KARTUŞLARA VEDA EDİN

İki yıllık mürekkep dahildir1

Oynat

Kartuşlara veda edin.
Epson Mürekkep Tanklı yazıcıları sunuyor

Yenilikçi ultra yüksek kapasiteli Mürekkep Tanklı yazıcılar kartuş ihtiyacını ortadan kaldırarak, sizi kartuş harcamalarından ve değiştirme zahmetinden kurtarır. Kartuşlar yerine ITS yazıcılarda kesinti veya beklenmeyen maliyetler olmadan binlerce sayfa yazdırabilmenizi sağlayan mürekkep şişeleri bulunur.

Rakip
yazıcılara
göre
%90 'a kadar daha
düşük maliyet2
Tüm
dünyada
20.000.000 adet
satılmıştır3
Pakete dahil
olan mürekkep
setiyle
13.000 sayfaya kadar
yazdırma yapın4
 • 5/5 "Artık mürekkebin bitmesinin yarattığı düş kırıklığı yok!"
 • 5/5 "Yüksek kaliteli yazdırma, yenilikçi ve ekonomik!"
 • 5/5 "Satın alınması gereken bir ürün!"
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER

Satın alma nedenleri

Epson'un Mürekkep Tanklı yazıcıları hakkında hoşunuza gidecek pek çok şey vardır ancak gerçekten olağanüstü olduğunu ve dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz iki özellik bulunuyor. Bu yazıcılar son derece düşük maliyetli yazdırma çözümleri sunar, ayrıca güvenilirdirler ve kullanımları kolaydır. Daha fazla bilgi almak için okuyun.

Son derece düşük maliyetli yazdırma

Son derece yüksek kapasiteli mürekkep tankı, son derece düşük bir maliyetle Epson kalitesinde yazdırma sunar.

Yazıcıyla birlikte gelen yüksek hacimli orijinal Epson mürekkep şişeleri ile binlerce sayfa yazdırın4.

70 ml'lik ve 140 ml'lik kullanışlı mürekkep şişeleri, sayfa başına son derece düşük bir maliyet sunar, böylece günlük yazdırma işlemlerinizde %90'a kadar tasarruf elde edebilirsiniz2.

Videoyu izle

Binlerce sayfa yazdırın

Sizin için en uygun yazıcı hangisidir? Ne yazdırdığınıza ve ne kadar yazdırdığınıza bağlı olarak sizin için en iyi yazıcıyı bulmak için aşağıdaki kılavuzumuzu kullanın.

Ev

L310, L382, L386 ve L486 modellerimizde eksiksiz bir mürekkep seti ve iki adet ekstra siyah mürekkep şişesi bulunur. Bu da, 63 adet ink4 kartuşuna eşit miktar olan 13.000 adet siyah-beyaz ve 6.500 renkli sayfayı4 yazdırabilmenizi sağlar. Bu da, iki yıl boyunca her gün 17 sayfa yazdırma yapmaya eşdeğerdir.

Ofis

L605, L655 ve L1455, ürünle birlikte gelen iki set orijinal mürekkeple (bir set, üç adet 70 ml'lik renkli ve bir adet 140 ml'lik siyah-beyaz mürekkep içerir) 11.000 sayfaya kadar yazdırma yapabilir4, bu da iki yıl boyunca her gün 15 sayfa yazdırmaya eşdeğerdir.

Fotoğraf

L805, L810, L850 ve L1800, 10 x 15 cm formatında 1.900 adede kadar fotoğraf5 bastıracak mürekkeple birlikte gelir. Bu da, iki yıl boyunca her hafta on sekizden fazla fotoğraf bastırmaya eşdeğerdir.

Garanti

Epson'un birinci sınıf servis, destek ve garanti programıyla yazıcınızdan maksimum değer ve güvenilirlik elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Amaca uygun olarak geliştirilmiş Mürekkep Tanklı yazıcılarımız ve orijinal mürekkeplerimizle, yazıcınızın Epson garantisiyle tamamen korunduğunu bilerek içiniz rahat olur.

Micro Piezo baskı kafası

Yenilikçi, verimli ve doğru baskı kafası sayesinde yüksek hızlarda üstün renklere ve netliğe sahip yüksek kaliteli baskılar yapmak için Epson'un benzersiz Micro Piezo teknolojisine güvenebilirsiniz. Bu benzersiz Epson teknolojisi, mürekkebi oldukça verimli kullanarak, kağıdın boşa gitmesini önlemek ve çevre üzerindeki etkiyi en aza indirmek için mürekkep damlalarını etkileyici bir doğrulukta püskürtür.

