EVİNİZİ SPORUN MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRÜN

Dünyanın en gelişmiş tekniklerini ve teknolojilerini kullanan Epson projeksiyonları, en üst düzey ev eğlencesini keşfetmenize olanak tanıyacak. En yeni spor etkinliklerini salonunuzun rahatlığında net, keskin ve neredeyse canlı görüntülerle gerçeğe dönüştürün.

Harekete geçin

Ev eğlencesi hiç bu kadar keyifli, kapsayıcı ve tatmin edici olmamıştı. Ev, aile ve arkadaşlarla bir araya gelerek eğlenmek ve rahatlamak için zaman harcanan yerdir.

Elit seviyede bir sporun parçası olacaksanız, doğru ekipmanı kullanıyor olmanız gerek. Epson projeksiyon, oyunun kurallarını gerçekten değiştiriyor.

Taktikler

Birçok kişinin söylediği gibi hazırlanmak, kazanmanın yarısıdır. Ve Epson projeksiyon ile büyük bir müsabakaya ev sahipliği yapıyorsanız hazırsınız demektir.

Odayı seçin

300 inçe kadar çıkabilen ekran boyutuyla hafif, küçük ve taşınması kolay olan Epson projektörü ile aksiyonu her yere, açık havaya bile taşıyabilirsiniz.

Eğlenceye karar verin

İşin güzel yanı, bu eğlence her zaman futbol karşılaşması olmak zorunda değil. Epson projektörleri, her tür eğlence için harika. Oyun planınızı seçin veya kendi eğlencenizi yaratın:

 • CANLI BÜYÜK MAÇ
 • BÜYÜK SPOR ETKİNLİKLERİ
 • EPİK FİLM GECESİ
 • ÜÇ BOYUTLU FİLM DENEYİMİ
 • HAFTASONU OYUN MARATONU
 • TATİL ANLARI SLAYT GÖSTERİSİ

Formatı belirleyin

Arkadaşlar mı? Aile mi? İkisi birden mi? Ekibinize haber verin ve gelirken onlardan birkaç atıştırmalık getirmelerini isteyin.

Tüm özellikler, her modelde yok

Ekiple buluşun

Sizin için doğru olan Epson projeksiyonu bulun ve bütün yaz harika geçsin.

EH-TW610 & EH-TW650 HARİKA: SPOR VE OYUN

Full HD, yüksek kalite görseller ve anında aksiyon için süper kolay bir düzenek

EH-TW650

Dahili Wi-Fi özelliğine sahip kullanımı kolay bu Full HD, 3.100 lümen projeksiyon ile büyüleyici sinema deneyimini evinizde yaratın.

 • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: Evinizde, en sevdiğiniz filmlerin, oyunların ve spor müsabakalarının etkisini artırın
 • Kurulumu kolay: Trapezoid düzeltme, dahili Wi-Fi ve iProjection uygulaması
 • Uzun ömürlü çözüm: 11 yıl boyunca her gün bir film izleyin1
 • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar: Bu Full HD 1080p projeksiyonun keyfini çıkarın
 • Etkileyici, parlak görüntüler: 3.100 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
Daha fazlası

EH-TW610

Dahili Wi-Fi içeren kullanımı kolay Full HD, 3.000 lümen bu projeksiyon, en sevdiğiniz filmleri daha etkileyici hale dönüştürür.

 • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: Evinizde, en sevdiğiniz filmlerin, oyunların ve spor müsabakalarının etkisini artırın
 • Kurulumu kolay: Trapezoid düzeltme, dahili Wi-Fi ve iProjection uygulaması
 • Uzun ömürlü çözüm: 11 yıl boyunca her gün bir film izleyin1
 • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar: Bu Full HD 1080p projeksiyonun keyfini çıkarın
 • Etkileyici, parlak görüntüler: 3.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
Daha fazlası

EH-TW5400 HARİKA: SPOR VE FİLM

Full HD, yüksek kontrast oranlı ve keskin görüntüler için yüksek kalite ev sinema projektörü

EH-TW5400

Kurulumu kolay olan bu Full HD ev sineması projeksiyonuyla uzun yıllar boyunca büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın.

 • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: Evinizde, en sevdiğiniz filmlerin, oyunların ve spor müsabakalarının etkisini artırın
 • Kolay kurulum: 1.2x yakınlaştırma, yatay ve dikey trapezoid düzeltme
 • Pürüzsüz, hızlı hareket eden aksiyon: Kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Arttırma
 • Gelecek 11 yıl boyunca her gün bir film izleyin1: 7.500 saat lamba ömrü
 • Parlak renkler: 2.500 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
Daha fazlası

EH-TW7300 HARİKA: EV SİNEMASI

İnanılmaz derecede yüksek kontrast oranı ve parlaklıkta net görüntüler ile film fanatikleri için güçlü 4K ev sinema deneyimi

EH-TW7300

Epson'un teknolojisi ve 3LCD teknolojisini kullanan HDR özellikli, zenginleştirilmiş bu 4K projektör ile sinema deneyimini evinize getiriyoruz.

 • Yüksek performanslı ev sineması: Zenginleştirilmiş 4K, Full HD, UHD BD ve HDR desteği
 • Pürüzsüz, hızlı hareket eden aksiyon: Kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Arttırma
 • Gelecek 7 yıl boyunca her gün bir film izleyin1: Eko modunda 5000 saatlik lamba ömrü
 • Tamamen motorlu optikler: Güçlü yakınlaştırma ve lens kaydırma
 • Geniş lens kaydırma: Dikey ±%96,3 ve yatay ±%47,1
Daha fazlası

EH-LS100 HARİKA: SPOR VE KUTU SETLERİ

Projektörünüzü yerleştirme konusunda daha esnek olun ve dayanıklı lazer ışığı kaynağı sayesinde önünüzdeki uzun yıllar boyunca keyfini çıkarın.

