Avrupa’daki müşteriler ve iş ortaklarımız için sanal Endüstriyel Çözüm Merkezi

Yeni sanal alan, Epson'un robotik ve endüstriyel çözümlerine hem yüz yüze hem de uzaktan daha fazla erişim sağlıyor

Avrupa’daki müşteriler ve iş ortaklarımız için sanal Endüstriyel Çözüm Merkezi

Epson, Robotik Çözümlerini tanıtmak için Epson'un Avrupa Endüstriyel Çözümler Merkezi +’da bir karma stand açıyor.

Epson, Avrupa’daki müşterileri ve iş ortakları için yeni bir sanal Endüstriyel Çözüm Merkezi açıyor

Epson, Avrupa’daki müşterileri ve iş ortakları için yeni bir sanal Endüstriyel Çözüm Merkezi açıyor

Yeni sanal alan, Epson'un robotik ve endüstriyel çözümlerine hem yüz yüze hem de uzaktan daha fazla erişim sağlıyor

Avrupa, 21 Aralık 2020– Epson, iş ortaklarının, distribütörlerin ve müşterilerin Epson ürünlerini ve çözümlerini deneyimlemesi için sanal ve fiziksel tesis içeren bir karma gösterim merkezi olan Avrupa Endüstriyel Çözümler Merkezi Artı’yı (EISC+) faaliyete geçirdi. Yeni Epson EISC+, Almanya’nın Meerbusch şehri yakınlarında bulunuyor ve EMEA bölgesinden sanal olarak erişilebiliyor. 500m²’lik alan, Epson'un tüm robotik çözümlerine ve diğer uzman endüstriyel ürünlerine erişim imkânı sağlarken, SCARA robotik ürün yelpazesinin tamamını kalıcı olarak barındırıyor.

Aralık ayında faaliyete geçmesiyle Avrupa genelindeki Epson müşterileri, ürünleri ve özel çözümleri geliştirmek, test etmek ve tanıtmak için artık EISC+ bünyesinde birden çok dile hakim Epson teknik uzmanlarıyla görüşebiliyor. Fiziksel toplantıların veya etkileşimlerin zor olduğu bir zamanda, EISC+ iş ortaklarıyla kişisel toplantılar düzenlemek, yeni bağlantılar kurmak, fiziksel ve sanal bir showroom, tv stüdyosu hatta bir fuar standı aracılığıyla yeni teknolojileri keşfetmek için yeni yollar sunuyor.

Epson'un EMEAR bölgesindeki Robotik Çözümler Başkanı Volker Spanier şunları ifade ediyor: “Hepimiz yeni çalışma ve birbirimizle etkileşim kurma yöntemlerine alışmak zorundayız. Epson için müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla çalışmak işimizin önemli bir parçasıdır, bu nedenle yeni nesil EISC+'nın müşteriler ve iş ortakları için gelişmiş erişim ve destek sağlamasıyla gurur duyuyorum. Bu alan, uzmanlarımızın özel tavsiyeleriyle, müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarını dinleyerek ürünlerimizi ilk elden deneyimlemenin yenilikçi bir yolunu sunuyor.”  

Epson'un EISC+’sı, Epson'un robotik çözümlerini sergileyen ilk sanal etkinliğiyle Kasım ayında görücüye çıktı. Epson, robot distribütörlerini, ürünlerin görüntülenmesi ve yeni çözümlerin test edilmesi için mekânın sunduğu olanakları ilk elden deneyimlemeye davet etti. Geri bildirimleri son derece olumluydu ve distribütörler yeni ürün teklifiyle ilgili izlenimlerini şöyle açıkladılar:

Belçika’da yerleşik Hupico bvba Genel Müdürü Paul Johan şunları ifade ediyor: “Bu alanın esnek, karma doğası, kapsamlı Epson robot ve otomasyon portföyünü açıklamak için ideal ve zamana bağlı olmadan ve hızlı tepki verebilmemize yardımcı olacak. Bu harika bir fırsat ve bunu Benelux müşterileri ile denemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz."

Portekiz'den EPL Mecatrónica Genel Müdürü Filippe Carrondo sözlerine şöyle devam ediyor: “EISC+'nın avantajları açık ve hali hazırda stüdyo oturumundan faydalanmak için bekleyen müşterilerimiz var. Kendi yerel içeriğimizi merkeze entegre etme fırsatıyla, yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra mevcut müşterilerimizi yeni çözümlere ikna edebiliyoruz."

Guilio Zunino, Sinta s.r.l. İtalya İş Geliştirme Müdürü şunları söylüyor: “Diğer sanal standlardan farklı olarak, bu mekan, alan eksikliği veya ürünlerin bulunmaması nedeniyle kendi başımıza bile yapamayacağımız uygulamaları sunabileceğimiz anlamına geliyor. Bu konsept bize yeni ufuklar açıyor ve faydalı olacağından eminiz.”

EISC+ konsepti, Epson'un uzun vadeli bir ortağı olan Format Werbeart tarafından hayata geçirildi. İlgilenen perakende ortakları, bu uygulama için özel olarak geliştirilmiş web sitesine tercih ettikleri tarihi kaydedebilirler www.epson.de/industial-solutions-center-plus .