Modern yaşam için tasarlandı

Epson'un şimdiye kadarki en küçük Expression Premium hepsi bir arada yazıcısı, özellikler açısından zengin, şık ve ince

Modern yaşam için tasarlandı

Popüler serilerini modern yaşam tarzlarına uyacak şekilde geliştiren Epson, Expression Premium ürün serisinin en yeni üyesini açıkladı; XP-6000. Bu yeni model, etkileyici bir dizi ev ve fotoğraf baskı özelliği sunarken, şık ve kompakt estetiği bünyesinde taşıyor.

Ürün müdürü Mohamed Musa şunları ifade etmektedir: "Yeni Expression Premium hepsi bir arada, yüksek kaliteli fotoğraf ve belge baskısını evde yapmak isteyenler için harika bir çözüm sunuyor. Sadece son derece fonksiyonel değildir. Tasarımında da insanların nasıl yaşadığı göz önüne alınmıştır. Bir masadan uzakta baskı yapmak için mobil baskı çözümlerine ek olarak, teknolojinin eve entegre olabilmesi için kompakt ve şık olmasının önemi gittikçe artmaktadır. Yazıcılar artık bir çalışma odasına sıkıştırılmıyor; Evinizde herhangi bir yere yerleştirilebilecek olduğundan tasarımları da bunu yansıtmalıdır. Her açıdan alandan tasarruf sağlayan XP-6000, şık ve belirgin çizgilerle eve pratik ama zevkli bir dokunuş kazandırıyor."

Epson'un en yeni Premium modeli (XP-6000), genel ev kullanıcıları için tasarlandı. Her iki dünyanın en iyisi için Epson'un 5 renk Claria Premium boya ve pigmentli mürekkep setini kullanarak yüksek kaliteli fotoğraflar ve net metin belgeleri üretir. Fotoğraf siyahı mürekkep kartuşu sayesinde canlı renkler, derin ve zengin siyahlar ile kristal netliğinde fotoğraflar elde edilebilir.

Kullanımı zahmetsiz olan XP-6000, yeni bir kullanıcı arabirimi, A4 çift taraflı baskı, çift kağıt tepsisi ve uygun CD'ler ve DVD'ler üzerine baskı yapma olanağı da dahil olmak üzere bir dizi kullanıcı dostu özellik sunar.

İnsanlara istedikleri şekilde ve istedikleri zaman baskı alma özgürlüğü sunan bu yazıcılar, Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve akıllı cihazlardan fotoğraf ve belge yazdırmak için eksiksiz bir mobil seçenekler paketi sunuyor. Kullanıcılar ücretsiz Epson iPrint uygulamasını indirerek 1bir akıllı cihazdan kablosuz baskı ve tarama yapabilirler. Ücretsiz Epson Creative Print 1uygulamasıyla Facebook fotoğraflarını doğrudan basabilir, tebrik kartları oluşturabilir, fotoğrafları boyama kitabı şablonuna dönüştürebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Hatta Epson Email Print ile dünyanın neredeyse her yerinden e-postayla belgeleri doğrudan yazıcıya göndererek baskı alabilirsiniz 1. Ayrıca model, doğrudan modelin kendisinden baskı almak için büyük bir LCD ekran ve hafıza kartı yuvası ile donatılmıştır.

XP-6000, Ekim 2017'ten itibaren €XX fiyatla satışa sunulacaktır.

Temel özellikler:

 • A4 baskı, tarama (1200 dpi) ve fotokopi
 • Şık kenarlar ve eğimli köşelerle kompakt ve alandan tasarruf sağlayan tasarım
 • Yeni kullanıcı arabirimi
 • Ayrı mürekkepler: Claria Premium Mürekkep 5 renkli
 • 6,1 cm renkli LCD ekran
 • Epson Connect: Epson iPrint, Creative print, Email Print, remote print driver, Scan-to-Cloud 1
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct
 • Kablosuz PictBridge
 • Hafıza kartı yuvası
 • CD/DVD baskısı
 • A4 çift taraflı
 • 15,8/11,3ppm ISO baskı hızı 2(siyah beyaz/renkli)
 • İki adet önden yüklemeli kağıt tepsisi: A4 ve fotoğraf boyları
1. Epson iPrint ve Epson Creative Print kablosuz bağlantı ve Epson baskı uygulamaları gerektirir. Epson Email print, Epson Remote Print Driver ve Epson scan-to-cloud driver bir internet bağlantısı gerektirir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin
2. Varsayılan tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testi’nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e göre tespit edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/testing adresini ziyaret edin