Devrim yaratan yüksek hızlı profesyonel A3 MFP

Dakikada 100 sayfa çift yönlü baskı yaparken bile yalnızca inkjet teknolojisinin sağlayabileceği ekolojik kazanımlardan yararlanın

Devrim yaratan yüksek hızlı profesyonel A3 MFP

Gelecek nesil süper hızlı çevre dostu profesyonel mürekkep püskürtmeli yazıcılar burada: WorkForce Enterprise. Bu, ultra hızlı 100 ipm (gör/dak) renkli ofis tipi A3 departman yazıcısı, bir departman fotokopi cihazı fiyatına daha az sarf malzemesi ile, yalnızca inkjet teknolojisinin sağlayabileceği çevre dostu kazanımlar sağlar. WorkForce Enterprise WF-C20590 bir 75 ipm (gör/dak) sürümü olan WF-C17590 ile birleşti, her ikisi de kurumların ve KOBİ'lerin özellikle de çok yüksek hacim verimliliği gerektiren, departman ortamlarında ofis yazdırma ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Epson, yazıcının kalitesini daha da artırmak amacıyla, bant lekesini ortadan kaldıran kendi kendini temizleyen bir baskı kafası ve yüksek hızda kaliteyi korumak için bir elektrostatik taşıyıcı kemer de dahil olmak üzere, pek çok teknolojik yenilik ekledi. Dahası, bu yeni teknoloji aynı hızdaki lazer yazıcılarla karşılaştırıldığında elektrik kullanımını %96 gibi şaşırtıcı bir oranda azaltan, çevresel performans konusunda önemli bir basamak değişikliği sunuyor 1hem de özel bir güç kaynağı gerektirmeden.

Epson Europe kurumsal görüntüleme direktörü Darren Phelps, "WorkForce Enterprise, kayda değer hızlarda yüksek kalite sağlarken daha düşük bir güç çözümü ve daha az sarf malzemesi ile baskı işlerinin çevresel etkisini de azaltır. Eşlenik lazer tabanlı MFD'lerden daha az parçaya sahip olan bu seri, daha yüksek güvenilirlik ve yazıcı çalışma zamanında önemli oranda artış vaat ediyor.

"WorkForce Enterprise'ı laboratuarda gördüğümüzde özel bir şeyle karşı karşıya olduğumuzu hemen anlamıştık, bununla birlikte yeni serinin çığır açan tabiatını aslında onaylayan Avrupa'nın her yerindeki yetkili satıcıların tepkileri oldu. Yeni modeli, Epson'un olabilecek en iyi ürününün ortaya çıkmasıyla sonuçlanan hayati geri bildirimleri toplamak için, kıta çapında Prag, Lille, Atina, Helsinki gibi birçok şehre götürdük" diyor.

Enerji verimliliğine rağmen performansta kayıp yok. Epson'un ilk olarak, büyük ölçekli etiket presleri gibi endüstriyel sistemlerde kullandığı, yüksek hız ve baskı kalitesi sağlayan satır baskılı kafası, ölçeklenebilir teknoloji çevresinde tasarlandı. Sadece 43 mm boyutunda, 33.500 nozül içeren olağanüstü yeni satır baskılı kafa tasarımı, bant lekesini azaltmak için olağanüstü hatalı püskürtme tespiti ve değişken damlacık boyutu teknolojisi sunar. Bu kompakt ama inanılmaz ayrıntı seviyesi performansı geliştirmekle kalmaz; ayrıca kesintinin bir seçenek olmadığı yüksek verimliliğe sahip ekipler için hız ve güvenilirlik de sağlar. Verim ve performansın mükemmel birlikteliği.

Otomatik belge kaplama özelliği sunan, isteğe bağlı WorkFlow Enterprise Son kat ünitesi, isteğe bağlı kağıt besleyici ile maks. 5.350 sayfa kağıt girişi ve verimlilik, zaman ve işçilik tasarrufu için 4.000 sayfalık zımbalama/istifleme ünitesi. Ek olarak, bu modeller hem geniş bir çözüm yelpazesi ile uyumludur, hem de akıllı cihaz mobil baskı ve NFC ile tarama özellikleri ile kullanıcı verimliliği için üretilmiştir. Email Print for Enterprise, Epson Print Admin ve Document Capture Pro gibi araç ve yazılımlar ek işlevsellik sağlar – baskı ve taramadan çok daha fazlası.

WF-C20590 Haziran 2017'de çıkıyor. 

Temel özellikler

 • 75 sf./dak ve 100 sf./dak modelleri mevcut

 • Yüksek hızlı DualScan (simpleks / dubleks): 60 / 110 ipm

 • Düşük güç tüketimi - 320 W (180 W'a kadar düşebilir)

 • Varsayılan 600 x 1200 dpi - 600 x 2400 dpi değerine kadar yüksek baskı kalitesi

 • Renkli, MP tepsisi kullanımı ile SRA3 boyutuna kadar

 • Epson Open Platform'una hazır

 • Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları: K = 2 x 50K, CMY = 50K

 • DURABrite pigmentli mürekkepler

 • 9-inç renkli TP ekran

 • İsteğe bağlı kağıt besleme ile maks. 5.350 sayfa (80 gsm) kağıt girişi

 • İstifleme ve zımbalama ile 4.000 sayfalık belge kaplama ünitesi mevcut

 • Nozül Onaylama Teknolojisi ve nokta yedekleme, tutarlı baskı işlemini garantiler

 • Elektrostatik taşıyıcı kemer baskı anında kağıdın tamamen düz olmasını sağlar

 • PDL (PCL 5/6, PostScript 3, PDF), ESC/P-Raster dahil baskı dili uyumluluğu

1. Epson WorkForce WF-C20590 320 W maks. güç tüketimi ve üreticinin kendi özellikleri uyarınca kıyaslanabilir Xerox Color 1000i Press modeli 7600 W maks. güç tüketimine dayanarak.