Epson, özelleştirilmiş, esnek ve renkli etiketleme için dört adet yazıcısını Labelexpo 2019'da tanıtıyor

Yeni ColorWorks serisi, 24 - 27 Eylül tarihleri arasında Brüksel'de düzenlenecek olan Labelexpo 2019'da Epson standında (A50, salon 9) sergilenecek

Epson, özelleştirilmiş, esnek ve renkli etiketleme için dört adet   yazıcısını Labelexpo 2019'da tanıtıyor

24 Eylül 2019– Epson bugün, dört yeni ColorWorks etiket yazıcısını tanıtıyor: ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe. Talep üzerine baskı yapabilen bu etiket yazıcıları Epson’un mevcut ürün yelpazesini, çok sayıda sektörden (gıda, kimya, içecek, bahçecilik, lojistik vb.) küçük ve orta ölçekli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere genişletiyor. Ürün yelpazesi, etiket destek kağıdını otomatik olarak kaldıran ve mevcut bas ve uygula üretim hattı sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen otomatik kesicili modeller (Ae) ve zaman kazandıran otomatik soyucu (Pe) işlevini içeriyor.

Tüm ürünler farklı şekil, malzeme ve etiket boyutlarıyla uyumlu tasarlandı. CW-C6000Ae ve CW-C6000Pe, 25,4mm - 112mm arası ve CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe, 25,4 mm - 215,9 mm arası kağıt genişliklerini destekleyebiliyor. Pratik açıdan ColorWorks etiket yazıcıları, küçük şişeler için küçük etiketlerden kimyasal tamburlarına uygun büyük ve dayanıklı etiketlere kadar her şeyi basabiliyor. Bu kağıt esnekliği ve talep üzerine dijital dört renkli baskı (küçük etiket boyutlarında bile), birçok SKU'yu yöneten, zamana duyarlı işletmelerin hayatını kolaylaştıracak.

Epson Avrupa Ürün Müdürü Jacob Kallergis şunları söylüyor: “Bu ColorWorks serisi, büyük bir kullanım potansiyeli için geliştirildi. Kullanıcıların, çok sayıda yeni destekleyici özellikle birlikte sunulan hız, kontrol, verimlilik ve esneklikten büyük oranda faydalanacağından eminiz. CW-C6000Pe ve CW-C6500Pe modellerinin (soyucularla birlikte), etiketleri değişken verilerle teker teker basmak ve soymak için üretim hattı sistemleri ile birleştirilebilmesinden özellikle memnunuz. Bu modellerin etiketleri tek tek basan ve soyan ilk soyucu donanımlı mürekkep püskürtmeli etiket yazıcıları olduğuna inanıyoruz.”

Özet olarak ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe modellerinin yeni ve farklı özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

  • Ortam çeşitliliği: 25,4 mm - 215,9 mm arası kağıt genişlikleri.
  • Kompakt ve kullanımı kolay: tüm işlemlerin ön taraftan gerçekleştirilmesi işlem alanından tasarruf sağlar. Önden, sağdan ve soldan rulo değiştirmek mümkündür.
  • Renk ayarlama ile yüksek çözünürlük: iyi baskı kalitesi, sürücüde ICC profillerinin kullanımı ve leke rengi yönetimi,
  • Her şekilde etiket baskısı alın: hareketli sensör sayesinde. İkinci bir kalıp kesime gerek yoktur.
  • Kolay entegrasyon: SAP doğrudan desteği, ESC Label, Linux and Mac sürücüleri
  • Paradan tasarruf edin: önceden basılı etiket stoğuna ihtiyacınız kalmaz. Boş etiketler üzerinde her renkte baskı yapın
  • Entegrasyon: Soyucu (Pe) işlevli modeller üretim hatlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilir
  • Uzaktan erişim ve bakım: web arayüzüyle kullanılabilir

 

Labelexpo 2019'da Epson hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin www.epson.eu/labelexpo

ColorWorks CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae ve CW-C6500Pe modellerinin bu yılın sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.