Kartuşsuz baskı

Kartuşsuz baskının kolaylığını ve sağladığı tasarrufu keşfedin. EcoTank yazıcılarımız baskı masraflarınızda % 902'a varan tasarruf sağlanır.

VİDEOYU İZLE

Karşınızda EcoTank yazıcılar
Kartuşsuz, ultra düşük maliyetli baskı

Mürekkebin bitmesi sinir bozucu olabilir. Stoğunuzda bulunuyor olsa bile kartuşu değiştirmek zaman alır. Yoğunsanız ve bir yazıcıya bağımlıysanız, kolay bir çözümümüz var. Epson’un EcoTank yazıcısında, kartuş ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran ultra yüksek kapasiteli bir mürekkep tankı sistemi bulunur.

DÜNYA ÇAPINDA

30

MİLYONDAN

FAZLA SATILDI

EcoTank yazıcıların avantajları

Epson'un EcoTank mürekkep tankı sistemli yazıcıları hakkında hoşunuza gidecek pek çok şey var, ancak dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz olağanüstü birkaç özelliği bulunuyor. Bu yazıcılar son derece düşük maliyetli yazdırma çözümleri sunar, ayrıca güvenilirdirler ve kullanımları kolaydır. Daha fazla bilgi almak için okuyun.

Son derece düşük maliyetli yazdırma

EcoTank yazıcıları, sayfa başına, baskı maliyetlerinizi %902'a varan oranlarda azaltabilecek ultra düşük bir maliyet sunuyor. Birlikte verilen mürekkebiyle1 , bu hiç de şaşırtıcı olmayacak. Özel EcoTank yazıcılarla siyah beyaz 14.000, renkli 11.200 sayfa4 basabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Entegre yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla, yazıcıya sürekli olarak mürekkep sağlanır. Değiştirilmesi gereken kartuş yoktur, yalnızca tankları Epson mürekkep şişeleriyle doldurmanız yeterli olur, ardından yazdırmaya devam edebilirsiniz. Bu, daha kullanışlı olmakla kalmaz, birlikte çok miktarda mürekkep de verildiğinden elde ettiğiniz değer çok daha yüksektir. Kesin konuşmak gerekirse, yazıcı, 82 kartuşa eşdeğer mürekkep2 ile birlikte veriliyor.

VİDEOYU İZLE
Güvenilirlik

Yenilikçi, verimli ve doğru baskı kafası sayesinde yüksek hızlarda düzgün renklere ve netliğe sahip yüksek kaliteli baskılar yapmak için Epson'un Micro Piezo kalıcı baskı kafasına ve Epson'un orijinal mürekkebine güvenebilirsiniz.

İçiniz rahat olsun

Bu hedefe yönelik mürekkep tankı, yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Epson'un orijinal mürekkepleri temiz oda ortamında üretilir Epson'un yazıcılarıyla çalışmak üzere optimize edilir.

Satın almanız için pek çok neden daha var

EcoTank yazıcılarda ultra yüksek kapasiteli mürekkep tanklarından çok daha fazla özellikler vardır. Genişletilmiş yazıcı serimiz gibi bu yazıcıların da çok çeşitli faydalar sunduğunu göreceksiniz.

Çift taraflı baskı

Otomatik olarak çift taraflı baskı yaparak kağıt tasarrufu sağlayan çevre dostu bir üründür.

Mobil baskı

Ücretsiz Epson iPrint5 uygulamasıyla akıllı telefonlardan ve tabletlerden yazdırmak için belge gönderin. Hatta Epson Email Print5 ile dünyanın her yerinden basılacak dosyaları e-postayla bile gönderebilirsiniz.

Üç yıllık promosyon garantisi

Tüm Epson EcoTank yazıcılarının standart iki yıllık garantisi veya 3.yıla uzatılmış promosyon garantisi6 vardır.

Kilitleme ve doldurma sistemi

Epson'un yeni nesil EcoTank yazıcısında, sıçrama, dökülme ve kirlenmeyi en aza indiren geliştirilmiş bir mürekkep doldurma sistemi bulunur. Her aşamada kolay açılan, kolay dökülen ve doğru tankların sadece ilgili renkle doldurulmasını sağlayan bir mekanizmaya sahip olan şişeler sayesinde sızıntıları en aza indiriyor.

