EPSON, ÖDÜLLÜ SUALTI GÖRÜNTÜLERİNİ SERGİLEDİ

TSSF ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2015’in sergi fotoğrafları Epson baskı sponsorluğunda sergilendi

EPSON, ÖDÜLLÜ SUALTI GÖRÜNTÜLERİNİ SERGİLEDİ

TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2015’in sergi fotoğrafları Epson baskı sponsorluğunda sergilendi.

Bu yıl 30 Eylül – 3 Ekim 2015 tarihleri arasında İzmir’in Seferihisar ilçesinde düzenlenen TSSF ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’nda sessiz ve sakin sualtı dünyasındaki eşsiz güzellikler yaklaşık 100 dalıcının katılımıyla su üstüne çıkarıldı. Seferihisar Kalesi’nde düzenlenen sergide yer alan fotoğraflar Epson Stylus Pro 7890 ve Epson Stylus Pro 11880 modelleriyle basıldı.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.