekleme özelliği, yansıtılan görüntü üzerinde notlar yazmak ve bunları vurgulamak için renk ve opaklık seçenekleriyle bir dijital kalem, fosforlu kalem veya silgi kullanmanıza olanak tanır.

Google Play veya App Store'dan iProjection Uygulamasını indirin, akıllı cihazınızı projeksiyonun bağlı olduğu ağa bağlayın ve iProjection uygulamasını başlatın.

App Store'dan indirin Google Play'den edinin

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection, iPhone veya iPad'de kolayca özel içerik oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı ve filmlerinizi uygulamanın dahili şablonları ve damgalarıyla birleştirerek istediğiniz alanı dekore edin.

Epson Creative Projection ile ürün vitrinlerini ve alanlarınızı canlandırmak için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde orijinal ve göz kamaştırıcı içerikler oluşturabilirsiniz.

Epson Creative Projection yalnızca App Store'da mevcuttur. Çevrimiçi kullanım kılavuzunu görüntüleyin.

App Store

Epson Projector Professional Tool

Epson Projector Professional Tool ile hızlı ve kolay bir şekilde mükemmel hizalanmış görüntüler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz, indirilebilir yazılım aracımız, çoklu projeksiyonların kurulum hızını artırır. Ayrıca, kullanıma hazır bir şekilde daha gelişmiş tekniklere erişmenizi sağlar.

Epson Profesyonel yazılımını indir

Windows/Mac için iProjection uygulaması

Etkileşimli toplantılar yapın ve ağ üzerinden bir projeksiyona 50'ye kadar cihaz bağlayın. Ardından bu bağlı cihazlardan dördünü seçebilir ve ekranlarından yansıtma yapabilirsiniz.

Windows için indir Mac için indir

Windows için yükle

Hızlı ve gelişmiş projeksiyon bağlantısı

Manuel projeksiyon arama

Bir profil oluşturun/düzenleyin

Projeksiyonu profilden çağırma

Projeksiyon seçenekleri

Moderator moduna genel bakış

Zahmetsizce içerik paylaşın

Chromebook'lar için Epson iProjection Uygulaması, Chromebook'ları sınıf projeksiyonuyla kablosuz olarak paylaşarak odanın içinde dolaşmayı kolaylaştırır. Chromebook için Epson iProjection Uygulaması tek bir Chromebook içeriğini bir Epson projeksiyonda görüntüleyebilir.

Epson iProjection uygulamasını Chrome Web Store'dan indirin. Epson iProjection uygulamasını kurmadan önce hem Chromebook hem de Epson projeksiyonunuzun aynı ağa bağlı olduğundan emin olun.

Ürününüzün bir ağa bağlanması hakkında daha fazla bilgi için projeksiyonunuzun belgelerine bakın.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Learn more

Easy Interactive Tools – Her şey parmak uçlarınızda

Etkileşimli kalem veya parmaklarınızı kullanarak ekrana gerçek zamanlı notlar ekleyip, sunumlarınızı ve derslerinizi daha ilgi çekici hale getirin. İçerik açıklama ve beyaz tahta özelliği izleyicilerinizin ilgisini çekmeye ve ekranda yaptığınız her şeyi önceden hazırlayarak zaman alıcı not alma işlerinden tasarruf sağlayın.

Windows için indir Mac için indir

Epson Projeksiyon Yönetimi

Kontrolü uzaktan elinize alarak zamanınızı en iyi şekilde kullanın. Birden fazla Epson cihazını bir ağa bağlayarak tüm projeksiyonların durumlarını tek bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Yazılım ayrıca, ağdaki Epson ekran çözümlerine mesaj göndermek için mesaj yayınlayan bir eklenti içerir. Ayrıca mesai bittiğinde binadaki tüm ekran çözümlerini kapatabilir.

İndir

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Yazılım arşivi

EasyMP™ Çoklu Bilgisayar Projeksiyonu – Herkesin katılımını sağlayın

Sadece yazılımı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza kurun; ister iki ister elli kullanıcınız olsun, yerel bir alan ağı aracılığıyla herkesin bilgisayarıyla içerik paylaşabilirsiniz.

İçeriği herkesin paylaşımdan aynı anda faydalanabileceği şekilde yansıtmak için moderatör işlevi aracılığıyla dörde kadar cihaz seçin.

Daha fazlası

Teknolojileri birleştiriyor, çözümler inşa ediyor

Sertifikalı Teknoloji Ortaklığı programımız, son kullanıcıların ve satıcıların test edilmiş ve birlikte çalıştığı kanıtlanmış çözümler hakkında bilinçli satınalma tercihleri yapmasına olanak vermek için tasarlanmıştır.

Daha fazlası

Bize Ulaşın

Epson çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bir Epson temsilcisinin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz yeterli.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur
  1. Teknolojileri birleştiriyor, çözümler inşa ediyor