Epson ilk orijinal floresan mürekkepli, boya süblimleştirmeli tekstil baskı çözümünü sunuyor

SureColor SC-F9400H ve SC-F9400, F Serisinin başarısını temel alıyor ve müşterilere daha ileri düzeyde baskı esnekliği sunuyor

Epson ilk orijinal floresan mürekkepli, boya süblimleştirmeli tekstil baskı çözümünü sunuyor

1 Eylül 2019- Epson, 64 inç boya süblimleştirmeli iki yazıcısı olan SureColor SC-F9400H ve SC-F9400’ü pazara sunmaya hazırlanıyor. Yazıcılar öncelikle giyim, tekstil ve yumuşak tabelalar ile diğer baskılı ürünler için hızlı, yüksek hacimli baskılar sağlamak üzere geliştirildi. SC-F9400H ayrıca işletmelere; spor giyim, iş kıyafeti ve moda ürünleri üretiminde parlak, canlı renkler sağlayan iki orijinal floresan mürekkepli çözüm (sarı ve pembe) seçeneği sunuyor. SC-F9400 serisi, güvenilir Epson baskı teknolojisinin gelişmiş hali olarak daha yüksek verimlilik ve güvenilirlikle ileri düzeyde kalite sağlar.

Epson Europe'un ürün müdürü Neil Greenhalgh, ürünle ilgili şunları söylüyor: “Bir kez daha odak noktamız, bu serinin daha da geliştirilmesi ve yeni bir değer katan orijinal floresan çözümünün tanıtılması oldu. Bu bizim için bir ilk ve hem parlaklık hem de renk yoğunluğu bakımından üstün düzey floresan mürekkepler ürettiğimize inanıyoruz. Ancak yeni ürünümüzün iddiası sadece floresan mürekkeplerle sınırlı değil; EMX dosyaları için daha geniş bir seçenek olanağı, QR koduyla başlatılan bir eğitim/bakım videosu ve ayrıca, kurulumu, kullanımı, bakımı mümkün olduğunca basitleştiren birçok başka özellik de sunduk. SC-F9400 serisinin birçok işletmeye ciro anlamında olumlu bir etkisi olacağından eminiz.”

 

Bu F Serisi serisinin gelişmiş kullanım özelliklerine ek olarak, Epson önceki modellerinin temel işlevlerinin çoğunu korudu.Bunlar, Epson'un endüstride yenilik yapmasını ve işletmeler için fırsatları arttırmasını sağlayan denenmiş ve test edilmiş teknolojilerdir.

Temel Özellikler

 • Orijinal floresan çözüm
 • Toplu mürekkep çözümü
 • Epson Edge Print Yazılımı
 • QR kodlu film talimatları
 • EMX dosyalarında daha geniş seçenek olanağı
 • Hava akışını kontrol etmek için baskı kafası koruması
 • Verimli bir ortam kullanımı için hibrit düz ve kaburga plaka
 • Nozül tıkanmasını önlemek için toz tutucu ve kumaş sileceği
 • Medyanın doğru biçimde verilmesi için sağlam yazıcı tasarımı, gelişmiş otomatik germe kontrolü, otomatik eğrilik düzeltmesi
 • Kağıdın görülebilmesi için LED aydınlatma
 • Kolay medya ayarı

Epson yazıcı, mürekkepler, tabakalar, yazılım ve destekten oluşan eksiksiz bir çözüm sunuyor; bütün bunlar birlikte uyum içinde çalışacak şekilde tasarlandı. Bu özellikler kolay kurulum ve çalıştırmayla bir araya gelerek, boya süblimleştirmeye geçmek isteyen veya daha eski bir modeli yükseltmek isteyen işletmeler için ideal çözüm oluyor.”

SureColor SC-F9400 ve SC-F9400H Ocak 2020'de satışa çıkacak.