Epson, FESPA 2019’da yüksek verimlilik sağlayan, sınıfının en iyisi iki adet tabela yazıcısını duyuruyor.

Yeni SureColor SC-S tabela yazıcılarının yanı sıra, bir dizi inovatif uygulama da 15-18 Mayıs tarihleri arasında Münih’te gerçekleşecek FESPA’daki Epson standında (G10, Salon B) sergilenecek.

Epson, FESPA 2019’da yüksek verimlilik sağlayan, sınıfının en iyisi iki adet tabela yazıcısını duyuruyor.

15 Mayıs 2019– Bugün, Epson iki yeni SureColor SC-S tabela yazıcısı SC-S60600L ve SC-S80600L modellerini lanse ediyor. Bu 64-inç yazıcılar, ödüllü SureColor SC-S Serisi yazıcılar ürün grubunda yer alıyor ve yüksek verimliliğe önem veren müşterilere daha düşük toplam sahip olma maliyeti sunuyor. SC-S Serisi yazıcılar, çok sayıda medya üreticisi ve medya türü için 250’den fazla EMX profili yüklemesi ile Epson Edge Dashboard’a erişim sağlayan çeşitli uygulamalar sunmaya devam ediyor.

Epson geniş format yazıcılar Ürün Müdürü Chris Davies şunları söylüyor: “Bu yeni endüstriyel yazıcıların temelinde ilk kez kullanılacak yüksek kapasiteli 1,5 litrelik mürekkep poşetleri yatıyor.” “Bu, daha az kullanıcı müdahalesi ve kullanım dışı kalma süresiyle sonuçlanan, daha uzun çalışma süresi anlamına geliyor. Poşetler, GreenGuard Gold ve AgBB’nin de dahil olduğu önemli ekolojik sertifikalara sahip Epson’un köklü UltraChrome GS3 eko-solvent mürekkepleriyle tamamlanır.SureColor SC-S serisindeki her tabela yazıcısı gibi daha az bakım gerektirir, yüksek güvenilirlik sağlar ve kurulumları kolaydır.”

SC-S60600L ve SC-S80600L, Epson PrecisionCore TFP baskı kafası içerir; ayrıca Epson Edge RIP yazılımı ve LFP Accounting Tool (doğru iş maliyeti verisi sağlar) temin edilecektir.

Epson Edge Print yazılımı güçlüdür, zengin özelliklere sahiptir, kullanımı kolaydır. İşletmelerin işlerini hızlıca başlatıp yürütmesi için basit, baskıya hazır çözümler sunar. Bununla beraber Epson, en yaygın ve özel medyalara baskı kalitesini optimize etmek için kullanılabilir EMX dosyaları yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Her iki SureColor SC-S L sürümü model, şeffaf film ve fotoğraf kağıdından duvar kağıdı, tuval ve vinile kadar çok çeşitli medya üzerine baskı yapabilir. Bu nedenle büyük ölçekli tabela ve ekranlara, satış noktası uygulamaları ve reklam panolarına, arkalı önlü aydınlatmalı tabelalara ve araç kaplamaya uygundur.

Chris Davies şunları söylüyor: “Müşterilere tabela, satış noktası, tekstil, iç tasarım ve güzel sanat ürünleri temin eden çok sayıda iş sektörü ve uygulamalarını kapsayan baskı hizmeti tedarikçileri ve tabelacılardan büyük ilgi görmeyi planlıyoruz.

Kullanıcılar, bu yeni modellerin baskı hızları, hassaslık ve performansıyla bu yeni teknolojiyi mevcut portföylerine eklemek için sunacağımız argümandan etkilenecekler. Onların müşterileri ise kalite ve hızlı dönüşten etkilenecekler.”

Stanttaki diğer yazıcılar şunlardır: SureColor SC-S60600, SureColor SC-P20000, SureColor SC-F9300, SureColor SC-F6200 ve SureColor SC-F2100.