Epson, 100 inç büyüklüğünde görüntülere sahip yeni hepsi bir arada toplantı çözümü ile düz panel ekranlara meydan okuyor

Etkileşimli ekranlar ve Skype iletişimi ile toplantıları verimli hale getirir ve iş birliğini teşvik eder

Epson, 100 inç büyüklüğünde görüntülere sahip yeni hepsi bir arada toplantı çözümü ile düz panel ekranlara meydan okuyor

3 Ocak 2017 – Epson’un yeni ve sezgisel etkileşimli projeksiyonu olan EB-1460Ui, toplantı odalarında iş birliğini ve insanların çalışma biçimini desteklemek üzere gelişmiş iş entegrasyonunu teşvik eder. Wi-Fi, uzaktan çalışma ve 100 inç'e varan Full HD ekranlarda yapılan Skype toplantılarıyla pazar liderinin sunduğu bu çözüm,[1] ister aynı odada olun isterseniz dünyanın diğer tarafında, meslektaşlarınızla hiç olmadığı kadar kolay iş birliği yapmanızı sağlar.

EMEAR Görsel Araçlar Direktörü Hans Dummer şunları söyledi: "KOBİ'ler ve kurumsal toplantı odaları için sunduğumuz en yeni çözümümüz ile toplantıların iş birliğine dayalı ve verimli olmalarını teşvik edin ve böylece gerçekten ileri görüşlü ve üretken bir iş yeri ortamı oluşturun. “Ultra kısa mesafeli bu üst düzey Wi-Fi projeksiyonlar, organizasyonel bilgi paylaşımı ve etkileyici etkileşim özelliklerini ve düz panel ekranların ekonomik olarak sunamayacağı bir şey olan 100 inç'e kadar ölçeklenebilir ekran boyutu özelliği sunmak için en yeni teknolojiyi kullanıyor. Ölçeklenebilir ekran boyutlarını en uygun fiyata sunmanın yanı sıra modern, etkileşimli ve üretken bir iş yeri ortamı oluşturmak için idealdir.”

İki kaynaktan yapılabilen bölünmüş ekran sunumu ile kullanıcılar, sunum yapmak ve bir video konferans araması yapmak gibi tek seferde iki ayrı işi yerine getirebilirler. Beyaz tahta içeriklerini kaydetmek, göndermek veya yazdırmak çok kolaydır ve dahili 16W hoparlörler ek donanım veya kablolar olmadan sesi sorunsuz bir şekilde iletir. Tüm modellerde bulunan beyaz tahta paylaşımı için şifre erişimi, beyaz tahta içerikleri için şifrelenmiş parolalar ve verilerin güvenliğini sağlamak için kablosuz güvenlik özellikleri ile veri güvenliği ile ilgilenen işletmeler için en iyisidir.

EB-1460Ui, toplantılar sırasında ve iş yerinde Skype'ı ve diğer video görüşmesi çözümlerini etkinleştirmek ve ortak kullanıma uygun toplantı odaları oluşturmak üzere tasarlanmış, kullanımı kolay başka etkileşimli özellikleri de barındıran hepsi bir arada çözümdür. Uzaktan erişim özellikleri, seyahat masraflarını düşürmeye yardımcı olur ve uzak masaüstü özelliği özgürlük ve esneklik sağlar - bilgisayarınızı masanızın üzerinde bırakabilir ve ofisin herhangi bir yerinden sunum yapabilirsiniz. Parmak dokunuşlu ve çift kalemli etkileşim, sunumu kendinizin kontrol edebileceği anlamına gelir; ayrıca iProjection Uygulaması1 ile çeşitli içerik türlerini kablosuz olarak IOS veya Android mobil cihazlardan paylaşmanız ve aktarmanız kolaydır. Miracast sayesinde ekran aynalama avantajından yararlanmanın yanı sıra, içeriği herhangi bir Android/Windows cihazından zahmetsizce paylaşmak üzere ekran aynalama özelliğini de barındırır.

EB-1460Ui ile birlikte seriye iki model daha katılmıştır ve ultra kısa mesafeli tasarımları, toplantılarda en fazla etkiyi oluşturmak ve izleyici konforunu sağlamak için kullanıcıların 100 inçe varan görüntü büyüklükleri ile parlaklık olmadan sunum yapabilecekleri anlamına gelir. EB-1460Ui, EB-1450Ui ve EB-1440Ui'nin hepsi Epson'un 3LCD teknolojisini kullanır, böylece 4.400 lümene kadar parlak, canlı görüntüler oluştururlar. Bu seride, 1920x1200 pikselde iken görüntünün Full HD'den daha iyi olduğu etkileyici bir WUXGA çözünürlüğü mevcuttur. Ayrıca, ekonomik modda 10.000 saate kadar uzatılmış lamba ömrü, enerji ve servis maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

EB-1460Ui, EB-1450Ui ve EB-1440Ui Mart 2017'den itibaren satışa sunulacaktır.

 

Özellikler

EB-1460Ui

EB-1450Ui

EB-1440Ui

Çift kalemli etkileşim

Parmak dokunuşlu etkileşim

-

Ekran aynalama

-

-

Kablosuz bağlantı

Epson’un 3LCD teknolojisiyle sıra dışı görüntü kalitesinin tadına varın

Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı

Doğal çözünürlük

WUXGA

WUXGA

WUXGA

Parlaklık

4.400 lümen

3.800 lümen

3.800 lümen

100 inçe kadar ekran boyutu

Yüksek kontrast oranı (16.000:1) sayesinde daha iyi ve net ayrıntılar

Uzun lamba ömrü (5.000 saat normal/10.000 saat ekonomik mod) ve uzun aralıklı hava filtresi bakım döngüsü (5.000 saat normal/10.000 saat ekonomik mod)

Beyaz Tahta paylaşımı

Yatay ve dikey trapezoid düzeltme

Yumuşak uçlu etkileşimli kalemler - keçe veya Teflon olarak mevcuttur

Yüksek çözünürlüklü video ve ses içeriği için 2 adet HDMI girişi

Bilgisayarsız açıklama ekleme

Ekran üzeri projeksiyon kontrolleri

Easy Interactive Tools

AV Sessiz ve dinamik lamba kontrolü

Bölünmüş ekran kaydırma işlevi

-Sonu-

Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/


[1] Etkileşimli ultra kısa mesafeli projeksiyon pazar payına göre, FutureSource 2016.