Üç yıl yetecek kadar mürekkep dahildir1

Kullanımı kolay kartuşsuz yazıcınızla, tank tekrar doldurulana kadar binlerce sayfa basabilirsiniz.

Switch to
cartridge-free

Karşınızda EcoTank yazıcılar

Gündelik baskılar için

KDV DAHİL 179,99 GBP'DENBAŞLAYAN FİYATLARLA

Profesyonel kalitede baskılar için

KDV DAHİL 179,99 GBP'DENBAŞLAYAN FİYATLARLA

Fotoğraf baskıları için

KDV DAHİL 179,99 GBP'DENBAŞLAYAN FİYATLARLA

EcoTank nedir?

EcoTank yazıcı, temel olarak çoğu yazıcıdan farklıdır; kartuş kullanmak yerine, ürünle birlikte gelen mürekkep şişelerindeki mürekkeple doldurabileceğiniz büyük bir mürekkep tankı vardır. Ürünü ilk satın aldığınızda 14.000 sayfa basmaya yetecek kadar mürekkebe sahip olacak2, sık sık kartuş değiştirmeyeceğiniz için hem para hem de zaman tasarrufu yapmış olacaksınız. Kolayca kurulabilmesi, zahmetsizce tekrar doldurulabilmesi ve aynı zamanda güvenilir olmasıyla, sayfalarca kaliteli baskı üretir.

EcoTank ile tasarruf

Mürekkep maliyetinden %90'a kadar tasarruf edin3

3 yıl yetecek kadar mürekkep dahildir1 ve bu, yaklaşık 82 kartuşa denk gelmektedir3.

1 EUR ile 540'tan fazla siyah beyaz sayfa basın4.

   

1 EUR ile 275'ten fazla renkli sayfa basın4.

Epson EcoTank yazıcılar ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi hesaplayın

 1. Bir Epson EcoTank modeli seçin ve en çok satılan 20 yazıcıdan biriyle karşılaştırın.
 2. Her ay kaç sayfa baskı yapmak ve yazıcıyı kaç yıl boyunca kullanmak istediğinizi belirtin.
 3. "HESAPLA" öğesine tıklayın

Neden EcoTank'ı seçmelisiniz?

Küresel pazar lideri

Epson, amaca yönelik kartuşsuz yazıcılar sunan ilk isimdir ve şirket şu anda dünyadaki 1 numaralı mürekkep tanklı yazıcı sağlayıcısıdır5. Dünya çapında 50 milyondan fazla EcoTank yazıcı satılmıştır6.

Rakip modellerden daha hızlı7

Bir belge için ne kadar mürekkep gerekli olursa olsun, EcoTank tek sayfalık bir yazdırma işlemini en yakın rakip modellerden daha hızlı gerçekleştirir7.

Akıllı tasarım

Amaca yönelik en yeni nesil EcoTank yazıcılarımızda mürekkep tankı yazıcının ön kısmına yerleştirildi. Bu yeni kompakt tasarım, tekrar doldurma için kolay erişilmesini ve mürekkep seviyelerinin açık bir şekilde görülmesini sağlar. Sıçrama ve kirlilik riskini en aza indirecek şekilde geliştirilmiş bir mürekkep dolum sistemine sahiptir.

Güvenilirlik

Diğer üreticilerin aksine, Epson baskı kafaları kalıcıdır. Yedek bir baskı kafası için bütçe ayırmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve bunları takma zahmetine girmezsiniz.

İçiniz rahat olsun

3 yıl uzatılmış garanti kampanyası ile içiniz rahat olsun.

Daha fazla seçenek

Epson, tüm yazıcı sağlayıcıları arasında, en geniş mürekkep tankı yelpazesini sunar. Gündelik, fotoğraf ve ofis tipi koleksiyonlarından, ihtiyaçlarınıza uygun bir EcoTank seçin.

Serimizle tanışın

Gündelik baskı

Ev için EcoTank yazıcılarla kolayca yazdırın, tarayın veya fotokopi çekin.

Profesyonel kalitede baskı

Bu iş odaklı EcoTank modelleriyle etkili bir şekilde görevleri yerine getirin.

Fotoğraf baskısı

Mükemmel, parlak fotoğraflar basın ve zengin, canlı renklerin tadını çıkarın.

Ürünleri karşılaştır

Özellikler
Hepsi bir arada yazıcı işlevleri
Bağlantı özellikleri
Maks. sayfa boyutu
Çift taraflı baskı
Otomatik Belge Besleyici
LCD ekran
Kolay tekrar doldurma sistemi
Mobil baskı
Dahili mürekkep şişesi verimi2
Yedek mürekkep şişesi verimi2

Telefondan ve diğer cihazlardan belgelerinizi bastırın

Epson'un Wi-Fi'a sahip kompakt hepsi bir arada yazıcı serisiyle, mobil cihazlardan hızlı ve kolay bir şekilde belge bastırabilirsiniz. Artık masaüstü bilgisayara bağlı kalmanıza gerek yok, Wi-Fi ve çeşitli ücretsiz mobil baskı uygulamalarını kullanarak tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan bastırılacak belgeleri gönderin8.

