Epson, hem slip hem de fiş baskı çözümü sunan yeni hibrit yazıcısını duyurdu.

Yeni TM-H6000V, gelişmiş güvenilirlik, kullanışlı bağlantı özellikleri ve düşük toplam sahip olma maliyeti sağlar

Epson, hem slip hem de fiş baskı çözümü sunan yeni hibrit yazıcısını duyurdu.

Epson, fiş ve slip baskı işlemlerini tek bir ünitede gerçekleştirebilen ve gelişmiş güvenilirlik, kullanışlı bağlantı özellikleriyle ve çok düşük bir toplam sahip olma maliyeti sunan yeni kompakt satış noktası tipi yazıcısının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. TM-H6000V, satış noktasında çek, fatura ve irsaliye işleme becerisine ihtiyaç duyan ve aynı ünitede fiş baskısı almak isteyen mağazalar ve işletmeleri hedefliyor.

TM-H6000V, 350mm/s¹ kadar yüksek bir hızda baskı alır, önceki versiyonlarından daha hızlı işlem becerisi sunar bununla birlikte daha hızlı bir otomatik kesicinin yanı sıra işletmelerin genel verimliliklerini artırmalarına yardımcı olacak geliştirmelere sahiptir. Ayrıca gelişmiş güvenilirlikle kullanım dışı olma ihtimalini en aza indirir. Termal yazıcı 200 km uzunluğunda fiş baskısı kapasitesine sahiptir ve otomatik kesicisi üç milyon kesim yapabilir.

Yazıcı, web tabanlı baskı olanağı sağlayan Server Direct Print (SDP), tablet ya da bilgisayarla birlikte çalışabilirlik için çoklu arabirimlerle modern bir perakende ortamının taleplerine uyum sağlayacak kadar esnektir. ePOS-Print, ePOS-display ve NFC etiketleme, tablet tabanlı POS'ye geçen işletmeler için basit ve hızlı tablet POS ayarlarını olanaklı hale getirir.

Epson Europe ürün müdürü Roberto Peris şunları ifade etti: “Fransa gibi ülkelerde bir çok bölgede çek kullanımı azalıyor olsa da müşteriler, halen çekle ödeme yapmaya istekliler. Epson, çek işlemlerini en yeni ePOS özellikleriyle birleştiren satış noktası çözümleri ile çek kabul eden perakende satıcılarını desteklemektedir. Yeni TM-H6000V, dayanıklı, güvenilir çek işleme ve fiş baskısı için birlikte çalışabilirlik ve tablet POS'a hazır olma gibi çeşitli bağlantı özelliklerine sahiptir.”

TM-H6000V 1 Haziran 2018'den itibaren piyasada bulunabilir.

 

Temel özellikler:

 • ePOS-Print ve ePOS-Display, XML formatında baskı alıp görüntüleyerek web ve tablet tabanlı uygulamaları destekler

 • Server Direct Print, harici sunucudan baskı alır ve verileri görüntüler

 • Maksimum esneklik için üçlü arabirim (USB/Ethernet/UIB)²

 • Birlikte çalışabilirlik, yazıcının PC POS'u hem tablet hem de web tabanlı sistemler ile aynı anda çalıştırmasına olanak verir

 • NFC hızlı Bluetooth eşleştirme ve yazıcı seçimi sağlar

 • 200 km veya 200 milyon darbe baskı kafası ömrü (önceki modelden %33 daha uzun)

 • 3 milyon kesme otomatik kesici kullanım ömrü (önceki modelden %50 daha uzun)

 • Görsel hata bildirimi, kullanıcının sorunu tam olarak belirlemesini sağlar

 • ARP (Otomatik Kağıt Azaltma) ile fiş kağıdından %47 tasarruf elde edin

 • Https protokolü kullanan güvenli bağlantılar için RTC (Gerçek Zamanlı Saat)

 • 350 mm/s’ye varan baskı hızı¹

 • Daha hızlı hizmet için daha hızlı otomatik kesici

   

1. Kullanılan kağıt, arabirim türü, veri aktarım koşulları ve komut kombinasyonuna bağlı olarak maksimum baskı hızı elde edilemeyebilir. Varsayılan ayar 300mm/s'dir.
2.Opsiyonel seri, paralel, Bluetooth ve Wi-Fi arabirim seçenekleriyle dahili USB ve Ethernet arabirimleri