FİLM FANATİKLERİ İÇİN EN ÜST DÜZEY EV SİNEMASI DENEYİMİ

Görüntü teknolojilerinde dünya lideri olarak1, yüksek kaliteli ekran deneyimine nasıl sahip olacağınıza dair birçok şey biliyoruz. İster bir sinema aşığı ister ateşli bir taraftar olun, en yeni 4k zenginleştirilmiş UHD ev sineması projeksiyon serimize2 bayılacaksınız.

BROŞÜRÜ İNDİRİN

Gerçekten gelişmiş, yenilikçi ürünler

Epson 10 yılı aşkın bir süredir, projeksiyon pazarında dünya lideri olarak kabul edilmektedir1. En üst kalitedeki, en yeni projeksiyon ürün yelpazemiz, sizi içine çeken gerçek bir ev sineması deneyimi yaşatmak için, dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanır.

Sahneyi hazırlayın

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz sporu, isterseniz klasik bir film izliyor olun ya da bir TV kutu setinden bir yayın alıyor veya yeni çıkan bir oyunu oynuyor olun, gerçek hayattan daha büyük bir görüntü ile günlük hayatı dönüştürün ve gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayın. Herkesin dikkatini çekin ve bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

300 inç (762cm) projeksiyon yapabilecekken neden 55 inç (140 cm) TV ekranıyla yetinesiniz?

Sinema tutkunları en sevdikleri filmleri, doğru en-boy oranını seçerek yönetmenin amaçladığı gibi izleyebilir. Birinci sınıf modellerimiz2 10 adet farklı konum depolayarak tek bir düğme dokunuşuyla en/boy oranları arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

16:9 oranlı bir film, 2.4:1 görüntü oranlı bir ekranda
2.4:1 oranlı bir film, 2.4:1 görüntü oranlı bir ekranda

Esnek kurulum ve her tür aydınlatma koşulunda tam netlik

Bize göre bir projeksiyonun kurulumu basit olmalıdır. Bu nedenle, projeksiyonlarımızı istediğiniz yere kolayca yerleştirebilirsiniz. Saniyeler içinde mükemmel bir görüntü elde edersiniz; optik yakınlaştırma, dikey ve yatay lens kaydırma ve trapezoid düzeltme özellikleriyle projeksiyonlarımızın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Dahası, birinci sınıf modellerimizde2 daha fazla esneklik ve kolaylık sağlayan motorlu yakınlaştırma, odaklama ve lens kaydırma bulunur. Herhangi bir boş duvara veya perdeye sadece üç metre uzaklıkta 100 inç (254 cm) boyutunda geniş ekran deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aydınlatma koşulları, genellikle bir film sırasında değişebilir, bu nedenle projeksiyonunuzun en iyi görüntüyü sunmaya devam etmek için değişen kontrast düzeylerine uyum sağlayabilmesi önemlidir. Ev eğlence projeksiyonlarımız 1.000.000:1'e kadar ulaşan seviyelerde yüksek bir dinamik kontrast oranı sunar. C2fine panelleriyle eşleştirilen, yüksek derecede etkili oto-iris özelliği, ister karanlık ister aydınlık olsun bütün görünümlerde optimum kontrast, parlaklık ve 4K3 UHD görüntülerin gerçek parlaklığının görülmesini sağlar.

Daha parlak ve canlı projeksiyon

Sadece beyaz parlaklık, günlük yaşamda gördüğünüz gerçek renkleri yansıtmaya yeterli olmaz. Bu nedenle Epson projeksiyonlarında bulunan 3LCD teknolojisi, eşit derecede yüksek beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sunar. 1 çipli DLP üreticileri sadece projeksiyonlarının beyaz ışık çıkışı parlaklığını arttırarak görüntü kalitesini geliştirebileceklerine inanırken Epson, canlı ve gerçeğine uygun görüntüler oluşturmak için parlaklığı Gerçek Renkle birleştirmiştir. Neden cansız, soluk ve sıkıcı bir ekrana razı olasınız? Beyaz ışığın parlaklığına eşit renk parlaklığı sunan Epson projeksiyonları ile canlı ve gerçeğine uygun görüntülerin tadını çıkarın.

DAHA FAZLASI

4K3 zenginleştirme deneyimi2

En sevdiğiniz filmleri en iyi şekilde izleme yolunu keşfedin. Epson’un 4K3 zenginleştirme teknolojisi görsel deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye taşır. En ince ayrıntıları yakalar ve en hassas desenleri hayata geçirir. Ayarlanabilir keskinlik ve ayrıntı zenginleştirme, her seferinde optimum görüntü deneyimi sunar. Filmleri olması gerektiği gibi, yani yönetmenin çektiği gibi gösterir2.

