Epson SC-P5000 Serisi İle Renkler Çok Net

Prova baskı, güzel sanatlar ve fotoğraf uygulamaları için tasarlanan Epson SC-P5000 serisi, Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 99'a kadar mükemmele yakın renk eşleşmesi sunuyor

Epson SC-P5000 Serisi İle Renkler Çok Net

Prova baskı, güzel sanatlar ve fotoğraf uygulamaları için tasarlanan Epson SC-P5000 serisi, Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 99'a kadar mükemmele yakın renk eşleşmesi sunuyor¹.

LLK (light light black) ve Violet mürekkep seçenekleriyle farklı sektörlere özel çözümler sağlayan serinin modellerine istenmesi halinde spektro fotometre takılması da mümkün.

Mükemmel sanatsal reprodüksiyonlar

LLK ile bir HDX mürekkep seti seçildiğinde fotoğrafçılar ve sanatçılar sanatsal çalışmalarını mükemmel ayrıntılar ve renklerle çoğaltmanın yanı sıra Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 98 tam reprodüksiyon gerçekleştirebiliyorlar. Renk uzayını genişletmeyi sağlayan ‘violet’ mürekkep seçeneği ise matbaa, ambalaj, pazarlama materyalleri, tekstil üretimi alanlarında prova baskı amaçlı çalışan profesyonellere hitap ediyor.

Epson’un en yeni mürekkep teknolojisi

SC-P5000 serisinde yüksek çözünürlük ve baskı ömrü, Epson'un en yeni mürekkep teknolojisiyle maksimum seviyeye çıkıyor. 3,5 pl damlacık boyutu ve 2880x1440 dpi çözünürlük sayesinde net, ayrıntılı sonuçlar elde edilirken; Ultrachrome HDX mürekkepleri solmaya karşı dayanıklılık özelliği sunuyor.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.995 Euro+KDV’den başlayan fiyatlarla (Seçilecek ekstra aparata bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterir)

¹ Mor (Violet) mürekkep setiyle sunulan Epson SC-P5000 yazıcı; Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkeple birlikte kullanıldığı zaman, PANTONE® Düz Kaplama Renklerini yüzde 99 oranında üretebilme kapasitesine sahiptir. LLK mürekkep setiyle sunulan Epson SC-P5000 yazıcı, Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı ve Epson mürekkeple birlikte kullanıldığı zaman, PANTONE® Düz Kaplama Renklerini yüzde 98,8 oranında üretebilme kapasitesine sahiptir.