Dayanıklılık

Amaca yönelik olarak geliştirilmiş mürekkep tankı, yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzersiz kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik sunmak için Epson'un orijinal mürekkepleri temiz oda ortamında üretilir Epson'un Micro Piezo baskı kafası teknolojisiyle çalışmak üzere optimize edilir.

Adım 1: Doldurma Adım 2: Kurulum Adım 3: Baskı

Kolay kullanım

Entegre yüksek kapasiteli mürekkep tanklarıyla, yazıcıya sürekli olarak mürekkep sağlanır. Değiştirilmesi gereken kartuş yoktur, yalnızca tankları Epson mürekkep şişeleriyle doldurmanız yeterli olur, ardından yazdırmaya devam edebilirsiniz. Bu yalnızca daha kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda toplu halde alım yaptığınız için elde ettiğiniz değer de çok daha yüksek olur.

3 basit adımda başlayın:

Adım 1: Doldurma Adım 2: Kurulum Adım 3: Baskı

Mürekkep tanklarını doldurmak zor mu?

Videoyu izle
Simple printing

Bağlanabilirlik

Kendinizi bilgisayarınız veya kablolarınızla sınırlamanıza gerek yoktur; ITS yazıcılarda otomatik kurulumlu Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve Ethernet gibi çok çeşitli bağlantı seçenekleri bulunur. Belgeleri ve fotoğrafları yazdırılmaları için kolayca e-posta ile gönderebilirsiniz, ayrıca uyumlu uygulamaları ve Epson Connect'i6 kullanarak belgeleri yazdırılacak şeyleri akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak da gönderebilirsiniz.

Epson Connect

Epson Connect6 ile istediğiniz zaman ve yerde yazdırma yapın. Ücretsiz Epson iPrint uygulamasıyla akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden belgeleri yazdırılmaları için gönderin veya tarayın6. Daha fazla esneklik için Epson Email Print6 ile dosyaları dünyanın her yerinden e-posta ile gönderebilirsiniz.

Modelleri görüntüleyin

çözünürlük L486

5/5

Yazıcı kartuşlarına veda edin! Pek çok işlevi olan, iyi bir üretim kalitesine ve son derece düşük yazdırma maliyetlerine sahip çok iyi bir yazıcı. Son derece ekonomik olarak yazdırma yapar ve şişelerdeki yedek mürekkep, pahalı yazıcı kartuşları satın almak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Bu ürün basit, ucuz ve çevre dostudur!

Yorumları gizle
L655 5/5

CottageGirl

Tam 14 gündür L655'i kullanıyorum.

Usta bir mürekkep çözümüne sahip hepsi bir arada cihaz!

Tam 14 gündür L655'i kullanıyorum.

Tankların doldurulması gerçekten çok kolay hızlı ve temiz oluyor. Ama en hoşuma giden şey, sonunda o can sıkıcı ve aşırı fiyatlı mürekkep kartuşlarından kurtulmak oldu!

Hepsi bir arada bir cihaz olarak, son birkaç gün içinde adını hak etti. Kararım:

Cihazın üretim kalitesi:

 • Yazıcı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu izlenimi veriyor.
 • Mürekkep tankları sağ tarafa takılıyor ve kolayca görülebiliyor.
 • Üzerinde tek bir kağıt tepsisi var (ne yazık ki başka yok). Burada ikinci bir kaset görmek isterdim. Böylece başka tipte bir kağıt da (antetli kağıt veya fotoğraf kağıdı) kullanılabilirdi.
 • Cihazın kapağı ergonomik açıdan iyi düşünülmüş ve işlevsel. Cihaza son derece iyi çalışan bir ADF, yani otomatik kağıt besleme özelliği bulunuyor.
 • İşlevleri seçme tuşları kapağın altına yerleştirilmiş. Menüde gezinmeye hızlı ve sezgisel bir şekilde alıştım. Tuşların kapağın üzerinde olmasını tercih ederdim. A4 boyutlu ders kitaplarımdan kopyalama yaptığımda, kapağın altında kalan kopya tuşuna basabilmek için her defasında sayfayı kaldırmam gerekiyor.

