EPSON SC-P20000 İLE İÇ MEKAN BASKIDA FARK YARATIN

Epson’un geniş format yazıcı kategorisindeki son modeli SureColor SC-P20000; yüksek verimlilik, üstün kalite ve kullanım kolaylığını aynı anda sunuyor.

EPSON SC-P20000 İLE İÇ MEKAN BASKIDA FARK YARATIN

Yüzde 25 daha hızlı

Epson SC-P20000, sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde sektörün genelinde alışılagelmiş muadillerine göre yüzde 25 daha hızlıdır.

Üç Anahtar Teknoloji

Yeni modelde bulunan PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, Epson UltraChrome mürekkep ve yeni kağıt besleme ünitesi yüksek kalite, verimlilik ve kolay kullanımı aynı anda sunar.

Kaliteden ödün vermeden yüksek verimlilik

Kullanıcıların kaliteden ödün vermeden yüksek verimlilikten faydalanmasına olanak tanıyan yazıcı, düşük kalite modlarında bile olağanüstü sonuçlar üretmek için PrecisionCore MicroTFP baskı kafasıyla birlikte geliyor. Yeni geliştirilmiş kamera tabanlı bir kağıt besleyici dengeleyici içeren yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisiyle güçlendirilen SC-P20000, minimum iş kesintisiyle verimliliği arttırıyor.

Yeni UltraChrome Pro 10 renkli mürekkep seti

Epson’un yeni UltraChrome Pro, 10 renkli mürekkep seti baskı kalitesinde fark yaratıyor. Siyahlar, yeni yüksek yoğunluklu Fotoğraf ve Mat Siyah mürekkepler sayesinde derin ve zengin sonuçlar sunuyor. K4 ve Çok Boyutlu Damlacık Teknolojisi (MSDT) sayesinde elde edilen düşük gren etkisiyle daha iyi geçişler mükemmel. Epson Renk Kalibrasyonu yardımcı programı sayesinde de renk reprodüksiyonu kolayca yönetilebiliyor.

Şeffaf kapak

Epson SC-P20000’de yer alan şeffaf yazıcı kapağı penceresi ve rulo kapağı penceresi, kullanıcıların baskının durumunu ve kalan kağıt miktarını kontrol etmesine olanak tanıyor. Baskı tamamlandıktan sonra baskı kafası ve mürekkep kapağı, konumları sayesinde kullanıcı tarafından temizlenebiliyor ki bu da bakım maliyetlerinde tasarruf imkanı sağlıyor.

TEMEL ÖZELLİKLER

PrecisionCore MicroTFP baskı kafası: Yüksek verimlilik ve olağanüstü baskı kalitesi elde edin

UltraChrome Pro 10 renkli mürekkep seti: Mükemmel siyah ve beyaz yüzey renk reprodüksiyonu için

Yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisi: Yeni geliştirilmiş kamera tabanlı kağıt besleme dengeleyicisini içerir

Net ve kolay kullanım: Sorunsuz baskı ve bakımın keyfini çıkarın

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com

Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.