4K
Full HD
4K
Full HD
Full HD 4K

Temel özellikler

Düşük kontrast
oranlı projeksiyon
Yüksek dinamik
kontrast seviyesi

Yüksek dinamik aralığı22

Son teknoloji ürünü ev sineması projeksiyonlarını keşfetmeye hazır mısınız? Yüksek dinamik aralığı kontrast oranını yükselterek en koyu alanları ile en açık alanları arasındaki farkın çok geniş olduğu bir ekran sağlayabilmek için optimal görüntü deneyimini sunuyor. Görüntülere derinlik katıyor ve daha önce görünmeyen detayları görmenizi sağlıyor. Hepsi bu değil, renklere zenginlik katarak görüntülerin daha doğal, aynı zamanda yoğun ve sonuç olarak daha sarmalayıcı görünmesini sağlıyor. HDR desteği ile, artık en son çıkan HDR içeriğinden faydalanabilirsiniz.

Süper Çözünürlük
olmadan
Süper Çözünürlük
ile

Süper Çözünürlük

Epson'un Süper Çözünürlük teknolojisi, ne seyrederseniz seyredin size canlı ve net görüntü kalitesi deneyimi yaşatır. Yakınlaştırma ve genişletme nedeniyle ortaya çıkan bulanıklığı azaltmak üzere tasarlanan ürün sofistike teknikler kullanır ve bir filmdeki her çerçeveyi netleştirerek DVD'lere ve standart tanımlı içeriğe canlılık katar.

11 yılı bulan eğlencenin tadını çıkarın4

Kullanım ömrü 7.5004 saate varan lambaları değiştirmeye gerek olmadan on bir yıl boyunca her gün bir film izleyebilirsiniz. Epson projeksiyonlarının güvenilirliği sayesinde, en sevdiğiniz film, oyun veya programın tek bir dakikasını bile kaçırmaktan endişe etmenize gerek kalmaz.

Süper Çözünürlük
olmadan
Süper Çözünürlük
ile

Parlak ve canlı 4K3 UHD2 ile hareketli aksiyonlarda sorunsuz görüntü

Kare enterpolasyon teknolojisi, daha akıcı aksiyon görüntüleri sunarak ve hızlı sahnelerde hareket bulanıklığını azaltarak orijinal karelerin arasına yeni kareler ekler. Sonuç olarak, bulanıklık azaltılırken hızlı hareketli görüntüler daha akıcı ve daha keskin görünür.

Ultra parlak 3D renkler

Aydınlık güçlendirme teknolojisiyle 3D içeriği birçok Full HD 3D ev sineması projeksiyonlarından çok daha parlak. Bunun sebebi, tüm aktif shutter 3D gözlüklerin bir gözden diğerine geçerken parlaklığı azaltmasıdır. Bu geçişin hızını ikiye katlayarak parlaklıktaki azalmayı önemli ölçüde azaltmayı başardık; böylece sizlere çok daha iyi, daha parlak ve daha tatmin edici 3D görüntü deneyimi sunabiliyoruz.

Son teknoloji ürünü kablosuz HD

EH-TW9300W WirelessHD5 projeksiyonumuz ile kablo bağlama zahmetine girmeden 4K3 HD optimum görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. Ara belleğe almadan veya kesilme olmadan HDCP-uyumlu iletim sağlar. Kablosuz resim içinde resim modunu kullanarak, ikinci bir cihazı görüntüleyebilirsiniz ve en fazla 5 bağlı HDMI cihazı arasında geçiş yapabilirsiniz. WirelessHD5 transmitter aynı zamanda, akıllı telefon ve tablet içeriklerini kolayca görüntülemek için kullanışlı bir MHL®port6 özelliğine sahiptir.

Akıllı telefon ve tablet içeriğinin keyfini çıkarın

MHL6 (Mobil Yüksek Çözünürlük Bağlantısı) bağlantısı ile akıllı telefonunuzda veya tabletinizde içeriğin görünümünü büyütün. Projeksiyona kolayca bağlayarak MHL uyumlu akıllı cihazlarınızdaki videolarınızı, fotoğraflarınızı ve oyunlarınızı yansıtabilir ve büyük ekranda tadını çıkarabilirsiniz. Dahası, cihazlarınızı aynı anda şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda, projeksiyonun uzaktan kumandası ile uyumlu cihazınızdan gelen içerikleri filtreleyebilir, rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Modelleri görüntüleyin

Mutlak netlikte projeksiyon

EH-TW9300

Gerçek anlamda seyirciyi içine alan bir ev sineması deneyimi için, UHD Blu-ray ve HDR uyumlu ev sineması projeksiyonları son çıkan görüntü teknolojilerini kullanarak filmleri ekstra ayrıntılarla gerçeğe dönüştürür. Bu projeksiyonlar, ister doğal 4K içerik ister dijital olarak ölçeklendirilmiş Full HD 1080p içerik gösteriyor olsun, projeksiyon ekranına yeni bir doku ve çözünürlük seviyesi getirmek için 4K3 zenginleştirme teknolojisi özelliğini kullanır.

DAHA FAZLASI

EH-TW9300W

Bu, daha derin, detaylı, doğal ve aynı zamanda yoğun renklere sahip bir optimal görünüm deneyimi sağlıyor. Son derece yüksek 1.000.000:1 kontrast oranı sayesinde son derece belirgin ayrıntılar, netlik ve koyu siyahlar sağlar. Ayrıca kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Geliştirme özelliği, keskin ve pürüzsüz ve akan görüntüler üretir. Ve tüm bunlara kablo karmaşasıyla uğraşmadan sahip olmak isteyenler için EH-TW9300W, WirelessHD5 4K zenginleştirme bağlanabilirlik özelliği sunar.