Çalışır durumda cihaz:

 • Son birkaç gün içinde, çalışmalarım ve derslerim için çok sayıda kopyalama ve tarama yapmam gerekti. Yazıcı bu işleri gerçekten iyi bir şekilde halletti.
 • Cihaz teslim edildiğinde, iddia edilen sayfa sayısının mürekkebe oranının gerçekten elde edilip edilemeyeceğini çok merak ediyordum. İtiraf etmeliyim ki; kesinlikle 11.000 sayfa baskı almadım. Ancak mürekkep düzeyi ekranı kolayca izlenebiliyor! – bu da, bu beyanı doğrulayabileceğim anlamına geliyor! Bu benim için bu cihazın önemli özelliklerinden birisi ve gerçekten benzersiz bir satış noktası.
 • Kopyalar hep temizdi ve yazıcı bu işlevleri gerçekleştirirken son derece sessizdi!
 • Taramalar ve sağlanan yazılım da beni etkiledi. Temiz ve basit çalışma ve bir talimatlar kılavuzunu "okuyup bilgi edinmek" için uzun bir süre harcamaya gerek olmaması. Taramaları ADF ile yaptım ve oldukça keyifli ve sessiz oldu; sayfalar sürekli olarak yazıcıya girdi ve çıktı.
 • Sürekli çalışıyor olsa bile bu cihazın yanında huzurlu bir şekilde işinizi yapabilirsiniz. Hatta sesli kitapları bile dinleyebilirsiniz :-)
 • Doğrudan bir cep telefonundan veya tabletten yazdırmak da, ev ağındaki tüm diğer yazıcılardan yazdırmak kadar iyi işliyor.
 • Faks işlevini yalnızca bir kez denedim ve bu nedenle yalnızca her şeyin normal çalıştığını söyleyebilirim.
 • Fotoğraf kalitesi de çok iyiydi ve kesinlikle fotoğraf basma işlevini pek çok kez kullanacağız.

Listelediğim az sayıdaki istek dışında, cihaz beni gerçekten etkiledi. Yazıcının ofisimizde çalışmasının kesinlikle hiçbir sakıncası yok.

L655 5/5

totton74

Epson L655 gayet iyi geliştirilmiş, aslında bu kategoride bir ürün için bu, şaşırtıcı gelmemeli.

Çok yetenekli

Epson L655 gayet iyi geliştirilmiş, aslında bu kategoride bir ürün için bu, şaşırtıcı gelmemeli.

Pakette 11.000 sayfa yazdırmaya yetecek mürekkep bulunuyor.
Üreticinin verdiği sözlerin doğru olup olmadığını göreceğiz. Bu kadar kısa sürede 11.000 sayfa yazdıramadım!
tankları doldurmak oldukça kolaydı. Mürekkep şişeleri çok kısa sürece tankları doldurmaya hazırdı. Paketteki doldurma talimatları tek tek adımları basit ve net resimlerle açıklıyor.
Doldurduktan sonra şişede mürekkep kalırsa kapağını kapatıp, bir sonraki doluma kadar saklayabilirsiniz.

Yazıcı siyah, cyan, macenta ve sarı mürekkeplerle doldurulduktan sonra, yazıcıyı güç kaynağına bağlayabilirsiniz. İlk kullanımda yazıcının nozülleri bu mürekkeple dolar. Bu işlem 20 dakikayı bulabilir.

Ancak yazıcının ilk kurulumu otomatik olarak başlar ve adımlar ekranda açıklanır.
Yazılımın kurulumu da tüm kullanıcılar için oldukça basittir!
Sağlanan kısa açıklamaları adım adım izlerseniz yazıcı büyük bir sorun yaşamadan kısa bir süre içinde çalışmaya hazır hale gelir!

L655, kullanıcıya yazdırma, tarama veya faks emirlerini göndermek için çok sayıda seçenek sunar. Dizüstü bilgisayar/MacBook ve akıllı telefon üzerinden, WLAN veya USB bağlantısını kullanarak ya da hareket halindeyken uzaktan bağlantıyla. Ayrıca, Google Drive gibi hizmetlerle birleştirebileceğiniz Epson çevrimiçi depolamayı da kullanabilirsiniz. Yazdırma emirlerini yazıcıya e-posta ile göndermek de mümkündür.

Yazıcı uyku modu da dahil, her zaman beklemede olduğu için dünyadaki her yerden ona erişebilir ve emirle gönderebilirsiniz. Ayrıca, yazıcının yanıt vermesi de uzun sürmez!

Akıllı telefonunuza "Epson iPrint" uygulamasını indirirseniz yazıcıya bağlanmak için çeşitli seçenekleriniz olur. (Mürekkep düzeylerini görüntüleme, çevrimiçi depolama, tarama vs.) Hatta akıllı telefonun kamerasını kullanarak belgeleri kaydedip, doğrudan yazdırabilirsiniz. Çevrimiçi depolama, Google Drive, Dropbox ve OneDrive vs. gibi büyük bulutlara erişir.

Yazıcıyı Apple MacBook, iPhone ve iPad ile birlikte kullandım. Ve şu ana kadar herhangi bir şikayet almadım. L655'e tüm uygulamalardan yazdırma emirleri gönderebiliyorum.

Şu ana kadar yazdırdığım belgelerin kalitesi gayet iyiydi!

Faks işlevini henüz deneyemedim. Ama eminim ki; o da test ettiğim işlevler kadar iyi çalışacak.

