Az zamanda çok iş isteyenlere iki yeni kompakt endüstriyel yazıcı

Kısıtlı zamanda yüksek hacimli baskı yapabilen Epson'un iki yeni etiket yazıcısı LabelWorks LW-Z5010BE ve LW-Z5000BE, 24-27 Eylül'de Brüksel'de düzenlenecek Labelexpo 2019 fuarında sergilenecek

Az zamanda çok iş isteyenlere iki yeni kompakt endüstriyel yazıcı

24 Eylül 2019- Epson, taşınabilirlik ve zaman kazandıran işlevselliğe önem veren kullanıcılar için iki adet hepsi bir arada LabelWorks endüstriyel etiket üreticisini tanıtıyor. LabelWorks LW-Z5010BE (entegre klavye, ekran ve Li-iyon pil ile) ve LabelWorks LW-Z5000BE (bilgisayar ve akıllı cihaz kullanımı için), datacom, fabrikalar, inşaat, depolar ve yüksek teknolojili elektrik bakım alanlarında çalışanlar için geliştirilmiştir.

Her iki etiket üreticisi de aşağıdakiler için etiketleme de dahil olmak üzere farklı amaçlar için kullanılabilir: yama panelleri, kablo tanımlama, ön plakalar, dağıtım kutuları, güvenlik işaretleri ve ürün tanımlama. Kullanıcıların hareket halinde veya masaüstünde mümkün olduğunca üretken olmalarını ve çalışmaya devam etmelerini sağlar. Bu, hızlı başlangıç, etkin düzenleme için yeni yazılım ve uygulamalar, yüksek baskı hızları (50 mm/sn'ye kadar) ve hem LK Teyp Kartuşları (4 mm'den 50 mm genişliğe kadar) hem büyük kağıt ruloları (9 mm'den 50 mm genişliğe kadar) hem de birçok tür etiket malzemesini kullanma becerisiyle elde edilir. Her iki modelde de basılı etiket rulosunu manuel olarak geri sarmak zorunda kalarak kaybedilen kullanıcı zamanından tasarruf sağlayan otomatik bir geri sarma cihazı bulunur.

Epson Europe LabelWorks ürün müdürü Hervé Thevenin şöyle diyor: “Kullanıcıları iş günlerinde daha verimli hale getiren iki yeni ürünü pazara sunmayı başardık. Yüksek baskı hacimli endüstriyel etiketlemenin taleplerini anladığımız için bu modellerle, hali hazırda çok çeşitli olan kompakt etiket üreticileri yelpazemize yeni özellikler ekledik. LabelWorks LW-5010BE ve LW-Z5000BE, düşük toplam sahip olma maliyeti gözetilerek tasarlanmıştır ve birçok farklı etiketleme işini üstlenebilecek kadar da çok yönlüdür”.

Temel özellikler şunları içerir:

  • 50mm/sn'ye kadar baskı hızı
  • Harici büyük rulo özelliği
  • Tüm etiket genişliklerini (4mm'den - 50mm'ye) kabul eder
  • Tüm Epson LK bant modelleri her iki modelle de uyumludur
  • Bağlantı özellikleri: USB, ethernet, Wi-Fi, direct Wi-Fi
  • İsteğe bağlı otomatik geri sarıcı mevcuttur
  • Düşük TCO
  • Zamandan tasarruf
  • Hızlı başlatma
  • Küçük boyut

Labelexpo 2019'da yer alacak Epson stantı Salon 9 A50'de. Daha detaylı bilgi için: www.epson.eu/labelexpo

LabelWorks LW-Z5010BE ve LW-Z5000BE 2020 Ocak ayında piyasaya sunulacak.