Epson EB-L25000U’ya iF Tasarım Ödülü

1953’ten bu yana uluslararası alanda mükemmel tasarım için bir etiket haline gelen, dünyanın en prestijli ödüllerinden iF Tasarım Ödülleri 2017’nin kazananlarından biri de Epson’un geniş mekan 4K destekli lazer projektör modeli EB-L25000U oldu

Epson EB-L25000U’ya iF Tasarım Ödülü

1953’ten bu yana uluslararası alanda mükemmel tasarım için bir etiket haline gelen, dünyanın en prestijli ödüllerinden iF Tasarım Ödülleri 2017’nin kazananlarından biri de Epson’un geniş mekan 4K destekli lazer projektör modeli EB-L25000U oldu.

Konser alanları ve konferans salonları gibi geniş mekanlar için çözüm sunan EB-L25000U, Epson’un en parlak 3LCD lazer projektörü.  Dünya çapında 58 uzmandan oluşan jürinin değerlendirdiği tasarım yarışmasına 59 ülkeden 5 bin 500’ü aşkın başvuru oldu.

Kullanışlılık, inovatif oluş, detay düzeyi, çevreci yaklaşım, işçilikteki ustalık gibi birçok farklı kriterin değerlendirildiği iF Tasarım Ödülleri 2017’nin kazananlarından Epson EB-L25000U’nun ödüle layık görülmesindeki öne çıkan özellikler arasında; 360 derece dönüş kabiliyeti, istenilen her açıya göre eğilebilme, her yüzeye kusursuz görüntü yansıtma, tasarımındaki ergonomi, kurulum kolaylığı, dumanlı ortamlarda dahi keskin görüntü sunabilme yer alıyor.

Kazananlar ödülleriyle 10 Mart’ta Münih’te düzenlenen törende buluştu.


Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyon Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/