Yazıcının tarayıcısı, düz yataklı bir tarayıcı olarak veya belge besleyici üzerinden kullanılabilir. Sayfalar hızlı ve temiz bir şekilde beslenir. JPEG veya PDF formatında tarama yapabilirsiniz. Ayrıca, taranan belgenin çevrimiçi depolamayı mı, bilgisayara mı kaydedilmesi gerektiğine de karar verebilirsiniz.

Kararım:
Yazdırması, taraması ve hatta faks göndermesi gereken ev ofisleri ve özel kullanıcılar için bu ürünü kesinlikle öneriyorum!!!

L486 5/5

MacGyverNRW

Yeni Mürekkep tankı sistemli serisi ile elde edebileceğiniz baskı hacmi beni şaşkına çevirdi.

Mürekkep püskürtmeli yazıcıların standartları yükseltildi!

Yeni Mürekkep tankı sistemli serisi ile elde edebileceğiniz baskı hacmi beni şaşkına çevirdi. Yaklaşık üç haftalık test dönemimde, yalnızca Epson L486'yı kapsamlı olarak test etmekle kalmadım, aynı zamanda tüm deneyimi bir video portalında dört parçalı test serisi olarak yayınladım. Bu yazıcının üretebileceği performans düzeyi, en baştaki baskılardan beri oldukça netti. Bu ürünü test etmekten keyif aldım ve onu kesinlikle öneriyorum.

Benim için özel olarak önemli özellikleri, onu tabletimle ve akıllı telefonumla kullanabilmek ve farklı kağıt türleriyle yaptığım testlerdi. Bulduğum tek eksiklik şuydu: 27 saniyede hala "güzel" görünen 10x15 bir baskı yapamadım. Epson bu konuda kurulumun nasıl olması gerektiğine dair önceden bir açıklama yapmış olsaydı iyi olurdu.

Çok teşekkürler ve saygılarımla,
MacGyverNRW

L486 5/5

çözünürlük

Pek çok işlevi olan, iyi bir üretim kalitesine ve son derece düşük yazdırma maliyetlerine sahip çok iyi bir yazıcı.

Yazıcı kartuşlarına veda edin!

Pek çok işlevi olan, iyi bir üretim kalitesine ve son derece düşük yazdırma maliyetlerine sahip çok iyi bir yazıcı.
Son derece ekonomik olarak yazdırma yapar ve şişelerdeki yedek mürekkep, pahalı yazıcı kartuşları satın almak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Bu ürün basit, ucuz ve çevre dostudur!
Yazıcı aynı zamanda PC olmadan tarama da yapar, bu da bir şeyi çok hızlı kopyalayabileceğiniz anlamına gelir.
Güzel renkli baskı ve fotoğraf baskısı ve Epson uygulamasıyla herhangi bir yerden, herhangi bir anda kullanılabilir.
Cep telefonunuzla fotoğraflar çekin ve daha bir sonraki resmi çekmeniz tamamlanmadan bunları basın :-D

L655 5/5

Tanja1988

Yazıcıyı iki haftadır test ediyorum ve harika olduğunu düşünüyorum!

Çok sayıda işlevi olan harika bir cihaz

Yazıcıyı iki haftadır test ediyorum ve harika olduğunu düşünüyorum! Çift taraflı olarak kolayca yazdırma yapabildiğim için artık atık kağıt olmuyor. En iyi şey de, bunun için PC'nin açık olması bile gerekmiyor. Onu cep telefonunuzdan veya e-posta ile basitçe kontrol edin ve baskı alın! Bundan daha konforlu olamazdı. Onu kesinlikle öneriyorum. Ödenen ücrete değer!

L655 5/5

SMB2002

Kurulumu oldukça basitti; tankların kolay ve hızlı bir şekilde doldurulur.

Çok yönlü bir cihaz olarak önerilir

Kurulumu oldukça basitti; tankların kolay ve hızlı bir şekilde doldurulur. Yazıcımı PC'me, dizüstü bilgisayarıma ve cep telefonuma kurdum; her durumda sorunsuz bir şekilde harika ve hızlı çalışıyor. Epson Connect ile yazdırma işlemini anlamak da kolay. Özel e-posta adresini kullanarak, e-posta ve eklentileri başka herhangi bir yazılım kullanmadan yazdırılabiliyor.

Kopyalama ve tarama işlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabiliyor.

Olumsuz gözlemlerden birisi, yazıcının yazdırma işlemi sırasında masayı titretmesi, bu da monitörün sallanmasına neden oluyor.

Her şey hesaba katıldığında, yazıcıyı kesinlikle öneriyorum ve gerçekten de ödenen paranın karşılığını veriyor.

