Epson, iş birliği ve akıllı sunum yetkinlikleri için iş ve eğitim amaçlı dört yeni projeksiyon serisini tanıtıyor

Hareket denetimi, ekran aynalama ve uzaktan çalışma da dahil olmak üzere gelişmiş özelliklere sahip ultra mobil ve etkileşimli modelleri içeriyor

Epson, iş birliği ve akıllı sunum yetkinlikleri için iş ve eğitim amaçlı dört yeni projeksiyon serisini tanıtıyor

3 Ocak 2017Epson, şirketlerin, KOBİ'lerin ve eğitim pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş dört yeni projeksiyon serisini duyuruyor. KOBİ'ler ve şirketler için tasarlanan EB-1700 serisi ve EB-2000 serisi büyük ekran boyutları ile etkili, yüksek kaliteli Full HD sunumlar yapılmasını sağlar. İster ultra mobil modellerimizle seyahatte iken isterseniz ofiste güçlü sunumlar yapıyor olun, sunumları izleyenler mükemmel görüntü kalitesi ve mükemmel ayrıntılar sunan Full HD 1080p çözünürlükten yararlanacaktır.

İş dünyasında ilk izlenimler önemlidir ve EB-1700 serisi ile ofis dışındayken bile istediklerinizi aktaracak şekilde büyük ölçekli sunumlar yapabilirsiniz. Hafif tasarımı ve bir dizüstü bilgisayarı çantasına kolaylıkla sığacak kadar küçük şekil faktörü sayesinde, elit satış elemanları ve sık sık seyahat yapmak zorunda olan çalışanlar için idealdir. Önde gelen bir projeksiyon markasından beklenildiği gibi[1] bu model, otomatik güç açma, otomatik kaynak arama, yatay ve dikey trapezoid düzeltme, otomatik ekran yerleşimi dahil olmak üzere kurulumu ve sunumu hızlı ve kolay hale getiren birçok özelliğin yanı sıra cihazınızı kolayca bağlamanızı sağlayan NFC özelliğini içerir. Hareket denetimleri, elinizi hızlıca kaydırarak slaytlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır ve bölünmüş ekran aynı anda iki kaynaktan sunum yapabileceğiniz anlamına gelir.

EB-2265U, şirketlerde, KOBİ'lerde ve eğitim yapılan binalarda daha büyük, daha kaliteli kurumsal sunumlar yapma imkanı sağlayan serinin bir parçasıdır. Düz panel ekranlardan çok daha uygun maliyetli olan 300 inç'e varan ekran boyutu ile 1080p'den daha iyi bir Full HD içerik sunar. Wi-Fi, LAN, WiDi ve HDBaseT gibi çeşitli bağlantı seçeneklerinin yanı sıra odak yardımı, Otomatik Güç Açma, OSD ayarlarını kopyalama, trapezoid düzeltme ve otomatik ekran yerleşimi işlevleri sayesinde kurulum sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. 10.000 saate varan artırılmış lamba ömrü, bakım sürelerini ve servis ihtiyaçlarını azaltır.

Epson’un yeni ve sezgisel etkileşimli projeksiyonlarını içeren EB-1400 serisi, insanların ofisteki iş yapış şekillerini desteklemek için yönetim odalarında iş birliğini teşvik eder ve gelişmiş bağlantı özelliklerinden yararlanır. Wi-Fi, uzaktan çalışma ve 100 inç'e varan Full HD ekranlarda yapılan Skype çağrılarıyla pazar liderinin sunduğu bu çözüm,[2] ister aynı odada olun isterseniz dünyanın diğer tarafında, meslektaşlarınızla hiç olmadığı kadar kolay iş birliği yapmanızı sağlar.

Epson'un en yeni, sezgisel ultra kısa mesafeli etkileşimli projeksiyonu  EB-600 serisi ile sınıflarda iş birliğini teşvik edin, gelişmiş bağlantı özelliklerinin avantajlarından yararlanın ve faydalı sonuçlar üretin. Kablosuz bağlantı özellikleri, geliştirilmiş bir moderatör işlevi ve 100 inçe varan ekran boyutları ile öğrencileri Full HD çözünürlükte sunulan oldukça detaylı görüntülerle öğrenmeye teşvik etmek kolaydır.

EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W ve EB-1795F satışa sunulmuştur.

EB-2265U, EB-2255U, EB-2250U, EB-2245U, EB-2165W, EB-2155W, EB-2140W,EB-2065, EB-2055 ve EB-2040 satışa sunulacaktır.

EB-1460Ui Mart 2017'den itibaren satışa sunulacaktır; EB-1450Ui ve EB-1440Ui ise  Ocak 2017'den itibaren  satışa sunulmuştur.

 EB-696Ui, EB-695Wi, EB-685Wi, EB-680Wi, EB-675Wi, EB-685W, EB-675W, EB-680 ve EB-670 Ocak 2017 itibariyle  satışa sunulacaktır.

-Sonu-

Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/

 


[1] FutureSource 2015

[2] Etkileşimli ultra kısa mesafeli projeksiyon pazar payına göre, FutureSource 2016.