EPSON EV ÇÖZÜMLERİ

Epson ev çözümleri

Yazıcı, tarayıcı veya projektör satın alırken ihtiyaç duyduğunuz özlü, anlaşılır ve yararlı tavsiyeler burada. İhtiyacınız olan cihazı bulmanız ve Epson'un, fikirlerinizi hayata nasıl geçirebileceğini keşfetmenize yardım etmek için buradayız.

Evde baskı

Yazıcı seçimini kolay hale getirdik. İhtiyaçlarınıza uygun, en iyi özelliklere sahip yazıcıyı bulmanızı kolaylaştırmak için, kapsamlı ürün yelpazemizi bölümlere ayırdık.

EcoTank

Ultra düşük maliyetli bir seçenek mi arıyorsunuz? EcoTank yazıcımız, orijinal mürekkebi ile birlikte geleceğinden, mürekkep maliyetlerinde %90’a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz1. Ürünü ilk satın aldığınızda binlerce sayfa basmaya yetecek mürekkebe sahip olacak; sık sık kartuş değiştirmeyeceğiniz için hem para hem de zaman tasarrufu yapmış olacaksınız.

Daha fazlası

EcoTank mono yazıcılar

EcoTank, birlikte verilen mürekkep şişeleriyle doldurulabilen mürekkep tankına sahiptir. İlk aşamada sağlanan mürekkeple binlerce sayfa yazdırılabilir, böylece sık sık toner değiştirilmediği için zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanır.

Daha fazlası

Ev ofisi

İster evden, ister küçük bir ofisten çalışıyor olun; hızlı ve güçlü, aynı zamanda küçük WorkForce Pro yazıcıları, kurulumunuza mükemmel şekilde ekleyebilirsiniz. Bu kablosuz yazıcıların işletim maliyetlerini en aza indirirken verimliliği nasıl artırabileceğini keşfedin.

Daha fazlası

Expression serisi

Günlük belgeler, tatil fotoğrafları, görüntü kalitesinde fotoğraf baskısı ve daha fazlası için Expression Range’i kullanın. Bu seri, kablosuz ve A3 baskı seçenekleriyle küçük, uygun maliyetli, hepsi bir arada cihazları kapsar.

Daha fazlası

Yaratıcılık çözümleri

Eviniz, çocuklarınız ve yönetici ihtiyaçlarınız için ücretsiz yazdırılabilir sayfalar ve aktiviteler yelpazemizle hayatı daha kolay ve eğlenceli hale getirin.

Yazdırılabilir sayfalar

Ücretsiz yazdırılabilir şablonlarımızla, profesyonel üstünlük sağlayın. Uyumlu mektup başlıkları, zarflar, broşürler ve daha fazlasını yaratmanız mümkün. Ayrıca, programlarınızı takip edebileceğiniz takvimler, haftalık plan şablonları ve serbest zamanlarınızda eğlenmek için eğlenceli oyunlar ve el sanatları da mevcut.

Daha fazlası

Eğlence çözümleri

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz spor müsabakasını ya da klasik bir film izleyin, ister muhteşem bir konser dinleyin ya da son çıkan bir oyunu oynayın, gerçeküstü tasarlanmış görüntü kalitesi ile gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşarsınız. Herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

Ev sineması

Görüntü teknolojilerinde dünya lideri olarak2, yüksek kaliteli ekran deneyimine nasıl sahip olacağınıza dair birçok şey biliyoruz. Kullanımı kolay bu projektörler sayesinde filmler, kutu setler ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Daha fazlası

Oyun

Eviniz oyun gecelerinin merkez üssü olmak üzere; günlük programınızda yer açın. Sahada mücadele ederken, keskin bir virajı dönerken ya da yeni dünyaları cesurca keşfederken, Epson projektörü ile herkes aksiyona adım atabilir.

Daha fazlası

Ev Sineması Projektör Bulucu

Kullanımı kolay Ev Sinema Projektör Bulucumuz, tüm ev eğlencesi ihtiyaçlarınız için en iyi projektörü seçmenize yardımcı olur.

Hemen başla

Spor

Maç gününde herkes bir araya gelmeli. Epson projektör ile arkadaşlarınızın karşı koyamayacağı, destansı bir deneyim yaratabilirsiniz. Bu güzel zaferi her zamankinden daha büyük, daha parlak ve daha net yansıtın.

Daha fazlası

Giyilebilir Teknoloji

Dünyayı görmenin yeni bir biçimi

Arttırılmış gerçekliği ve drone pilotluğunu deneyimlemenin en iyi yolu, dünyanın en hafif dürbününe sahip OLED ekranlı3 akıllı gözlüğümüz.

Daha fazla bilgi

Kullanıcının Gözünden Görüntü (FPV/First Person View) için parlak ufuk çizgisi

Moverio BT-300 ile görülecek daha çok şey var. Bu, Kullanıcının Gözünden Görüntü (FPV) teknolojisindeki en son ilerleme ve drone'nuzu kullanarak fotoğraf ve video çekmenin en iyi yolu.

Daha fazla bilgi

Epson Connect

Ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalarla tablet, akıllı telefon ve daha fazla kaynaktan kolayca baskı alın.

Daha fazla bilgi
  1. Aynı sayıda sayfayı yazdırmak için gereken/tasarruf edilen ortalama kartuş sayısı, EcoTank serisine dahil mürekkep şişelerini kullanarak, donanım fiyatı hariç A4 EcoTank serisinin ortalamasıyla Batı Avrupa'da en çok satan 10 modelin ortalama maliyeti Ocak 2017 – Aralık 2017 dönemi için GfK tarafından sağlanan verilere göre karşılaştırılmıştır. Baskı maliyetleri, ortalama perakende fiyatları alınarak aynı referans dönemi için GfK tarafından sağlanan verilere göre Batı Avrupa pazarındaki Standart ve XL kartuşların oranı üzerinden hesaplanmıştır. Mürekkep kartuşu verimi üreticinin web sitesinden alınmıştır
  2. 500 lümen ve üzeri projeksiyonlarda en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2016 yılları arasındaki süreyi kapsar)
  3. Ocak 2016 tarihi itibariyle benzer özelliklere sahip rakip ürünlerin üreticilerinin web sitelerinde yer alan verilerle karşılaştırılmıştır. Moverio BT-300 kulaklığın hedeflenen ağırlığı: 69 gr.