En önemli profesyonel özelliği alandan tasarruf sağlayan tasarımıdır

Videoyu izle

Küçük işletmenize
güç katın

Epson'un hızlı ve güçlü WorkForce serisi ile verimliliğinizi yüksek, işletim maliyetlerinizi minimumda tutun. Epson'un kanıtlanmış PrecisionCore baskı teknolojisini temel alan bu sağlam 4'ü 1 arada kompakt ve şık yazıcılar, yüksek hızlı dubleks baskı sağlar. Wi-Fi ve mobil baskı seçeneklerinden oluşan bir paket sayesinde, büyük iş yükleri ve yüksek baskı kalitesi beklentileri olan küçük işletmeler için büyük bir değer sunar.

Temel özellikler

Kompakt Tasarım

Zarif, şık ve kompakt tasarımı bu WorkForce serisini, alandan tasarruf sağlamak isteyen ancak yüksek işlevli iş ekipmanlarına gereksinim duyan küçük işletmeler veya ev ofisler için ideal bir seçim haline getiriyor.

Tam bağlanabilirlik

Kablosuz çalışın; Ürün yelpazesindeki Wi-Fi bağlantısı ile dosyaları doğrudan bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ofis yazıcınıza göndermeniz çok kolaydır.4

Düşük işletme maliyeti

Rakip lazerlere2 kıyasla sayfa başına %50 daha düşük bir maliyet elde edin ve Epson'un yüksek verimli XL mürekkep kartuşlarıyla 2.600 sayfaya kadar baskı yapın.3

Gelişmiş ‘hedefe tarama’ özellikleri

E-postaya, buluta, FTP’ye veya ağ konumuna tarama işlevleri ve tarama için LDAP desteği (sadece WF-4740) dâhil olmak üzere bir iş ortamı için gelişmiş özellikler edinin.

Daha fazla verimlilik

Bu 4'ü bir arada yazıcılar çift taraflı yazdırma, bir veya iki yüksek kapasiteli kağıt tepsisi, sezgisel bir dokunmatik ekran ve 35 ila 50 arası sayfa alabilen kullanışlı bir otomatik belge besleyici sunar. 24 sf./dak. kadar yüksek bir hıza sahiptir1.

Esnek mobil baskı

Epson Connect uygulamaları yazıcınızdan ve akıllı cihazlardan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olur. Epson iPrint4 uygulamasıyla belge, web sayfası ve fotoğraf baskılarını akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden alabilirsiniz.

Tüm seri ile tanışın

Everyday printing

Easily print, scan or copy with EcoTank printers for home

Ürünleri karşılaştır

Teknoloji
Hepsi bir arada işlevler
Bağlantı
Maks. sayfa boyutu
Dubleks baskı
Otomatik belge besleyici
LCD ekran
Mobil baskı

ATLA

 

ATLA

 

ATLA

 

ATLA

 
KARŞILAŞTIRIN
Kapat

Ürünleri karşılaştır

/3 seçildi

SEÇİLENLERİ KARŞILAŞTIR
EcoTank

Mürekkep Tanklı Yazıcılar

Kartuşsuz baskı

Promotions Promotions

En yeni promosyonlarımıza göz atın

Promotions Promotions

En yeni promosyonlarımıza göz atın

EcoTank

Mürekkep Tanklı Yazıcılar

Kartuşsuz baskı