Epson, daha az bakım gerektiren SureColor SC-F6300 dye süblimasyon yazıcıyı lanse ediyor

Yüksek baskı kalitesinde kumaşları ve promosyon ürünlerini kolayca üretin

Epson, daha az bakım gerektiren SureColor SC-F6300 dye süblimasyon yazıcıyı lanse ediyor

20 Haziran 2019– Bir önceki SureColor SC-F6200 modelinin başarısını geliştiren Epson, yeni 44 inçlik dye süblimasyon yazıcısı SC-F6300'ü lanse etti. Kumaş üreticileri, fotoğraf stüdyoları ve promosyon ürünü işletmeleri için geliştirilen SC-F6300, kullanıcılar için daha fazla üretkenlik ve daha kısa kesinti süresi sunuyor. Bu başarıya, basit kurulum, kullanıcı tarafından kolay bakım ve baskı verimliliği yönetimi sağlayan tamamlayıcı yazılım paketi sayesinde ulaşıldı.

Epson Europe'un ürün müdürü Neil Greenhalgh şunları söyledi: "Epson'ın yazıcı geçmişi, kendi kendini anlatıyor. Kullanıcılara gönül rahatlığı ve kolaylık sağlamak için eksiksiz uçtan uca üretim paketini sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Ayrıca, kurulum ve bakım işlemlerinin de basit olmasını sağladık. Öylesine basit ki, hiç uzman bilgisi veya araç gerekmiyor. İşletmelerin maksimum verimlilikte çalışmasını sağlayacak ve kullanıcı tarafından çok az müdahale gerektirecek bir dye süblimasyon yazıcı tasarladığımızdan eminiz."

SC-F6300 ile birlikte gelen yazılım paketinde şunlar bulunuyor: Epson Edge Print RIP, Epson Edge Dashboard Desteği (EMX profilleri dahil) ve Epson'ın LFP Muhasebe Aracı. Bu araçlar, işletmelerin daha da verimli bir şekilde çalışmasına ve maliyet ile karlılığı daha iyi analiz etmelerine yardımcı olmak için en uygun yazılım desteği seviyesini sunuyor.

Tüm yeni özellikler ve geliştirmeler, kullanıcıların TCO'sunu azaltmak için tasarlandı. Kolay kullanıcı erişimi ve baskı kafası bakımı, bir mühendis çağırma ihtiyacını en aza indiriyor. Teslimattan itibaren yepyeni ve kolay başlatma özelliği, işletmelerin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde düzgün ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor. İsteğe bağlı Epson markalı sarma makarası, daha fazla sarma kalitesi kontrolü sunuyor. Ana parçaların geliştirilen özellikleri, ürün ömrünü ve ROI'yi arttırıyor.

SureColor SC-F6300, spor üstler, hafif gramajlı moda ürünleri, promosyon hediyeleri, kupalar, mouse altlıkları, anahtarlıklar veya telefon kılıfları üretenler için maksimum uçtan uca renkli baskı çözümünü sorunsuz bir şekilde sunmada oldukça önemli bir rol oynamak üzere tasarlandı. Bir üretici ve eksiksiz bir dye süblimasyon yazıcı paketi. Bir üretici ve eksiksiz bir boya uçunmalı yazıcı paketi.

 

SureColor SC-F6300, Temmuz ayında piyasaya sürülecek.