Epson, küçük ama iddialı WorkForce Pro modelini kullanıma sundu

Alandan tasarruf sağlayan, uygun maliyetli ve verimli 4'ü 1 arada

Epson, küçük ama iddialı WorkForce Pro modelini kullanıma sundu

Epson'un en yeni WorkForce Pro WF-3720DWF yazıcısı adeta harika şeylerin küçük paketlerde olabileceğinin bir kanıtıdır. Şık ve kompakt WF-3720DWF yazıcısı; yüksek hız, etkileyici mürekkep verimi, sezgisel dokunmatik paneli ve daha pek çok iyileştirilmiş özelliklerle baskı deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Epson Avrupa ürün yöneticisi Lee Withers, “Evden çalışan ve işe yeni başlamış işletmelerden uzun süredir var olan küçük işletmelere kadar modern işletmeler, işlerini verimli şekilde yürütmelerini sağlayacak uygun maliyetli, güvenilir ve kompakt ekipmanlara ihtiyaç duyar. Oldukça geniş bir yelpazede profesyonel kalitedeki özellikleri şaşırtıcı derecede düşük maliyetle sağlayan WF-3720DWF yazıcımızın, ev ve küçük işletmeler için etkileyici bir teklif olduğunu düşünüyoruz."

Bir ev ofisinde ya da küçük bir işletmede alan öncelikli bir sorun olduğu zaman, Epson’un en yeni WorkForce Pro 4'ü 1 arada ürünü yazdırma, tarama, fotokopi ve faks için kompakt bir çözüm sunar. İş için tasarlanmış olmakla birlikte, şık bir tasarım ve etkileyici LCD dokunmatik ekran sayesinde şık bir tarz açısından da önde gelir. Gösterişli gövde kenarları her açıdan harika görünmesini sağladığı için, WF-3720DWF her ortama şıklık katar.

Epson, her ofisin işlerini kolaylıkla halledebilecek, güvenilir, uygun fiyatlı ve verimli ekipmanlara ihtiyacı olduğunu anlıyor. Bu nedenle WF-3720DWF, PrecisionCore baskı kafası teknolojisine sahiptir. Bu baskı kafası; hızı, kalitesi, güvenilirliği, verimliliği ve profesyonel kalitede baskılar sunmasıyla ünlüdür.

Epson'un DURABrite Ultra Mürekkebiyle bir araya gelen WF-3720DWF suya, dağılmaya ve fosforlu kaleme dayanıklı profesyonel kalitede belgeler üretir. Mürekkeplerin ayrı ayrı verilmesi işe ayrı bir değer katar, bu sayede sadece kullanılan renk değiştirilir. Ayrıca XL kartuşla 1.100 sayfa siyah-beyaz ve 950 sayfa renkli baskı ile inanılmaz bir verim sağlar 1-  İşletmelerin maliyetlerini azaltmalarını ve kartuş değişimi için daha az zaman harcamalarını sağlar.

Kullanıcıların verimliliği en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olan otomatik doküman besleyici (ADF), dakikada 20 sayfaya kadar çıkan yazdırma hızı sayesinde günlük işler kısa zamanda halledilir 2, hızlı otomatik çift taraflı baskı ve 250 sayfalık kağıt tepsisi.

Modern çalışma alanları için tasarlanan WF-3720DWF çok çeşitli esnek yazdırma ve tarama özellikleri sunar. Hareket halindeyken baskı almaya ihtiyaç duyduğunuzda, ofisin her yerinden baskı alabilmek için Wi-Fi bağlantısı; Wi-Fi ağı olmadan uyumlu kablosuz cihazlardan baskı alabilmek için Wi-Fi Direct ve yazıcı üzerindeki uyumlu bir Android cihazdan tek bir dokunuşla baskı alabilmek için NFC özellikleri bulunmaktadır 3. Ve kullanıcının dünyanın neredeyse her yerinden baskı almak için öğeler gönderebilmesine olanak tanıyan Email print de dahil olmak üzere Epson'un ücretsiz mobil baskı uygulamaları ve çözümleri mevcuttur 4. Ayrıca belgelerinizi: E-postaya Tara, Buluta Tara, FTP'ye Tara ve Ağa Tara seçenekleriyle paylaşmak ve düzenlemek çok kolay.

Temel özelliklerWF-3720DWF
Kompakt, alan tasarrufu sağlayan tasarım
Dubleks baskı
ISO baskı hızları (siyah/renkli): (2)20/10 sf./dak.
DURABrite Ultra Mürekkep kartuş serileri 34/34XL
XL mürekkep (baskı alınan siyah beyaz/renkli sayfa) (1)1.100/950
Kağıt tepsisi kapasitesi250 yaprak
LCD dokunmatik ekran boyutu6,8 cm/ 2,7 inç
Otomatik Belge Besleyici (ADF)35 tek yönlü sayfa
Epson Connect (4): Epson iPrint, Email Print, Scan-to-Cloud, remote print driver
Bağlantı özellikleri: kablosuz, Wi-Fi Direct, Ethernet
NFC (3): bağlanmak ve baskı almak için dokunun
Şunlara tarama: E-Postaya Tarama, Buluta Tarama, FTP'ye Tarama, Ağa Tarama
1. ISO/IEC 24711/24712 baz alınarak yaklaşık sayfa verimi. Fiili verim basılan görüntülere ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/pageyield adresini ziyaret edin
2. Varsayılan A4 tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testinden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e göre tespit edilmiştir. Ayrıntılı bilgi için lütfen, www.epson.eu/testing adresini ziyaret edin
3. NFC ve Wi-Fi Direct'i destekleyen Android OS 4.0 veya üzeri cihaz gerektirir. Google Play'den Epson iPrint uygulamasının indirilmesini gerektirir.
4. Epson iPrint kablosuz bağlantı ve Epson yazdırma uygulaması gereklidir. Epson Email print, Epson Remote Print Driver ve Epson scan-to-cloud driver bir internet bağlantısı gerektirir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen www.epson.com.tr/connect adresini ziyaret edin.