Epson'dan 24 inç boya süblimleştirmeli yazıcısı: SureColor SC-F500

Epson, ilk 24 inç boya süblimleştirmeli yazıcısı SureColor SC-F500'ü piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Ürün, çok sayıda hediye ve promosyon ürün üzerine yüksek kaliteli baskı yapabiliyor.

Epson'dan 24 inç boya süblimleştirmeli yazıcısı: SureColor SC-F500

1 Ağustos 2019 –Epson, promosyon işi yapanlar, kopyalama merkezleri, fotoğraf laboratuvarları ve giyim üreticilerine esnek ve yüksek kaliteli baskı yoluyla müşteri tercihine yön vermede yardımcı olmak üzere geliştirilen yeni SC-F500, 24 inç dye süblimasyon yazıcısını tanıttı. Ürün, basılı telefon kılıfları, kupalar, mouse pedler, tişörtler veya yastıklar üretirken küçük işletmelere hızlı geri dönüş süreleri, güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlıyor. Ayrıca, kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmiyor.

SC-F500, Epson’un tümü mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkepler, yazılım ve kağıtlar içeren eksiksiz uçtan uca yazdırma çözümünün bir parçasını oluşturur.

SC-F500, işletmelerin esnek ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı olmasını sağlamak için kullanım kolaylığı, üretkenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu, aşağıdakileri içeren Epson’un yerleşik boya süblimleştirme (dye süblimasyon) teknolojisini tamamlayan özelliklerle sağlanmıştır:

  • Yeniden doldurulabilir mürekkep çözümü (140ml şişeler baskı sırasında bile kullanılabilir)
  • Wi-Fi bağlantısı (Dye süblimasyon serisinde Epson için bir ilk)
  • Otomatik kağıt değiştirme (tabaka ile rulo kağıt arasında kolaylıkla geçiş)
  • Epson’un LFP Muhasebe Aracı (baskı maliyetlerini doğru hesaplamak için)
  • Baskı kafası koruma plakası (toz önleme için)
  • 4,3-inç dokunmatik ekran (kullanım kolaylığı için)

Epson Europe'un ürün müdürü Neil Greenhalgh, ürünle ilgili şunları söylüyor: “Birçok küçük işletmeye yeni fırsat kapıları açan bu boya süblimleştirmeli yazıcıyı sunmaktan dolayı heyecanlıyız. Bu bizim dye süblimasyon serimizdeki ilk 24 inç yazıcımız. Epson için en ümit verici yanı, SC-F500'ün çok sayıda uygulamayı desteklediğini görmek. Üretilebilecek hediye ve promosyon ürünleri yelpazesi tam anlamıyla etkileyici. Ayrıca, yeniden doldurulabilir mürekkep çözümü de dahil olmak üzere piyasaya sürdüğümüz yeni ve gelişmiş özellikler paketinin, işletmelerin daha az kullanıcı müdahalesiyle daha uzun süre çalışmasına yardımcı olacağından eminiz. Bu, uzman bir kadroya ihtiyaç duymadan rekabette öne geçmek isteyen iddialı küçük işletme sahipleri için bir avantaj olmalı.”

SureColor SC-F500, Ekim ayında piyasaya sürülecek.