Geniş ürün yelpazesi

İhtiyaçlarınıza uyan özelliklere sahip bir EcoTank yazıcı mutlaka vardır. EcoTank ürün yelpazesinde ev, ev ofisi ve küçük işletme ihtiyaçlarına göre tasarlanmış modeller dahil 20'den fazla model bulunmaktadır.

Entegre baskı kafası

Piyasadaki başka bazı yazıcılardan farklı olarak EcoTank yazıcılarda, zahmetsiz, güvenilir baskı için dahili kalıcı baskı kafası bulunur.

Düşük maliyetli ilave mürekkep şişeleri

Kutuya konan mürekkeple binlerce sayfa basabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde ilave mürekkep şişeleri uygun fiyatlardan satılır.

EcoTank serisiyle tanışın

TASARRUF HESAP MAKİNESİ

Epson'un EcoTank yazıcıları ile tasarruf edin

Bir EcoTank yazıcı ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için çevrimiçi maliyet hesap makinemizi kullanın.

Daha fazlası

Yazıcı paniği

Avrupa genelinde 8.000 kişiye mürekkepleri bittiğinde duydukları en büyük 'mürekkep paniği' kaygılarının ne olduğu soruldu. Anketin bulgularını aşağıdaki bağlantılara tıklayabilir veya başlıca bazı olgu ve rakamları görmek için ekranı aşağı kaydırabilirsiniz

Avrupalı anne babaların %

56'sı

evlerindeki yazıcının mürekkebinin bitmesi nedeniyle bir 'Mürekkep Paniği' anı yaşamış7

Kullananların % 87'sinin

evde mürekkebin azalması veya bitmesi nedeniyle baskı yapamadığı olmuş7

Her 5 anne babadan 1'i

evdeki yazıcı için mürekkep kartuşu satın almayı külfet olarak görüyor7

Şimdiye dek aldığım en iyi yazıcı. Yeni yazıcıma bayılıyorum! Sürekli mürekkep kartuşu satın almaktansa tankları doldurmak için mürekkep şişeleri kullanmak o kadar pratik, ucuz ve çevre dostu ki! Baskı kalitesi harika, görüntüler çok güzel basılıyor, hatta fotoğraflar bile oldukça iyi çıkıyor! En sevdiğim yazıcım!!

L565 yazan WhimsicalMblog

Yorumları gizle
L565 5/5

CEEJAYTHEDEEJAY

Epson, bu yazıcı ile yarışı kazandın!!

Epson, bu yazıcı ile yarışı kazandın!!

Yazıcı hakkında ilk izlenimlerim mi? Harika!! Geçtiğimiz 20 yılı aşkın sürede aldığım pek çok Epson Yazıcı arasında bugüne kadar aldıklarımın en iyisi.
İlk kurulumundan sonra üstümü başımı mürekkep içinde bırakmayan ilk yazıcı. Bu yazıcıyı ne kadar önersem az; bütün beklentilerimi karşılıyor; Epson, bununla birincisin!!
Harika kalitede baskı, tarama, fotokopi ve sahip olduğu özellikler göz önüne alındığında kapladığı alan nispeten küçük.

