Epson, ilk A4 dye süblimasyon yazıcısı SureColor SC-F100’ü tanıtıyor

Düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) ile kullanımı kolaydır

Epson, ilk A4 dye süblimasyon yazıcısı SureColor SC-F100’ü tanıtıyor

Epson, ilk A4 dye süblimasyon yazıcısı SureColor SC-F100’ü tanıtıyor

1 Ekim 2020– Epson, ürün tekliflerini promosyon ürünleri sektörüne genişletmek isteyen küçük işletmeler ve yeni şirketler için SureColor SC-F100'ün lansmanını bugün yapıyor.

Bir A4 masaüstü yazıcı kadar yer kaplayan bu dye süblimasyon yazıcısı, masa alanının çok değerli olduğu kupa, anahtarlık, telefon kılıfı ve diğer küçük eşyalar gibi promosyonel ve kişiselleştirilmiş ürünlerin üretimi için mükemmeldir. Ayrıca şapka, önlük, emniyet halatı ve küçük yastık gibi özelleştirilmiş ürünler sunmak isteyen tekstil üreticilerinin ihtiyaçlarını da karşılar.

SC-F100, küçük işletmelere üretim için hızlı geri dönüş süreleri ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlar ve kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmez. 140 ml'lik mürekkep şişeleri kartuş bazlı mürekkeplere göre daha düşük maliyetli bir alternatif sunar.

SC-F100, Epson’un tümü birlikte çalışmak üzere tasarlanmış mürekkep, sürücü ve kâğıt içeren eksiksiz ve güvenilir uçtan uca yazdırma çözümünün bir parçasını oluşturur.

Epson Europe'un ürün müdürü Neil Greenhalgh ürünle ilgili şunları söylüyor: “2019 yılında piyasaya sürülen ve büyük başarı elde eden SC-F500’ün ardından SC-F100, Epson’un dye süblimasyon ailesinin en yeni üyesi. Daha fazla işletmenin giderek daha popüler hale gelen promosyon ürünleri pazarına girmesini sağlayacak. Kullanıcıların yazıcıyı çalıştırmak için uzman olmaları gerekmez; baskı işleri Epson'un özel sürücüsü kullanılarak Wi-Fi üzerinden gönderilebilir. Yeni Epson Bulut Çözümü PORT platformunun da etkinleştirilmesiyle, kullanıcılar baskı işlerinin maliyetlerine dikkat edebilir ve zaman içinde kullanımı takip edebilir.”

Temel özellikler

  • Epson PrecisionCore MicroTFP baskı kafası
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB 2.0 bağlantısı
  • 2,4 inç renkli LCD ekran
  • 140 ml doldurulabilir mürekkep şişeleri
  • Epson garantisi