EH-LS100

3LCD teknolojisine sahip ilk lazerli Full HD ultra kısa mesafeli (UST) bu ev sineması projeksiyonu, 330 cm'ye (130 inç) kadar olan görüntüleri yansıtır.

 • Ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon: Ekran alanının yakınına yerleştirilebilir ve 330 cm'ye (130 inç) kadar görüntü yansıtır
 • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: Evinizde, en sevdiğiniz filmlerin, oyunların ve spor müsabakalarının etkisini artırın
 • İçeriğe erişmek kolay: DVD oynatıcılar, oyun konsolları ve daha fazlası için üç adet HDMI girişi
 • Parlak renkler: Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
 • Uzun ömürlü lazer ışık kaynağı: Önümüzdeki 10 yıl boyunca en sevdiğiniz içerikleri izleyin3
Daha fazlası

Efsane avcıları

Çok büyük boyutlu TV'lerden kurtulun ve projektörlerin ev eğlencenizi nasıl yeniden tanımlayabileceğini keşfedin.

Efsane Gerçek
"Projeksiyon, sadece özel okazyonlar içindir" Size uygun olan ekran boyutunu seçin: büyük oyunlar için büyük, akşam haberleri için küçük
"Karanlıkta oturmanız gerekir" Epson projeksiyon, normal gün ışığında bile parlak ve renkli görüntü sunar; yani güneşin girişini engellemek zorunda kalmazsınız
"Projektörlerin kurulumu zordur" İsterseniz elbette ki projektörü sabit bir yere de monte edebilirsiniz. Ama aynı zamanda kolaylıkla prize takıp masa, raf veya kitaplık üzerinden oynatabilirsiniz
"Projektörler çok pahalıdır" Güvenilir, dayanıklı ve bakım ihtiyacı az olan projektörler, evde 300 inçe kadar görüntü izlemenin ekonomik bir yoludur.

Temel özellikler

Sahneyi hazırlayın

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz spor müsabakalarını, isterseniz klasik bir filmi veya diziyi izliyor ya da yeni çıkan bir oyunu oynuyor olun; gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayın. Etkileyici bir 300” ekranla herkesin dikkatini çeken bu unutulmaz anları ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte yaşayın.

10 yılı bulan eğlencenin tadını çıkarın1

Işık kaynağında 20.000 saate kadar kullanım ömrüyle önümüzdeki 10 yıl1 boyunca her gün bir film izleyebilirsiniz. Epson projeksiyonlarının güvenilirliği sayesinde, en sevdiğiniz film, oyun veya programın tek bir dakikasını bile kaçırmaktan endişe etmenize gerek kalmaz.

Parlak ve canlı Full HD'de hareketli aksiyon sahnelerinde sorunsuz görüntü

Kare enterpolasyon teknolojisi, daha akıcı aksiyon görüntüleri sunarak ve hızlı sahnelerde hareket bulanıklığını azaltarak orijinal karelerin arasına yeni kareler ekler. Sonuç olarak, bulanıklık azaltılırken hızlı hareketli görüntüler daha akıcı ve daha keskin görünür.

Her defasında mükemmel görüntüler

Bize göre bir projeksiyonun kurulumu basit olmalıdır. Bu nedenle Epson'un projeksiyonlarını istediğiniz yere kolayca yerleştirebilirsiniz. Saniyeler içinde mükemmel bir görüntü elde edersiniz; optik yakınlaştırma, dikey ve yatay lens kaydırma2 ve trapezoid düzeltme özellikleri sayesinde, projeksiyonlarımızın kurulumunun hızlı ve kolay olduğunu göreceksiniz.

Parlak ve canlı Full HD'de tam netlik

Projeksiyonunuzun değişen kontrast düzeylerine uyum sağlayabilmesi ve en iyi görüntüyü sunmaya devam etmesi önemlidir. Otomatik iris özelliğimiz sayesinde, ister aydınlık ister karanlık olsun her sahnede en iyi kontrastı ve parlaklığı sunmak üzere otomatik olarak ayarlar.

Daha parlak ve canlı görüntüler

Sadece beyaz parlaklık, günlük yaşamda gördüğünüz gerçek renkleri yansıtmaya yeterli olmaz. Bu nedenle Epson projeksiyonlarında bulunan 3LCD teknolojisi, eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sunar. Neden cansız, soluk ve sıkıcı bir ekrana razı olasınız? Beyaz ışığın parlaklığına eşit renk parlaklığı sunan Epson projeksiyonları ile canlı ve gerçeğine uygun görüntülerin tadını çıkarın.

En üst düzey ev sineması deneyimi

Epson'un ev projeksiyonu ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. İster en sevdiğiniz sporu, isterseniz klasik bir film izliyor olun ya da bir TV kutu setinden bir yayın alıyor veya yeni çıkan bir oyunu oynuyor olun, gerçek hayattan daha büyük bir görüntü ile günlük hayatı dönüştürün ve gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Broşür indirin Modelleri görüntüleyin

Tüm ev eğlencesi için mükemmel projeksiyonu bulun

Daha fazlası
 1. Her gün ortalama 1 saat 45 dakika film izlemeyi ve Eko modunda lamba ayarını temel alır.
 2. Sadece EH-TW6700 ve EH-TW6700W modellerinde
 3. Projeksiyon ekonomi modundayken, 105 dakikalık bir film temel alınmıştır.