L655 5/5

Kaja03

Epson harika bir yazıcı geliştirmiş.

Hızlı ve becerikli

Epson harika bir yazıcı geliştirmiş. Kartuşları doldurmak ve yazıcıyı kurmak çocuk oyuncağı. Siyah/beyaz ve renkli sayfaları çok hızlı olarak yazdırabiliyor. İster yalnızca metin, isterse de resimli metin olsun, temel ayarlamalar olmadan baskı kalitesi hatasız ve çok temiz. A4 boyutunda fotoğraf kalitesi. Wi-Fi işlevi ve hareket halindeyken yazdırabilme özelliği dahice. Tek yapmanız gereken uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmek ve ondan sonra hazırsınız.

L655 5/5

Feetonfire1988

Yeni Epson L655'i yoğun bir şekilde test ettim.

Uygun maliyetli ve çok yönlü

Yeni Epson L655'i yoğun bir şekilde test ettim.
Diğer modellere göre biraz daha pahalı olmasına rağmen, kesinlikle satın almaya değer.
Bunun nedeni, gerçekten iyi bir değere sahip mürekkep şişeleriyle birlikte yenilikçi mürekkep tanklarının rakipsiz bir baskı fiyatı sunması.

Kesinlikle yazıcının kalitesinden ve hızından çok memnun kaldım; diğer modeller onunla rekabet edemez.

Ayrıca işlevlerin çeşitliliği tüm resmi tamamlıyor.
Özellikle Epson iPrint uygulaması, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden yazdırmayı son derece kolaylaştırıyor.
Ayrıca kağıdı çevirmeden çift taraflı olarak yazdırabilmenizi sağlayan dubleks baskı ve tarama işlevinin de mükemmel olduğunu düşünüyorum.

Bu yazıcıyı kesinlikle tekrar satın alırım.

L486 5/5

DanielKaiser

Cihazı paketinden çıkardıktan sonra bir sonraki adım olarak açabildim ve bu konuda biraz kaygılıydım.

Yeni yazdırma deneyimleri...

Cihazı paketinden çıkardıktan sonra bir sonraki adım olarak açabildim ve bu konuda biraz kaygılıydım. Neden mi? Çünkü, Wi-Fi kurulumu diğer cihazlarda her zaman sorunsuz şekilde çalışmamıştı. Bu nedenle bu konuda dikkatli davranıyordum. Cihaz açıldı ve beni başlatma işlemlerine yönlendirdi. Bu süreç yaklaşık 20 dakika sürüyor ama benim için 15 dakikadan biraz daha kısa sürdü. Ardından Wi-Fi yardımcısını başlattım (yönlendiricili bir ev ağı kullanıyorum). Ağ anahtarını girdikten sonra birkaç saniye içinde yönlendiriciye bağlandım. Bilgisayarımda (Windows 10) yazıcı derhal "cihazlar ve yazıcıların" altında çıktı ve yazdırma ve tarama işlemi yapmaya başlayabildim.

Hem yazdırma, hem de tarama kalitesi çok iyi, bu da beni olumlu anlamda şaşırttı.

Metin sayfalarının normal baskı kalitesi çok iyi ancak alternatif cihazlara göre farklı değil. Bununla birlikte, renkli fotoğraflarda iş değişiyor. Bir fotoğraf kağıdı taktım ve bir tatil fotoğrafımı bastırdım. Sonuç harikaydı ve profesyonel olarak basılmış bir fotoğraftan ayırt edilemeyecek kalitedeydi. Ayrıca her şey hızlı ve memnunluk verici bir ses düzeyinde gerçekleştiriliyor. Cihaz gerçekten de çok sessiz tarama yapıyor.

Bir SD karttan yazdırmak da oldukça basit. Kartı takın ve ekrandaki fotoğraf sembolünü seçin. Ardından resimler görüntülenir ve bunların tümü ya da seçtiğiniz resimleri bastırabilirsiniz. Bu işlem daha basit uygulanamazdı. "Epson iPrint" uygulamasını yükledikten sonra bir akıllı telefonu bile sorunsuz olarak bağlayabildim ve artık bir mobil cihazdan kolayca mükemmel kalitede çıktı alabiliyorum.

Bence bu oldukça başarılı bir cihaz!

L486 5/5

Ceyda81

Yazıcıyı iki haftadır test ediyorum ve çok etkilendim.

