Epson, ev için yeni lazer projeksiyonları piyasaya sürüyor

Lazer Projeksiyon TV modelleri için tasarlanan yeni EpiqVision serisi - EpiqVision Ultra ve EpiqVision Mini

Epson, ev için yeni lazer projeksiyonları piyasaya sürüyor

Epson, ev için yeni lazer projeksiyonları piyasaya sürüyor

Lazer Projeksiyon TV modelleri için tasarlanan yeni EpiqVision serisi - EpiqVision Ultra ve EpiqVision Mini 

Epson, iki yeni şık, mini lazer TV projeksiyonu (EF-11 ve EF-12) ve iki yeni akıllı lazer projeksiyonlu TV'yi (EH-LS300B ve EH-LS300W) tanıttı. Yeni projeksiyonlar, Epson'un yeni lazer ve mini lazer TV modelleri ürün ailesi olan “EpiqVision” serisini oluşturmak için EF-100 ve EH-LS500'e katıldı.  EH-LS300 ve önceden duyurulan EH-LS500, EpiqVision Ultra serisini oluştururken EF serisi EpiqVision Mini'yi oluşturur.  10 yıla kadar bakım ve tüm aile için sorunsuz görüntüleme olanağı sağlayan yeni projeksiyonlar, uygun fiyatlı büyük ekranı ve sürükleyici eğlenceyi evlere getiriyor 1ve bu da onları geleneksel TV'ye gerçek bir alternatif haline getiriyor.                    

Epson'un en küçük 3LCD lazer projeksiyonları olan EF-11 ve EF-12, taşınabilir bir tasarımda büyük bir ekran deneyimi sunar ve bir TV veya ekrana ihtiyaç duymadan en küçük alanlara entegre edilerek odadan odaya kolayca taşınabilir. Yeni modeller, aile film geceleri, oyunlar, fotoğraf sergileme ve hatta spor izleme gibi çeşitli farklı kullanımlar için idealdir. Kompakt boyutları ve hafif tasarımı sayesinde ailenin tüm üyeleri tarafından keyifle izlenebilir, evdeki farklı odalara taşınabilir ve hatta parlak ve canlı bir görüntü sağlayan lazer ışık kaynağı sayesinde dışarıya çıkarılabilir.

EF-12, kullanıcıların Epson projeksiyonda ilk kez, bağımsız akıllı hoparlör olarak çalışma kabiliyetine sahip YAMAHA ses deneyimini yaşamalarını sağlar. Ek olarak Android TV TMile projeksiyon, Google Play, YouTube ve diğer birçok popüler uygulamada binlerce film, şov ve oyun sunar. 2  Dahası, dahili Chromecast TMile kullanıcılar en sevdikleri eğlence uygulamalarını bir Android TMveya iOS cihazından, Mac veya Windows bilgisayardan veya Chromebook'tan doğrudan büyük ekrana aktarabilirler. 3 Görsel olarak bağlı bir ev için akıllı bir çözüm.

Sesli arama ve kişiselleştirilmiş öneriler Google Assistant ile mümkün hale geldi 4. Kullanıcılar eğlenceye hızlı bir şekilde erişebilir, evlerindeki cihazlardan yanıt alabilir ve cihazları kontrol edebilir; böylece, eğlenceye daha fazla vakit ayırabilir.

Herhangi bir yönde projeksiyon yapabilir, hatta daha fazla esneklik sağlayan zemin ve tavana bile.

Stile duyarlı olarak tasarlanan EF-11’in, en uzun kenarı yalnızca 18 cm’dir ve her odaya sorunsuz bir şekilde entegre olabilir. Hemen hemen her yüzeye yansıtılabilir, böylece ayrı bir ekrana gerek kalmaz. EF-11 içeriğe, dahili Miracast ile telefondan, tabletten, herhangi bir akıllı cihazdan ve esnek görüntüleme çözümünden erişir.

Beyaz veya siyah renklerde sunulan EH-LS300, duvara yakın konumlandırılabilirken 120 inçe kadar büyük bir görüntü sağlar. EF-12’de olduğu gibi, YAMAHA’nın entegre ses sistemi ve Android TV ile birlikte gelir. Epson'un, keskin görüntüler sağlayan yüksek kontrast oranıyla ve 3LCD teknolojisi ile 120 inçe kadar projeksiyon yapan, en yeni akıllı lazer projeksiyonlu Full HD TV'sidir. Mükemmel bağlantı, kolay kurulum ve hizalama, bu projeksiyonu büyük ekran görüntüleme için en iyi seçenekleri göz önünde bulunduran ev eğlencesi tutkunları için en iyi tercih haline getirir.

Epson Europe ev sineması ürünleri ürün müdürü Amy Ng şunları söyledi: “İnsanlar evlerinde her zamankinden daha fazla zaman geçirdiklerinden, bu en yeni güzel tasarımlı projeksiyonlar, müşterilere büyük ekran eğlencesi için esnek, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı seçenekler sunar. Akıllı bağlantı ve yüksek kaliteli uzun ömürlü lazer ışık kaynağı ile TV'nizi değiştirmenin tam zamanı.”

 

EF-11EF-12EH-LS300B/W
Gövde ve DekorasyonSiyahSiyah ve BakırSiyah veya Beyaz
Projeksiyon oryantasyonu360 derece
Lazer Işık Kaynağı10 Yıl10 Yıl10 Yıl
3LCD projeksiyon teknolojisiEvetEvetEvet
Ekran Boyutu150 inçe kadar150 inçe kadar120 inçe kadar
Dahili Google Assistant, Google Play ve Chromecast ile Android TVHayırEvetEvet
Miracast ile Ekran PaylaşmaEvetHayır Hayır
Ses1,5W x 2 dahili mono hoparlörYAMAHA 5W stereo x 2 Bluetooth sesYAMAHA 5W stereo x 2 10W woofer x 1 Bluetooth ses
HDMI● 1● 2● 2
Çözünürlük1080p1080p1080p
Parlaklık1.000 Lümen1.000 Lümen3.600 Lümen
Trapezoid Düzeltme EvetEvetKöşe Ayarı
Işık kaynağı ömrü (eko/normal)10 yıl10 yıl10 yıl
1) Projeksiyon Ekonomik modda iken her gün beş saat içerik izleme baz alınmıştır
2) Google, Android ve Android TV, Google LLC. şirketinin ticari markalarıdır. Belirli içerik sağlayıcılar için abonelik gerekebilir.
3) Yayınlar yalnızca belirli servisler için optimize edilmiştir. Yayın akışı kalitesi diğer içerikler için değişiklik gösterebilir. Desteklenen işletim sistemleri ve cihazlar: Android 2.3 ve üstü, iOS®7 ve üstü, Windows®7 ve üstü, Mac OS® 7 ve üstü ve Chrome OS (sürüm 38 veya üstü).
4) Google Arama işlevi dünya genelinde mevcuttur. Google Arama işlevi Google Home içeren Akıllı çözüm ile iletişim kuramaz. Google Assistant 16 seçili ülkelerde geçerlidir (Japonya, Birleşik Devletler, Kanada, Brezilya, Meksika, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, İsveç, Vietnam, Endonezya, Güney Kore, Avustralya, Hindistan)