 • Epson iPrint Uygulaması
 • Epson Creative Print Uygulaması
 • Facebook fotoğraflarını basın
 • E-posta Yazdırma

Isisiz teknoloji̇ i̇le geleceği̇ şeki̇llendi̇ri̇yoruz

Kaliteden ödün vermeden verimliliği artırır ve çevresel etkiyi azaltır.

Daha fazlası
 1. 3 yıllık mürekkep hacmi, EcoTank ITS ev ve ofis yazıcıları için 225 sayfalık ortalama aylık baskı hacmine ve EcoTank ITS fotoğraf yazıcıları için 40 fotoğrafa kadar dayanır. Hesaplamalar, ev ve ofis yazıcıları için en düşük siyah mürekkep şişesi sayfa verimini ve fotoğraf yazıcıları için en düşük fotoğraf sayfası verimini temel alır.
 2. Belirtilen verimlere, ISO/IEC 24712'de verilen Test Şablonunun baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi temel alınarak ulaşılmıştır. Belirtilen verimlerde ISO/IEC 24711 temel ALINMAMIŞTIR. Belirtilen verimler yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir. İlk yazıcı ayarı sırasında, baskı kafası nozüllerini doldurmak için belli bir miktarda mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte gelen ilk setin verimi daha düşük olabilir
 3. L805, L810, L850, L7160, L7180 dışındaki tüm modeller için: Donanım fiyatı hariç EcoTank serisine (L805, L810, L850, L7160 hariç) dahil mürekkep şişelerini kullanarak aynı sayıda sayfa yazdırmak için gerekli ortalama kartuş sayısı/sağlanan tasarruf. A4 EcoTank serisinin ortalamasıyla Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da en çok satan 10 modelin ortalama maliyeti Nisan 2017 – Mart 2018 dönemi için karşılaştırılmıştır. Baskı maliyetleri, aynı referans dönemi için Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarlarındaki Standart ve XL kartuşların oranı üzerinden hesaplanmıştır. Ortalama satış fiyatı, gelir ünitelere bölünerek hesaplanmıştır. Mürekkep kartuşu verimi üreticinin web sitesinden alınmıştır.
  L805, L810, L850, L7160, L7180 modelleri için: Donanım fiyatı hariç ortalama tasarruf, EcoTank serisine dahil mürekkep şişeleri ile aynı sayıda sayfa baskısı alınarak elde edildi. A4 EcoTank serisinin ortalamasıyla Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da en çok satan 10 modelin ortalama maliyeti Nisan 2017 – Mart 2018 dönemi için karşılaştırılmıştır. Baskı maliyetleri, aynı referans dönemi için Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarlarındaki Standart ve XL kartuşların oranı üzerinden hesaplanmıştır. Ortalama satış fiyatı, gelir ünitelere bölünerek hesaplanmıştır. Mürekkep kartuşu verimi üreticinin web sitesinden alınmıştır.
 4. Basılan sayfa sayısı; Epson 101, 103 ve 664 mürekkep şişesi serilerinin sayfa başına en yüksek maliyetine (CPP) göre verilmiştir. CPP, renkli baskılar için camgöbeği, macenta ve sarı mürekkep şişesinin tavsiye edilen satış fiyatı toplamının veya siyah beyaz baskılar için siyah mürekkep şişesinin tavsiye edilen satış fiyatı toplamının yayımlanan sayfa verimlerine bölünmesiyle hesaplanır. Tavsiye edilen satış fiyatları, Ağustos 2018 itibarıyla geçerlidir.
 5. IDC WW HCP Tracker'dan (2018 4. Çeyrek Verileri) elde edilen satış hacmi verilerine dayanmaktadır.
 6. 2010 ile 2018 yılları arasında satılan yüksek kapasiteli mürekkep tankı ürünlerinin küresel rakamı. IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker'dan alınan 2019 1. çeyrek verilerine dayanmaktadır.
 7. Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI) tarafından yapılan, Epson L3150/L4160 ile HP Smart Tank Wireless 515 ve Canon G3411/G6040 modellerinin performanslarının karşılaştırıldığı Şubat 2020 tarihli Tek sayfa üretkenlik testlerine dayanır. Test edilen rakip A4 Wi-Fi mürekkep püskürtmeli 3'ü 1 arada OEM mürekkep tankı sistemlerine göre en kısa tek sayfa baskı süresi. Sonuçların tamamı ve test koşullarının ayrıntıları için lütfen burada bulunan Buyer Lab raporlarını inceleyin: Buyers lab report - Epson L3150.pdf, Buyers lab report - Epson L4160.pdf. Epson, Seiko Epson Corporation şirketinin tescilli ticari markasıdır ve UFKUNU GENİŞLET ve logolar, Seiko Epson Corporation şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve yalnızca tanımlama amaçlı kullanılmışlardır.
 8. Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve cihazlar için lütfen www.epsonconnect.eu adresini ziyaret edin