Epson ITS... beklentilerimi tamamen karşıladı

Yazıcıyı iki haftadır test ediyorum ve çok etkilendim. Sağlanan mürekkep şişeleri tanklara hızlı bir şekilde boşaltılabiliyor. Başlangıçta, hala parmaklarım mürekkep oluyordu ama bu, ucuz tekrar doldurma şişeleri için ödenen küçük bir bedel. Bunu söylüyorum, çünkü; bu daha önce oldukça pahalı olan ve maalesef mürekkebi çok hızlı biten bir başka marka yazıcıyla yaşadığım bir sorundu. Bu da bir şeyi yazdırmadan önce üç defa düşünmeniz gerektiği anlamına geliyordu. Burada böyle bir sorun hiç yok. Kurulumu oldukça kolay ve sorunsuz. Wi-Fi işlevini çok başarılı buldum; bu, kablolara ihtiyacınız olmadığı anlamına geliyor. Yazdırma işlemi oldukça hızlı oluyor ve akıllı telefondan yazdırmak bile çocuk oyuncağı; tek yapmanız gereken Epson uygulamasını indirmek. Bunu çok sevdim.

Renkler oldukça başarılı. Her şey hesaba katıldığında, bu kesinlikle başkalarına önereceğim süper bir cihaz.

L486 5/5

Gudy

L486'yı iki haftadır kullanıyorum ve kullanımının bu kadar kolay olması beni hala şaşırtıyor.

Hoş!

Bu yazıcı çok yetenekli.
L486'yı iki haftadır kullanıyorum ve kullanımının bu kadar kolay olması beni hala şaşırtıyor. Başlangıçta birisinden yardım almadan onu ağıma entegre edebilme konusunda şüphelerim vardı ama ekindeki sonraki yarım saat içinde kitapçığı okuduktan ve yazıcı çalıştıktan sonra bu şüphelerim ortadan kalktı. Mürekkep tankları kolayca dolduruluyor ve üstelik ilk defa parmaklarıma mürekkep bulaşmadı (kartuşları değiştirirken olduğu gibi). Tarama ve kopyalama işlemi olması gerektiği gibi çalıştı, çıktılar birinci sınıftı ve tüm eylemler çok kolay kontrol edilebiliyor ve ekranda son derece iyi bir şekilde görselleştiriliyor. Kendinizi programda sürekli birisi size yardımcı oluyor ve sizi destekliyor gibi hissediyorsunuz. Bir SD karttan yazdırma işlemi de sorunsuz çalışıyor. Görüşüme göre, ses düzeyi de oldukça memnunluk verici. En azından, geçmişte çok daha gürültülü cihazlarım olmuştu.

L486 5/5

blondi18

Bu ürün kusursuz çalışıyor; resimler de oldukça iyi.

L486

Bu ürün kusursuz çalışıyor; resimler de oldukça iyi.

L486 4/5

Neptunia

Üründen gerçekten memnun kaldım, çünkü son derece hızlı ve yoğun renklerle basıyor.

Çok memnun kaldım

Üründen gerçekten memnun kaldım, çünkü son derece hızlı ve yoğun renklerle basıyor. Tarama işi çocuk oyuncağı, kopyalama da öyle. Ayrıca baskı mürekkebiyle mürekkep tankının kolayca doldurulabilmesi de hoşuma gitti... Ancak en beğendiğim özelliği Wi-Fi ve bir dizüstü bilgisayardan, akıllı telefondan ya da tabletten baskı alabilmeniz oldu.

L655 5/5

Moorhusen

Yeni yerimizde yazıcıyı bir hafta çalıştırdık. Baskı kalitesi süper.

Süper yazıcı

Yeni yerimizde yazıcıyı bir hafta çalıştırdık. Baskı kalitesi süper. Kurulumu ve çalıştırması basit, hızlı baskı yapıyor ve fotoğraf baskısı ve renkli baskı yaparken bile hızlı ve kaliteden ödün vermiyor.

L655 5/5

HanniHD

Gerçekten etkileyici bir yazıcı!

Çok yönlü süper bir cihaz!

Gerçekten etkileyici bir yazıcı!
Hızlı ve sessiz yazdırıyor ve iyi sonuçlar veriyor.
500'den fazla sayfa yazdırdım ve mürekkep ekranına göre neredeyse hiç mürekkep kullanmadı.
Mürekkep tanklarını doldururken de sorun yaşamadım. İpucu: Şişeleri çıkarırken ellerinizin temiz kalması için bir kağıt mendil kullanın.
Tarama ve kopyalama işlevleri de süper. PDF'ye doğrudan tarama işlemi pratik.
Renkli baskıların kalitesi, normal kalitede büyük siyah alanların çizgilerle kaplanmış olması haricinde olağanüstü.
Fiyatı yüksek olmasına rağmen yazıcıdan etkilendim, çünkü baskı maliyetlerinin düşük olması bu fiyat farkını karşılıyor!

