Epson SureColor S-Serisi eko-solventli yazıcılar, Keypoint Intelligence'dan en büyük övgüleri alıyor

SC-S40610, SC-S60610 ve SC-S80610 modellerinin hepsi, uzman teknik jüri tarafından ödüllendirilmiştir

Epson SureColor S-Serisi eko-solventli yazıcılar, Keypoint Intelligence'dan en büyük övgüleri alıyor

6 Kasım 2017– Dünyanın önde gelen belge görüntüleme yazılım ve donanım değerlendirme kuruluşu olan Keypoint Intelligence (daha önce Buyers Lab olarak bilinir), Epson SureColor S-Serisi eko-solvent tabela yazıcılarının sunduğu yenilikçiliği ve olağanüstü renk doğruluğunu ödüllendirdi.

Serideki üç model, SC-S40610, SC-S60610 ve SC-S80610, New Orleans 2017 SGIA Expo'da BLI Pick Ödülü aldı:

 

  • Epson SureColor S40610– Mükemmel giriş seviyesi CMYK 54"/64" eko-solventli/lateks cihaz

  • Epson SureColor S60610– Yüksek üretim CMYK 54"/64" eko-solventli/lateks cihaz

  • Epson SureColor S80610– Olağanüstü renk yelpazesi genişletme CMYK 54"/64" eko-solventli/lateks cihaz

Keypoint Intelligence araştırma ve laboratuar hizmetleri direktörü David Sweetnam şunları söyledi: "Keypoint Intelligence, test işlemi sırasında Epson ile çok yakından çalıştı ve üç Epson SureColor S-Serisi solventli yazıcı da test edilen tüm cihazlar arasında en düşük Delta E (renk sapması) ölçümlerini verdi". Bu ödüller, kapsamlı laboratuar testlerinde rakiplerine kıyasla üstün performans gösteren ürünler ve üreticilerine veriliyor ve üç S-Serisi modelin tamamı testlerimizde son derece iyi bir performans gösterdi ve renk açısından kritik işler yapan tüm baskı mağazalarının takdir edebileceği bir hassasiyet sağladı".

2016'da eko-solvent/lateks test programının başlatılmasından itibaren BLI, Avrupa ve ABD'de birçok yazıcıyı test etti. BLI Pick ödülleri, uzman teknisyenler ve analistlerden oluşan BLI ekibi tarafından incelenen, en iyi performans gösteren donanım ve yazılım ürünlerine veriliyor.

Epson Europe ürün müdürü Chris Davies şunları söyledi: “SureColor SC-S yazıcılarımızın tüm tabela ve görüntüleme pazarları için ne kadar iyi olduğunun ve satış rakamları dolayısıyla müşterilerimizin de bunu gayet iyi bildiğinin her zaman farkındaydık. Bu nedenle, Buyers Lab büyüklüğündeki bir test kuruluşunun, SC-S Serisi yazıcılarımızdan sadece birini değil üçünü de teknik mükemmelliklerinden dolayı ödüllendirdiği için çok mutluyuz.”

Epson'un profesyonel görüntüleme çözümleri, en yüksek kalitede sonuçlar elde etmek için en gelişmiş teknolojiyle tasarlanmıştır ve SureColor S-Serisi yazıcılarımız bunun mükemmel bir örneğidir. Sınıfının önde gelen medya kontrolü ve endüstri lideri bir renk yelpazesiyle sınıfının en hızlısıdır ve müşterilere üstün kalite ve değer sunar.