Epson büyüyen A3 pazarını hedefliyor

A3 WorkForce yazıcılar modern iş yeri için tasarlandı

Epson büyüyen A3 pazarını hedefliyor

Küçük işletmelerin ve ev ofislerinin daha hızlı ve daha akıllı çalışmasına yardımcı olan Epson, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli A3 mürekkep püskürtmeli yazıcı ( WF-7210DTW ve WF-7710DWF) serisini ek kablosuz yazdırma çözümleri ve ayrıca zarif bir kumanda paneli ve yeni kullanıcı arabirimi ( WF-7710DWF) ile güncelliyor ).

Epson Avrupa ürün müdürü Lee Withers şunları söylemiştir: "Ürünlerinizi ayrıntılarıyla incelemeniz gereken bir ortamda çalışıyorsanız, en yeni A3 inkjetlerimiz bir harika". Epson Avrupa ürün müdürü Lee Withers şunları söylemiştir: "Ürünlerinizi tablolar, şemalar ve planlar olarak ayrıntılarıyla incelemeniz gereken bir ortamda çalışıyorsanız, en yeni A3 inkjetlerimiz bir harika". Bu seride A3 boyutuna kadar bu tür işler için mükemmel çift taraflı baskı, fotokopi, tarama ve faks sunuyoruz. Ayrıca, çok çeşitli kağıt türleri ve kalınlıkları alabilen tek sayfalık A3 arka özellikli bir kağıt yolu da bulunmaktadır. Bu modeller bir kullanıcının yeteneklerini gerçekten ve daha büyük ölçekte açabilir. Ayrıca bunları güncelleştiren, yeni bir kullanıcı arabirimi, şık kumanda paneli ve ek kablosuz çözümler gibi yeni özellikler de ekledik."

En yeni WorkForce modelleri, A3 baskı ihtiyaçlarına profesyonel bir çözüm arayan kullanıcılar için mükemmeldir. İş için tasarlanmışlardır ve Epson'un ünlü PrecisionCore baskı kafasıyla yüksek kaliteli lazer benzeri baskılar üretebilirler.

Küçük işletmelerde ve ev ofislerinde bile A3 çift taraflı baskı ve 18 ppm siyah ve 10 ppm renkli iş kalitesinde baskı hızları sunan bu güvenilir ve hızlı modellerle verimli bir iş akışı elde etmek kolaydır 1. Ayrıca 10,9 cm'lik büyük dokunmatik ekran ve yeni sezgisel kullanıcı arabirimi (WF-7710DWF) sayesinde kullanımı kolaydır.

Her iyi işletme, kaliteli ve üst düzey verimlilik için çaba gösterir; ancak maliyet açısından eşit derecede verimli çözümler bulmak zor olabilir. Bu WorkForce serisi ile artık ödün vermenize gerek yok. Bu yazıcılarda sayfa başına maliyet, rakiplerin lazer modellerine kıyasla yüzde 50'ye kadar daha düşük olduğu için genel giderler önemli ölçüde azalırken yüksek kaliteli baskılar üretilebilir 2. Para açısından büyük bir değer sunan kartuşlar, standart, XL ve XXL boylarında mevcuttur ve 2.200 sayfaya kadar verim sunar 3.

İş yerlerinin değişim hızına ayak uyduran en yeni WorkForce modelleri, NFC'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte kablosuz baskı için ek çözümler sunmaktadır 4. Bu teknoloji, kullanıcının modelle bağlantı kurmasına ve ardından uyumlu bir Android cihazıyla yazıcıyı kullanarak kolayca baskı almasına olanak tanır 4. Ağ ayarlarını bilmelerine gerek kalmadan baskı alabilecek konuklar için harikadır.

Kullanıcılar, bir Wi-Fi ağına ihtiyaç duymadan uyumlu kablosuz cihazlardan baskı almak için Wi-Fi bağlanabilirlik veya Wi-Fi Direct seçeneklerini kullanarak ofislerinin her yerinde baskı almaya devam edebilir. Epson'un ücretsiz mobil baskı uygulamaları ve çözümleri, dünyanın neredeyse her yerinden baskı almak için öğeler göndermeye olanak tanıyan Email Print gibi çok yönlü özellikler sunar. 5. Belgeleri taramak ve paylaşmak için Scan-to-Cloud ile birlikte çalışmak kolaydır 5.

Temel özelliklerWF-7210DTWWF-7710DWF
A3 çift taraflı, tek işlevli yazıcı-
A3 çift taraflı - baskı, fotokopi, tarama ve faks-
A3+ (tek taraflı) boyutuna kadar kenarlıksız baskı
Tek 250 sayfalık kağıt tepsisi-
İki 250 sayfalık kağıt tepsisi-
ISO baskı hızında 18 / 10 sf./dak. (siyah/renkli)*
Hızlı ve profesyonel kalitede baskı için PrecisionCore baskı kafası teknolojisi
Arkadan tek sayfalı A3 kağıt esnekliği sağlayan özel kağıt yolu bulunur (Kartlar, zarflar ve kartvizitler gibi çeşitli tip ve kalınlıktaki kağıtlar için)
Wi-Fi, Wi-Fi Direct
Ethernet
Epson Connect (Epson iPrint. Email Print, Remote Print Driver)*
Scan to Cloud)*, Network Folder/FTP, e-posta, USB-
AirPrint, GCP, NFC)*
Suya, dağılmaya ve fosforlu kaleme dirençli profesyonel kalitede baskılar için hızlı kuruyan DURABrite Ultra Mürekkep
Rakip lazerlerden sayfa başına %50 daha düşük maliyet)*
27XXL siyah mürekkep kartuşları yaklaşık 2.200 sayfa baskı alabilmenizi sağlar)*
27XL mürekkep kartuşları yaklaşık 1.100 sayfa baskı alabilmenizi sağlar)*
10,9 cm dokunmatik ekranı ve sezgisel kumanda paneli ile menüde kolay gezinme-
5,6 cm tek renkli LCD ekran-
USB yuvası (USB bellek cihazından baskı ve tarama)-
LDAP adres defteri desteği-
Baskı hızları
1.Varsayılan A4 tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testinden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e göre tespit edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/testing adresini ziyaret edin.

Rakiplerin lazer modellerine kıyasla yüzde 50'ye kadar daha düşüktür
2. Daha fazla bilgi için www.epson.com.tr/inkjetsaving adresini ziyaret edin.

Sayfa verimi
3. ISO/IEC 24711/24712 baz alınarak yaklaşık sayfa verimi. Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin.

NFC
4. NFC ve Wi-Fi Direct'i destekleyen Android OS 4.0 veya üzeri cihaz gerektirir. Google Play'den Epson iPrint uygulamasının indirilmesini gerektirir.

Epson Connect
5. Epson iPrint kablosuz bağlantı ve Epson yazdırma uygulaması gereklidir. Epson Email print, Epson Remote Print Driver ve Epson scan-to-cloud driver bir internet bağlantısı gerektirir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edebilirsiniz.