L486 5/5

Ücretsiz

Baskı teknolojisinin gelişme hızı büyüleyici. Kurulum ve yeniden doldurma prosedürü basit. Satın alma fiyatı yüksek olmasına rağmen, diğer maliyetler memnunluk verici bir şekilde düşük. Yazıcıyı her yerden kullanabilme seçeneği de benim için çok önemli.

Teknoloji gelişiyor.

Baskı teknolojisinin gelişme hızı büyüleyici. Kurulum ve yeniden doldurma prosedürü basit. Satın alma fiyatı yüksek olmasına rağmen, diğer maliyetler memnunluk verici bir şekilde düşük. Yazıcıyı her yerden kullanabilme seçeneği de benim için çok önemli.

Yeni "küçük" Epson gerçekten iyi bir izlenim bırakıyor.

Harika "mürekkep sistemi"ne sahip iyi bir yazıcı

Yeni "küçük" Epson gerçekten iyi bir izlenim bırakıyor.
Mürekkepler doldurmak oldukça kolay ancak tabii ki yine de biraz dikkatli olmanız gerekiyor.
Baskı kalitesi iyi görünüyor (hem siyah-beyaz, hem de renkli baskıda) ve muhtemelen uzun süre dayanacak.
Önemli olan şey, mürekkebin tanklarda kurumaması ama ne yazık ki bu konuda henüz bir şey söyleyemiyorum.
Bağlantı ve kurulum çocuk oyuncağı; WLAN üzerinden yazdırma sorunsuz çalışıyor.
Siyahlar iyi bir şekilde koyu ve renkler oldukça net.

Olumsuz yanı:
Şahsen kağıt besleme özelliğini sevmedim; yukarıdan beslediğinizde her zaman kağıtların nispeten hızlı bir şekilde bükülme dezavantajı oluyor.
Çift taraflı baskıyı görmek isterdim, bu özelliğin olmaması gerçekten yazık olmuş.

Aksi takdirde cihazdan oldukça memnun kaldım; yapması gerekeni yapıyor ve kartuşlardan kurtulma fikrine bayıldım!

Ah bir de, görünüşü de güzel!

L486 5/5

MichaelaFL2010

1. Belgelerinin (hem basılı, hem de CD'de) çok iyi olması sayesinde, paketini açma, kurma, yükleme ve tankları doldurma işi oldukça sorunsuz (süper kolay) oldu.

Hoş çok işlevli yazıcı

 1. 1. Belgelerinin (hem basılı, hem de CD'de) çok iyi olması sayesinde, paketini açma, kurma, yükleme ve tankları doldurma işi oldukça sorunsuz (süper kolay) oldu.
 2. 2. L486 sessiz ve hızlı basıyor.
 3. 3. Wi-Fi işlevine bayıldım! Artık akıllı telefonum üzerinden her yerden doğrudan L486'ya bir yazdırma emri gönderebiliyorum ve basılı sayfalar eve gittiğimde beni bekliyor oluyor (harika ve mükemmel çalışıyor).
 4. 4. Tarama, siyah-beyaz ve renkli fotokopi (baskı kalitesi: birinci sınıf)
 5. 5. Fotoğraf basma işlevi de öyle; burada da parlak renkler ve çok hızlı baskı sonuçları elde ediliyor!
 6. 6. Yarın toplu bir baskı işine başlayacağım; bir sonraki tiyatro performansım için 2.000 el ilanı! A5 boyutunda 350 kopya yazdırdım bile! No. 1, no. 350 ile tamamen aynı görünüyor (çok hızlı, net baskı kalitesi)!
 7. Dolayısıyla, süper işlevlere sahip harika bir yazıcı!

L655 5/5

quoxl

Kullanıcı tarafından doldurulan dört ayrı mürekkep tankıyla, elinden her iş gelen çok iyi bir ofis cihazı. Baskı ve tarama kalitesi çok iyi ve dubleks baskı, faks, WLAN, LAN, AirPrint vs. gibi işlevler oldukça dikkat çekici.

Çok yönlü ve iyi dengelenmiş bir ofis cihazı

Kullanıcı tarafından doldurulan dört ayrı mürekkep tankıyla, elinden her iş gelen çok iyi bir ofis cihazı. Baskı ve tarama kalitesi çok iyi ve dubleks baskı, faks, WLAN, LAN, AirPrint vs. gibi işlevler oldukça dikkat çekici.

Yedek mürekkep ucuz bir şekilde satın alınabiliyor ve kolayca doldurulabiliyor (Mürekkep damlayabileceği için yine de tek kullanımlık eldivenler takıyorum).

Tek olumsuz yönü: 150 sayfalık kağıt bölmesi çok küçük...

L486 5/5

Agabog

Yazıcı evde gayet uygun bir şekilde tutulabiliyor. Tankları doldurmak çok kolay ve etrafa mürekkep dökülmüyor.

