Epson, bağlantı gecikmelerini ortadan kaldıran ve birlikte çalışmayı geliştiren yeni kablosuz sunum sistemlerini piyasaya sürüyor

ELPWP10 ve ELPWP20 modelleri, kullanıcıların herhangi bir cihazdan herhangi bir ekrana hızlı bir şekilde bağlanmasını, tıklamasını ve birlikte çalışmasını sağlar

Epson, bağlantı gecikmelerini ortadan kaldıran ve birlikte çalışmayı geliştiren yeni kablosuz sunum sistemlerini piyasaya sürüyor

Dünya çapında karantina yasaklarının kalkmaya başlaması ve birçok iş alanının yeniden açılmasıyla Epson, eğitim ve iş ortamlarında kullanılmak üzere iki yeni kablosuz sunum sistemi ELPWP10 ve ELPWP20’yi piyasaya sürdü. Bu iki çözüm, herhangi bir kaynak dizüstü / mobil cihazdan kablosuz vericiler, Epson’un iProjection uygulaması veya Miracast aracılığıyla herhangi bir düz panel veya projektör ekranına kablosuz bağlantı sağlar. Güvenliği AES-128 şifrelemesi ile sağlanır.

ELPWP10 ile kullanıcılar, kablosuz vericiyi dizüstü bilgisayarlarına takarak herhangi bir kaynak cihazı Epson lazer görüntüleme çözümlerinin bazı modellerine doğrudan bağlayabilir.  iProjection uygulaması kullanılarak diğer mobil cihazlar da bağlanabilir.   

ELPWP20 ile içerik, donanımla gelen kablosuz alıcı aracılığıyla herhangi bir cihazdan herhangi bir ekrana güvenli bir şekilde paylaşılabilir.  Bunun için ELPWP10 modelinde olduğu gibi, kablosuz bir verici kullanılarak ve bir dizüstü bilgisayara takılarak veya iProjection uygulaması ya da Miracast üzerinden başka bir mobil cihaza bağlanılması gerekir.

ELPWP10 ve ELPWP20 modellerinin ikisi de içeriğin dört farklı cihazdan aynı anda görüntülenmesine olanak tanıyarak içerik paylaşımını sorunsuz bir deneyim haline getirir.  

Epson Avrupa Ürün Müdürü Kiran Sanghera ürünler hakkında “Bağımsız cihazlardan içerik paylaşımının yanı sıra geniş ekranda içerik görme ve birlikte çalışma yeteneği, günümüzün çalışma ortamlarında verimli çalışma için çok önemlidir. Aynı anda birden fazla kaynak cihaz kullanıldığında, bunlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilmek önemlidir. Yeni kablosuz sunum sistemlerimiz, tüm bunları uygun ve rekabetçi bir fiyatla sağlıyor." diyor.

Her iki modelde de kullanıcılar altı adede kadar verici bağlayabilir ve aynı anda dört adede kadar farklı içerik kümesi görüntüleyebilir. Hızlı ve kolay bağlantı sayesinde, genellikle bir toplantı veya oturumun başlamasını geciktirebilecek kablo ayarlamalarıyla zaman kaybedilmez. Bunun yerine, kullanıcılar ikna edici içerik sunmaya ve fikirleri kolayca paylaşmaya odaklanabilir. Karantinadan çıkıp ofise ve sınıfa döndüğümüz şu dönem düşünüldüğünde, bu cihazlar daha iyi bir zamanda gelemezdi.

Daha fazla bilgi için: https://www.epson.com.tr