 • Yüksek dinamik aralığı desteği
 • 1.000.000:1 kontrast oranı
 • 2500 lümen Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
 • ISF onaylı renk yönetimi
 • 4K3 zenginleştirme teknolojisi
 • 2D ve 3D modlarında kare enterpolasyonu
 • 2D ve 3D modlarında süper çözünürlük
 • Motorlu odaklama, yakınlaştırma ve lens kaydırma
 • 2,1x optik yakınlaştırma ve geniş lens kaydırma özelliği
 • WirelessHD5 (sadece EH-TW9300W)
 • Akıllı telefon ve tablet içeriğini görüntülemek için MHL® (Mobil Yüksek Çözünürlük Bağlantısı)6 bağlanabilirlik özelliği (sadece EH-TW9300W)

Güçlü ve uygun fiyatlı 4K3 zenginleştirilmiş projeksiyon

Geniş çeşitlilikteki içerik için uygun fiyata süper yüksek kaliteli görüntüler sağlayan bu olağanüstü projeksiyonun kurulması çok kolaydır ve kullanıcılara, Full HD 1080p kalitesindeki içeriği zenginleştirilmiş 4K3 çözünürlüğe yükseltmelerine olanak sağlar. Yüksek seviyedeki kontrast oranı ve parlaklıkla, ev sineması deneyiminizi zenginleştirmenin dahice bir yoludur.

DAHA FAZLASI
 • 160.000:1 kontrast oranı
 • 2300 lümen Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
 • 4K3 zenginleştirme teknolojisi
 • 2D ve 3D modlarında süper çözünürlük
 • Motorlu odaklama, yakınlaştırma ve lens kaydırma
 • 2,1x optik yakınlaştırma ve geniş lens kaydırma özelliği

Üstün bir ev sineması deneyimi

2D ve 3D yüksek tanımlı projeksiyonların baş döndürücü netliğine hayran kalacaksınız. Pazar lideri 3LCD teknolojisi ile donatılmıştır ve yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı sayesinde olağanüstü net görüntüler sunar. Dikey ve yatay lens kaydırma ve Quick Corner özellikleri sayesinde istediğiniz her yere kurabilirsiniz. Yedi yıllık lamba ömrü4 ve sessiz fanı ile tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp filminizin tadını çıkarmak.

DAHA FAZLASI
 • 120.000:1 kontrast oranı
 • 2.700 lümen Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
 • 3D Full HD 1080p teknolojisi
 • 2D ve 3D modlarında süper çözünürlük
 • 1,6x optik yakınlaştırma ve geniş lens kaydırma özelliği

Rakipsiz esneklik

3LCD teknolojisine sahip ilk lazerli Full HD ultra kısa mesafeli (UST) bu ev sineması projeksiyonu, 330 cm'ye (130 inç) kadar olan görüntüleri yansıtır. Evinizin tarzını bozmadan büyük ekranda eğlencenin keyfini çıkarın.

Duvara monte edilmiş bir TV her zaman görünür olsa da yansıtılan bir görüntü anında kaldırılabilir. Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyonumuz, ekran alanının yakınında bulunabilir, hızlı bir şekilde kurulabilir ve parlak odalarda dahi harika bir görüntü sunar. Uzun ömürlü bir lazer ışık kaynağı ve uzun süreli garantisi ile büyük avantajlar sunmaktadır.

DAHA FAZLASI
 • 2.500.000:1 kontrast oranı
 • 4.000 lümen Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
 • Önümüzdeki 10 yıl boyunca en sevdiğiniz içerikleri izleyin7
 • Ekran alanının yakınına yerleştirilebilir ve 330 cm'ye (130 inç) kadar görüntü yansıtır

Ürün serisi

 1. Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2015 yılları arasındaki dönemi kapsar.
 2. Sadece EH-TW9300W, EH-TW9300 ve EH-TW7300, EH-LS10500.
 3. 4K içerik piksel kaydırma kullanılarak sağlanır. Her pikseli çapraz olarak 0,5 piksel kaydırarak dikey ve yatay çözünürlüğü ikiye katlar.
 4. Projeksiyon ekonomi Modundayken, 105 dakikalık bir film temel alınmıştır.
 5. Kablosuz HD fonksiyonu Hırvatistan, İzlanda, Norveç, İsviçre, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne ek olarak 28 AB üyesi ülkede mevcuttur. Değişikliğe tabidir. Ülkenizde mevcut olup olmadığına dair bilgi için lütfen yerel Epson satış bürosu ile irtibat kurun
 6. Cihazınızın uyumluluğunu kontrol etmek için ziyaret edin: www.mhlconsortium.org MHL, Mobile High-Definition Link ve MHL Logosu MHL, LLC'nin ticari veya tescilli ticari markalarıdır.
 7. Projeksiyon Eko modunda iken her gün beş saat içerik izlemeyi temel alır