L565 5/5

StressyMummy

Aile için mükemmel bir yazıcı

Aile için mükemmel bir yazıcı

Yıllarca pek çok değişik yazıcı denedikten sonra L565'ten gerçekten çok etkilendim. Güzel duruyor, çok kolay kuruluyor ve tamamen kullanıcı dostu olduğunu gördüm.
Yazıcıyı çok kullanan büyük bir aileyiz ve yazıcı hem çok hızlı, hem de bilgisayarlarımıza ve cihazlarımıza çok kolay bağlanıyor. Baskı kalitesi şimdiye dek mükemmeldi ve ayrıca fotokopi kalitesi de etkileyici.
Yeniden doldurulabilen tanklarsa dahice bir fikir. Yazıcıyı kurduğumuzda doldurduk ve üç hafta her gün kullandıktan sonra mürekkep neredeyse kullanılmamış gibi; mürekkep şişesi fikrini beğendim çünkü tankları doldurmayı kolaylaştırıyor ve mürekkep şişeleri çok ucuz olduğu ve değiştirilene kadar uzun bir süre kullanılabildiği için pahalı mürekkep kartuşlarından alma kaygısı kalmıyor.
Yazıcıyı kurmak yaklaşık kırk dakika aldı; yazıcıdaki ve bilgisayardaki talimatları izliyorsunuz ve tankları doldurmak birkaç dakika alıyor. Yeterli boyutta bir görüntü paneli ve kolay kullanılan kontrol mekanizması olması kuruluma yardımcı oluyor; kullandığım diğer kablosuz yazıcılardan farklı olarak bu yazıcıya her defasında tüm cihazlarımda doğrudan bağlanabildim ki bu da gerçekten kolaylık sağlıyor.
Yazıcı oldukça büyük ancak güzel duruyor ve yeniden doldurulabilen tanklar kapağın altında kaldığından küçük çocuklar üstünü başını kirletemez.
Baskı ve fotokopiden başka L565'i tarayıcı ve faks olarak da kullanabiliyorsunuz; henüz tarayıcı olarak kullanmadım ve faksı kullanmak için telefon hattım yok, bu yüzden bu işlevler konusunda yorum yapamam.

L565 5/5

tanialfl

Şık, pratik ve ekonomik

Şık, pratik ve ekonomik

Epson EcoTank yazıcımız şimdiye kadar gördüklerimiz arasında kesinlikle en iyilerinden biri. Kurması ve bilgisayarlara bağlaması sorunsuzdu ve mürekkep tanklarını doldurmak kartuş takmaktan çok daha kolaydı. Dört şişe mürekkeple veriliyor olması (anlaşıldığı kadarıyla 4.500 sayfa siyah beyaz, 6.000 sayfa renkli basmaya yetiyor), kullanmaya başlamak istemeniz için ayrıca güzel bir ilave. Dikkat edilmesi gereken tek şey kurulduktan sonra mürekkebin 'şarj' olması 20 dakika kadar alıyor, bu yüzden acil bir baskı ihtiyacı oluşmadan çok önce mürekkebi tepeleme doldurduğunuzdan emin olun!
Dedikleri gibi baskı yapıyor, fotokopi alıyor, tarıyor ve faks gönderiyor. Yazıcıyı koyduğumuz yerin yakınında telefon hattı olmadığından başlangıçta kaygılıydık ve bunun kurulumda sorun olabileceğinden çekindik. Neyse ki bir sorun çıkmadı çünkü Wifi özelliği yazıcıyı doğrudan ev ağımızla hiçbir sorun olmadan kurmamızı sağladı. Telefon kablosunu isterseniz kullanıyorsunuz, sadece faks özelliğini kurmak için gerekli ki biz faksa ihtiyacımız olmadığını düşündük.
Akıllı telefonlarımızdan Epson iPrint uygulamasını kullanarak baskı yapabilmeye bayılıyoruz, hatta dünyanın herhangi bir yerinde dışarıda dolaşırken bile baskı işi gönderebiliyoruz.
Buluta Tara işlevinden çok etkilendik. Tarama yaptığınızda bunu hemen Epson veritabanınızla ekleyip kaydettiğiniz yerlerden istediklerinize gönderiyor. Gönderilen yerler arasında e-posta adresleri veya (diğer seçeneklerin yanı sıra) Google Drive'ınız olabiliyor. Kullanıcı veritabanınıza girdiğinizde ayrıntıları girmeniz yeterli, ondan sonra istediğiniz yeri her tarama yaptığınızda doğrudan makineden seçebiliyorsunuz.
Makine şık ve estetik olarak hoş. Çok fazla yer kaplamıyor, ancak yine de dayanıklı ve yıllarca kullanılabileceğimize inandık, kaliteli bir ürün.
Bu yazıcıyı, ister gündelik aile yaşamınızda kullanın, ister ev ofisinizde, ister kendi işletmenizde, herkese tavsiye ediyoruz. Üstelik Epson'un dediği gibi baskı maliyetlerimizde yaklaşık %70'lik tasarruf sağlayabileceksek, bu, yazıcıyı daha da iyi yapıyor!

