Epson’dan Devrim Yaratan Yüksek Hızda

Yeni Ofis Yazıcısı: WF-C20590

Epson’dan Devrim Yaratan Yüksek Hızda

Epson’un sunduğu yeni, çok işlevli, A3 ofis yazıcısı dakikada 100 sayfa çift yönlü baskı sağlarken, inkjet teknolojisinin avantajlarını da şirketlere beraberinde getiriyor.

Gelecek nesil süper hızlı çevre dostu profesyonel mürekkep püskürtmeli yazıcı Epson WorkForce Enterprise WF-C20590, yüksek hacimli baskı ihtiyacı olan departmanlar ve KOBİ’ler için ideal.

Neredeyse bir departman fotokopi cihazı bütçesine, daha az sarf malzemesi ile, yalnızca inkjet teknolojisinin sağlayabileceği çevre dostu kazanımlar yeni modelle geliyor. Model, özel bir güç kaynağı gerekmeksizin, aynı hızı sunan lazer teknolojisine sahip bir ürüne göre elektrik kullanımını yüzde 96’ya varan oranda azaltarak çevreci performansta da fark yaratıyor.

Kendi kendini temizleyen baskı kafası

Sürekli yeni teknolojiler geliştiren Epson, WF-C20590’a eklediği yeniliklerle iş verimliliğini de yükseltiyor. Yazıcının kalitesini daha da artırmak amacıyla, bant lekesini ortadan kaldıran, kendi kendini temizleyen bir baskı kafası ve yüksek hızda kaliteyi korumak için bir elektrostatik taşıyıcı öne çıkan farklı özellikler. Sadece 43 mm boyutunda, 33.500 nozül içeren olağanüstü yeni satır baskılı kafa tasarımı, hatalı püskürtme tespiti ve değişken damlacık boyutu teknolojisi sunuyor.

Baskı ve taramadan çok daha fazlası

Otomatik belge kaplama, isteğe bağlı WorkFlow Enterprise Son kat ünitesi, yine isteğe bağlı kağıt besleyici ile standart 2.350, maksimum 5.350 sayfa kağıt girişi, zaman ve işçilik tasarrufu için 4.000 sayfalık zımbalama/istifleme ünitesi modeli üstün kılan diğer özelliklerden.

Akıllı cihazlardan mobil baskı ve NFC ile tarama özellikleri kullanıcı verimliliğini yükseltirken, Epson WF-C20590’da bulunan Epson Connect, Email Print for Enterprise gibi araçlar ve opsiyonel Epson Print Admin ve Document Capture Pro yazılımlar ek işlevsellik sağlıyor.

Temel Özellikler:

100 sf./dak 600x 2400 dpi baskı kalitesi

Yüksek hızlı DualScan (simpleks / dubleks): 60 / 110 ipm

Düşük güç tüketimi - 320 W (180 W'a kadar düşebilir)

Varsayılan 600 x 1200 dpi - 600 x 2400 dpi değerine kadar yüksek baskı kalitesi

Renkli, MP tepsisi kullanımı ile SRA3 boyutuna kadar

Epson Open Platform'una hazır

Yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları: K = 2 x 50K, CMY = 50K

DURABrite pigmentli mürekkepler

9-inç renkli kullanıcı dostu TP ekran

İsteğe bağlı kağıt besleme ile maksimum 5.350 sayfa (80 gsm) kağıt girişi

İstifleme ve zımbalama ile 4.000 sayfalık belge kaplama ünitesi mevcut

Nozül Onaylama Teknolojisi ve nokta yedekleme, tutarlı baskı işlemini garantiler

Elektrostatik taşıyıcı kemer baskı anında kağıdın tamamen düz olmasını sağlar

PDL (PCL 5/6, PostScript 3, PDF), ESC/P-Raster dahil baskı dili uyumluluğu

Bilgi İçin: AIDACOOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com