EPSON EB-Z11000 İLE İŞİNİZDE FARK YARATIN

İster perakende ister otomotiv sektöründe olun… Epson EB-Z11000 kullanıyorsanız hedef kitlenizi etkilemeniz kaçınılmaz.

EPSON EB-Z11000 İLE İŞİNİZDE FARK YARATIN

Yılın en gözde fuarı var ve siz yeni model lansmanı mı yapacaksınız?

Ya da mağaza vitrininizi her gün farklı mı giydirmek istiyorsunuz?

Yoksa müze yönetiyor ve sergilemelerinizde fark mı yaratmak istiyorsunuz?

Epson’un 11.000 lümenlik parlak görüntüler ve XGA çözünürlük ile kiralama uygulamalarına uygun EB-Z11000 projektör modeli sizin için ideal çözüm sunuyor…

Dijital tabelalar için portre boyutu görüntüleri yansıtabilen EB-Z11000 esnek bir kurulum açısına, merkez dışı konumlandırma için lens kaydırma gibi birçok kalibrasyon özelliği ile birlikte isteğe bağlı Wi-Fi ve HDBaseT bağlanabilirlik özelliklerine sahiptir.

Net görüntüler ve 3LCD teknolojisi

11.000 lümen EB-Z11000 XGA çözünürlüklü ultra parlak bir projektördür. Projektör, gün ışığında bile canlı renkler ve parlak görüntüler sunar. Eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi ile üç kata kadar daha parlak renklerle fark yaratır.  Epson’un 3LCD teknolojisine sahip EB-Z11000 büyük tesisler için mükemmeldir. Vitrin giydirme, fuarlarda stand ve ürün farklılaştırma, müzelerde sergi zenginleştirme gibi birçok farklı sektörde markanızı öne taşır. Ayrıca yeni ve özel LU02 kısa gösterimli lensi sayesinde ekrana daha yakın konumlandırılması mümkündür ki bu özellik üniversiteler için idealdir.

Portre projeksiyonu

Portre boyutunda görüntüler yansıtan EB-Z11000 dijital tabelalar için idealdir. Çevrenizi görmenin yepyeni yoluna hoş geldiniz; portre modu sadece yatay projeksiyon için değil, aynı zamanda moda gösterileri gibi bir etkinlik veya toplantılar için de uygundur.

Kolay kurulum

Esnek bir kurulum açısı ve merkez dışı konumlandırma için lens kaydırmanın yanı sıra EB-Z11000 kenar kaynaştırma, test şablonları ve Epson'un Süper Çözünürlük özelliklerini içerir.

Bağlanabilirlik

EB-Z11000 tek bir bağlantıda beş bağlantıya olanak tanıyan HDBaseT özelliğini içerir. Daha fazla esneklik için isteğe bağlı Wi-Fi eklenmiştir.

TEMEL ÖZELLİKLER

Yüksek parlaklık: 11.000 lümenlik ultra parlaklık

Esnek: Farklı kurulum açıları seçin

3LCD teknolojisi: Canlı renkler ve parlak görüntüler için

Bağlanabilirlik: HDBaseT ve isteğe bağlı Wi-Fi bağlantısı

Portre projeksiyonu: Yatay projeksiyon uygun olmadığında

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 16.000 $+KDV

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.