L565 5/5

Arm987

Pek çok yazıcıdan sonra bu modele bayıldım

Pek çok yazıcıdan sonra bu modele bayıldım

Diğer yazıcı üreticilerinin neden aynı tür bir model üretmediğini anlayamıyorum.
Tank sistemi kuşkusuz doğru seçim; evet, kartuş türü yazıcıdan çok daha pahalı ama ufak bir hesapla gerçek değeri gösterilebilir.
Mükemmel bir ürün.

L565 5/5

JenniT

Kullanımı kolay ve her zaman kullanılmaya hazır

Kullanımı kolay ve her zaman kullanılmaya hazır

Kurulumdan sonra kullanmak çocuk oyuncağı. Kablosuz baskı işlevine bayıldım; yeni bir teknoloji olmadığını biliyorum ama istediğiniz yerden baskı yapabilmek çok keyifli. Uzaktan istediğimiz zaman baskı yapabilmek için yazıcıyı açık bırakıyorum, kullanıldıktan hemen sonra ara sıra bir ses çıkarıyor; sorun değil, gürültülü de değil sadece köpeğim her seferinde yerinden sıçrıyor!
Yazıcı çok miktarda mürekkeple veriliyor ki bu harika çünkü çoğu yazıcı, sadece kullanmaya başlamanıza yetecek kadar mürekkeple veriliyor. Bu, yazıcının daha yüksek olan fiyatını haklı kılıyor.

L565 5/5

WhimsicalMblog

Şimdiye dek aldığım en iyi yazıcı.

Şimdiye dek aldığım en iyi yazıcı.

Yeni yazıcıma bayılıyorum! Sürekli mürekkep kartuşu satın almaktansa tankları doldurmak için mürekkep şişeleri kullanmak o kadar pratik, ucuz ve çevre dostu ki! Baskı kalitesi harika, görüntüler çok güzel basılıyor, hatta fotoğraflar bile oldukça iyi çıkıyor! En sevdiğim yazıcım!!

  1. Mürekkep tüketimi, EcoTank ev ve ofis yazıcıları için 290 sayfalık ortalama aylık baskı hacmine dayanır. Hesaplamalar, şu yazıcılar için en düşük paketlenmiş siyah mürekkep verimine dayanır; L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.
  2. Karşılaştırılabilir mürekkep kartuşu hesaplaması, Ocak 2016 – Aralık 2016 döneminde IDC EMEA Hardcopy Tracker'a göre (2016 4. Çeyrek Verileri) en üst sırada yer alan 20 rakip A4 mürekkep püskürtmeli yazıcıda kullanılan en düşük verimli kartuşu temel alır. Hesaplama, rakiplerin standart kartuş veriminin ortalama Epson EcoTank yazıcının toplam verimine bölünmesine dayanır.
  3. IDC WW HCP Tracker (Data Q4 2016)'dan elde edilen satış hacmi verisine dayanmaktadır
  4. Belirtilen verimlere, ISO/IEC 24712'de verilen Test Şablonunun baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi temel alınarak ulaşılmıştır. Belirtilen verimlerde ISO/IEC 24711 temel ALINMAMIŞTIR. Belirtilen verimler yedek mürekkep tanklarını temel almaktadır ve yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir. İlk yazıcı kurulumu sırasında, baskı kafasının nozüllerini doldurmak için belirli bir miktar mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte verilen ilk setin verimi daha düşük olabilir.
  5. Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin.
  6. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/extended-warranty adresini ziyaret edin.
  7. Epson adına OnePoll tarafından Ağustos 2015'te yapılan anketten alınmıştır. Ankete Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'deki 8.000 Avrupalı tüketici katılmıştır.

Atla

 
Karşılaştırın
Kapatın

Ürünleri Karşılaştır

3 seçilen arasında

Seçilenleri Karşılaştır