Epson Professional Projector Tool yazılımı, çoklu projeksiyon kurulumlarını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar

Yazılım ayrıca, kenar kaynaştırma ve görüntü eşleştirme gibi gelişmiş teknikleri de kolaylaştırır

Epson Professional Projector Tool yazılımı, çoklu projeksiyon kurulumlarını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar

6 Şubat 2018– Epson, 3LCD lazer geniş mekan projeksiyonları için çoklu projeksiyon uygulamalarını daha hızlı ve daha kolay hale getirecek yeni bir ücretsiz yazılım programı olan Professional Projector Tool yazılımını tanıttı ve kullanıcılara, kenar kaynaştırma ve görüntü eşleştirme gibi gelişmiş tekniklere erişim olanağı sundu.

Yazılım, EB-L25000U, EB-L1500Uve EB-L1700Udahil mevcut geniş mekan projeksiyonlarıyla uyumludur ve gelecekte EB-L20000Uve EB-L12000Qmodelleri ile de uyumlu olacaktır.

Epson Professional Projector Tool, sabit kurulumlar için de kullanılabilir olmasına rağmen, ağırlıklı olarak kiralık uygulamalarında Epson kurulum projeksiyonları kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcının lens odağını veya konumunu uzaktan ayarlamasına ve güç açma ve kapama gibi temel projeksiyon işlevlerini denetlemesine veya bir test görüntüsü görüntülemesine olanak tanır.

Basit ve mantıksal bir grafik arayüzü, kurulumcuya kenar kaynaştırma ve nesneler üzerinde projeksiyon eşleme gibi teknikleri hazır olarak sunarak kullanıcının ayrı ayrı görüntüleri sürükleyip bırakarak görüntü düzenini değiştirmesine olanak tanır.

Epson Europe pazar geliştirme müdür Lee Harrison şunları söylemiştir: “Amacımız, müşterilerin projeksiyonlarımızdan en iyi şekilde faydalanmalarını mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır. Dünya çapında faaliyet gösteren büyük kiralama şirketlerini dinlediğimizde ve kurulum sürelerini iyileştirmek için bir araca ihtiyaç duyulduğunu fark ettik. Dolayısıyla, bunu gerçekleştirmek için yeni Professional Projector Tool yazılımını geliştirdik. Sezgisel ve erişilebilirdir ve kullanıcıların, daha önce başarıyla uygulamak için kapsamlı eğitim gerektiren gelişmiş tekniklerden faydalanmalarına olanak tanıyacaktır.”

Epson Professional Projector Tool yazılımı artık, EB-L25000U, EB-L1500U ve EB-L1700U için Epson web sitesinden edinilebilir ve önümüzdeki aylarda EB-L20000U ve EB-L12000Q ile de uyumlu olacaktır.

Temel özellikler:

 • Çoklu geniş mekan lazer projeksiyonlarıyla kullanım için Epson yazılımı

 • Epson web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilen yardımcı program

 • Renk ve parlaklık eşleştirmesi için çevresel bir kamera yerine, projeksiyonun dahili kamerasını kullanır

 • Kenar kaynaştırma özelliğini kullanarak birden fazla projeksiyondan tek bir sorunsuz görüntü oluşturun

 • Birden fazla projeksiyon kullanarak temel görüntü eşleştirme uygulayın

 • Görüntü düzenini değiştirmek için ayrı ayrı projeksiyonları, yardımcı aracın grafik arayüzüne sürükleyip bırakın

 • Gerçek zamanlı geometri ve renk ayarlarını, birden fazla projeksiyonla hızla ve kolayca gerçekleştirin.

 • Projeksiyonun lens odağını veya konumunu uzaktan ayarlayın

 • Kavisli veya dik açılı yüzeylere görüntü yansıtırken geometrik düzeltme özelliğini kullanarak görüntü bozulmasını düzeltin

 • Renk tekbiçimliliği özelliği ile görüntüler arasındaki renk tonu farklılıklarını azaltın

 • Gücü açıp kapamak veya test görüntüsü görüntülemek gibi temel görüntü işlevlerini kontrol edin

 • Dinamik kontrast, parlaklık, renk modu ve beyaz dengesi gibi çok çeşitli resim ayarları yapın