Profesyonel mürekkep püskürtmeli yazıcılar, kompakt yazıcılar, kablosuz yazıcılar, WiFi Direct yazıcılar, profesyonel tarayıcılar, çok işlevli yazıcılar ve profesyonel projektörler dahil, ev ofisiniz için gerekli her şeyi sunuyoruz.

EV OFİSİNİZ

Bir işi evden yaptığınızda, ofisinizin etkin bir şekilde çalışması için uygun maliyetli ve güvenilebilir yüksek kaliteli teknolojiler son derece önemlidir.

İşe odaklanmanıza olanak tanıyan teknoloji.

Sonuçlara odaklanmanız gerektiğinde, işinize odaklanabilmenizi sağlamak için ofis ekipmanlarınızın çok çalışması gerekir. Kesinti olmadan veya BT'yi kullanmayı öğrenmeden işinizi etkin bir şekilde yapabilmeniz için akıllı teknolojimizle sizi destekleyelim.

Yazdırmada paradan tasarruf edin

Başvurmak ve üzerine notlar almak için hepimizin kağıda ihtiyacı vardır. Bu nedenle, yazdırma işleminin mümkün olduğu kadar ağrısız olmasını istediğiniz için profesyonel mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız sayfa başına maliyetinizi %50'ye kadar1 azaltarak ve cüzdanınız üzerindeki yükü hafifleterek, güvenilir ve düşük maliyetli yazdırma sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır.

 • Etkiyi azaltın

  Çevre etkisi de bir etmen olduğundan ticari mürekkep püskürtmeli yazıcılarımız %80'e kadar daha az enerji tüketiyor2.

 • Güvenle sunum yapın

  Canlı renklere sahip parlak projektörlerimizle, toplantılarda veya ofiste etkileyici olun.

 • İşinizi her yerde yapın

  E-posta üzerinden ya da buluttan Epson yazıcınıza yazdırma yaparak mobil hale gelin.

 • Tüm ofis ihtiyaçlarınız için

  Ofisteki dağınıklığı azaltmak için 4'ü 1 arada modeller sunarak, değerli zamanınızdan ve de paranızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

 • Mobil cihazlardan yazdırın

  Android'inizi, iOS tablet'inizi veya akıllı telefonunuzu seviyorsunuz. iPrint uygulaması ile bu cihazlardan kolayca yazdırma yapın.

 • Mürekkepten tasarruf edin

  Yalnızca biten rengi değiştirmeniz gerektiği için, ayrı mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep veya para israfı yapmazsınız.

 • Doğrudan bağlanın

  WiFi Direct ile yönlendiriciyi aradan çıkarın ve yazıcınıza doğrudan bağlanın.

 • 1) Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de, 2013 yılının birinci çeyreğinde satılan, IDC tarafından izlenen en üst seviyedeki 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırma yapılmıştır; Toner kartuşları için Sayfa başına Maliyet listelenen resmi üretici fiyatlarından hesaplanmıştır ve verimlilik 2010 Haziran itibari ile Fransa'da, Almanya'da, İtalya'da, İspanya'da ve İngiltere'de yayınlanmıştır.


 • 2) IDC'nin takip ettiği 2013 yılının ilk çeyreğinde Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere'de en çok satılan 10 A4 Renkli Lazer Yazıcı ve MFP'lerle karşılaştırılmıştır; güç tüketimi Haziran 2013 itibariyle Baskı/Ortalama Mod için üreticilerin yayınlanmış verileri kullanılarak hesaplanmıştır