Epson pazar lideri POS yazıcı yelpazesini genişletiyor

TM-T88VI iHub mobil, web ve PC tabanlı POS hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bir kablolu ve kablosuz bağlantı seçenekleri yelpazesi sunuyor

Epson pazar lideri POS yazıcı yelpazesini genişletiyor

02 Ocak 2017 – Avrupa'nın lider POS yazıcı imalatçısı Epson1, POS yazıcı serisine TM-T88VI iHub modelini eklediğini duyurdu. Son teknoloji ürünü bu yeni fiş yazıcısı, piyasaya yeni sunulan TM-T88VI modelininkine benzer harika yeni özellikler sunmaktadır, bunun yanı sıra çevresel birimlerin kurulumuna ve şarj edilmesine izin veren ilave bağlantı seçeneklerine de sahiptir. TM-T88VI iHub, hem klasik bilgisayar tabanlı POS sistemleri hem de popülerliği giderek artan web ve mobil kurulumlarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özellikleriyle müşterilerle etkileşim kurmanın yeni yollarını arayan ve birleşik veya klasik bir kurulumla kullanmak isteyen mağaza, bar ve restoran sahipleri için idealdir.

Epson Europe ürün müdürü David Gross, şunları söylemiştir: "TM-T88VI iHub, TM-T88VI modelinin tüm seçkin özelliklerine sahip olmanın yanı sıra bir de cihazların bağlanmasını ve şarj edilmesini sağlayan birçok seçenek de sunuyor. Web, tablet ve PC birlikteliği özelliklerini de hesaba katarsak piyasada POS sistemlerini istedikleri şekilde çalıştırmak isteyen perakendeciler, restoranlar ve barların ihtiyaçlarına cevap veremeyecek seçenek bırakmıyor."

Çok yönlülüğünün yanı sıra TM-T88VI iHub, 350mm/sn'ye kadar baskı hızı ve Epson’un kanıtlanmış güvenilirliğiyle üstün bir performans sunar. Arkadan kağıt besleme işlevi performansı etkilemeden kağıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olur, maliyetleri ve kağıt israfını azaltır.

Server Direct Print işlevi TM-T88VI iHub'ın doğrudan bir web sunucusundan baskı almasına olanak tanır. 

Desteklenen özel yol gösterici işaretler sayesinde mobil cihazların en yakındaki yazıcıyı belirlemesini ve çoklu POS yazıcı kurulumları için ideal ortam sağlar. Ayrıca NFC desteği, tablet, akıllı telefon ve diğer mobil cihazları eşleştirmeyi kolaylaştırır.

TM-T88VI iHub modelinin TM-T88V iHub ile aynı küçüklükte olması, tezgah alanınızı yeniden düzenlemeye gerek kalmadan yepyeni bir sisteme yükseltmenize olanak tanır ve her mağaza, bar veya restoran dekoruna uyum sağlayacak şekilde hem siyah hem de beyaz renkte bulunur.

TM-T88VI 1 Şubat 2017'dan itibaren 442€ fiyatla satışa sunulacaktır.

Temel özellikler

Mobil bağlantı özellikleri, yüksek baskı hızı ve kusursuz güvenilirlikle son teknoloji ürünü fiş yazıcısı ve akıllı merkez (hub) özelliği

Mobil POS ile klasik bilgisayar uygulamalarını birleştirmek isteyen perakendeciler için mükemmeldir

Web uygulamaları ve akıllı cihazlar üzerinden baskı için Epson ePOS teknolojisiyle verilir

Hem USB hem de ağdan (ePOS) baskı alabilir – mobil ePOS'a geçen perakendeciler için idealdir

İçlerinden biri ile tabletinizi ya da akıllı telefonunuzu şarj edebileceğiniz dört adet USB çıkışı içeriyor

350 mm/saniyeye varan hızlarda baskı

Çoklu gri tonlamalı baskı daha iyi logo ve görüntü reprodüksiyonu sağlar

Server Direct Print doğrudan bir web sunucusundan baskı almaya olanak tanır

Verilerin güvenli uçtan uca aktarımı için HTTPS'yi destekler

Verimli kağıt tasarrufu için geriye doğru kağıt besleme işlevi

Kolay ve uygun maliyetli uygulama için kapsamlı bir ekipman yelpazesiyle verilir

Mağaza ve restoran dekorlarına uyumlu olması için siyah ve beyaz renklerde bulunur

1. Futuresource consulting, 2015

-Sonu-

Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/