Evde çok baskı yapan kişiler için süper yazıcı

Yazıcı evde gayet uygun bir şekilde tutulabiliyor. Tankları doldurmak çok kolay ve etrafa mürekkep dökülmüyor.
Bir öğretmen olarak, kişiselleştirilmiş öğrenme için büyük renkli resimler dahil çok, sayıda materyal basıyorum. Bunlarda hiç leke yoktu ve resimlerde de garip çizgiler görünmüyordu. Diğer bir deyişle, her şey gayet güzel görünüyordu. Renkler ekranda gördüklerimle uyuşuyordu.
Renkler, lamine kaplandığında bile oldukça hoş görünüyordu.
Özellikle hoşuma giden şey, sahip olduğumuz tüm cihazlardan WLAN üzerinden baskı yapabilmek oldu: iPad, iPhone ve çeşitli PC'ler. Bu son derece pratik bir cihaz!
Kopyalama işlevi de mükemmel çalışıyor.
Bu yazıcıyı kesinlikle öneriyorum.

L655 5/5

ChrisR

Çok iyi üretim kalitesi.

Küçük ofisler için basit ACE yazıcı.

Çok iyi üretim kalitesi.
Dubleks işlevi sayesinde her iki yüze de yazdırabiliyorsunuz.
Birden fazla kağıt için otomatik beslemeli tarayıcı oldukça hızlı.
Ancak düz yatak çok daha hızlı.
Taramalar ve kopyalar oldukça iyi. Resimlerde birkaç leke çıkıyor (bu da doğal, çünkü bu bir fotoğraf yazıcısı değil) ama yine de kaliteleri çok iyi.
Mürekkep tanklarını doldurmak çocuk işi.
Port sayısı harika.
Cihaz USB, ağ ve WLAN içeriyor ve akıllı telefon uygulaması üzerinden de kontrol edilebiliyor.
İlk yükleme biraz uzun sürüyor. Baskı kafalarındaki tankı doldurmak yaklaşık 20 dakika sürüyor ama bu sırada PDF kılavuzuna bir göz atabiliyorsunuz.
Ancak bu bekleyişten sonra ayarların kalanını yapmak oldukça hızlı oluyor.
Epson L655 beni OLUMLU anlamda şaşırttı.

L486 5/5

IEAZ

Bu 3'ü 1 arada mürekkep püskürtmeli yazıcı, baskı maliyetlerinden tasarruf elde etmek isteyen kişiler için ideal çözüm.

Süper çok işlevli yazıcı

Tasarruf hesaplayıcı

 1. 2 yıllık mürekkep hacmi, kullanıcının aylık ortalama baskı hacmi baz alınarak belirlenmiştir (IDC WW Sayfa Hacmi Programı, 2015)
 2. Karşılaştırma IDC EMEA Hardcopy Tracker'a (Veri 2015 4. Çeyrek) göre en üst sırada yer alan 10 adet rakip A4 tek renkli lazer yazıcı ve MFP'ler, en üst sırada yer alan 10 adet rakip renkli lazer yazıcı ve MFP'ler ve en üst sırada yer alan 10 rakip mürekkep püskürtmeli yazıcı ve MFP'ler arasında yapılmıştır. Sayfa başına maliyet, IDC EMEA Consumables Tracker'dan (2015 2. Yarı Verileri) ve Aralık 2015 tarihi itibariyle üreticilerin yayınlanan verimlerinden alınmış ortalama satış fiyatı kullanılarak hesaplanmıştır.
 3. Ekim 2010 ile 2016 mali yılı arasında 150 ülke ve bölgede toplam küresel satışı 20 milyon adet oldu
 4. Belirtilen verimler, mürekkep seti değişimiyle birlikte ISO/IEC 24712'de sunulan Test Modelleri baskı simülasyonundan alınan Epson orijinal metodolojisi baz alınarak tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler ISO/IEC 24711'e dayalı DEĞİLDİR. Belirtilen verimler yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir. İlk yazıcı ayarı sırasında, baskı kafası nozüllerini doldurmak için belli bir sayıda mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte gelen ilk setin verimi daha düşük olabilir.
 5. Belirtilen verimler, mürekkep seti değişimiyle birlikte ISO/IEC 29103'de sunulan Test Modelleri baskı simülasyonundan alınan Epson orijinal metodolojisi baz alınarak tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler ISO/IEC 29102'e dayalı DEĞİLDİR. Belirtilen verimler yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir. İlk yazıcı ayarı sırasında, baskı kafası nozüllerini doldurmak için belli bir sayıda mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte gelen ilk setin verimi daha düşük olabilir.
 6. Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin

Atla

 

Atla

 

Atla