Epson, ürün entegrasyonunu basitleştirmek, altyapı ve yazıcı filosu yönetimini iyileştirmek için MyQ ile ortaklık kuruyor

Bu küresel anlaşmayla, çok işlevli baskı donanımı ve yönetim yazılımı sistemlerinin, kullanımı basitleştirmede ve verimliliği artırmada uyumlu olacağı öngörülüyor

Epson, ürün entegrasyonunu basitleştirmek, altyapı ve yazıcı filosu yönetimini iyileştirmek için MyQ ile ortaklık kuruyor

Epson, güvenli baskı yönetimi ve sistem entegrasyonu çözümlerinde öncü bir çözüm olan MyQ ile küresel bir ortaklık üzerinde anlaştı.

Bu ortaklık, MyQ’nun önde gelen entegrasyon ve iş akışı yönetim yeteneklerini ve Epson’un çok işlevli ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcılarını ve bu yazıcıların sağladığı önemli avantajları bir araya getiriyor: Gelişmiş verimlilik, üretkenlik, maliyet azaltma ve çevre koruma.

Bu girişim, son kullanıcılar için daha kolay karma filo entegrasyonu ve sistem yönetiminin yanı sıra daha sıkı ürün kontrolü, gelişmiş güvenlik ve maliyetlerde düşüş sağlayacaktır.

Epson Europe Başkan Yardımcısı Darren Phelps şunları söyledi: “Çoğu işletme, daha uzaktan kurulumların sonucu olarak hissedilen baskıları hafifletebilecek daha fazla güvenlik ve daha iyi iş akışları ile yeni süreçler benimsemek ve yeni çalışma yöntemlerine uyum sağlamak istiyor.  Diğer pek çok işletme, süreçleri düzene koymak ve maliyetleri azaltmak istiyor.  Bu ortaklık, daha verimli bir şekilde çalışırken güvenliği artırmaya, maliyetleri azaltmaya ve üretkenliği artırmaya yardımcı olacaktır.”

MyQ CEO’su Martin Janus ise şöyle konuştu: “Müşterilerin sürekli değişen BT ortamında gezinmelerine ve mevcut tüm çözümler arasında kendileri için en iyi olanı bulmalarına yardımcı olmak her zaman bizim tutkumuz olmuştur. Özellikle maksimum verimlilik ve mükemmel kullanıcı deneyimine odaklanıyoruz. Epson ve MyQ ortaklığı, son kullanıcılara entegrasyonu ve yönetimi kolay bir çözüm sunmak için pazarın öncü donanım ve yazılımlarını bir araya getiriyor.”

Epson’un ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı serisi hakkında daha fazla bilgi için: www.epson.com.tr/advantage-inkjet

MyQ hakkında daha fazla bilgi için: https://www.myq-solution.com/

Son

 

MyQ Çözümü Hakkında

MyQ Çözümü, yazdırmayı güvenli, erişilebilir ve maliyetten tasarruf ettirir hale getiren işlevlerle dolu birinci sınıf baskı yönetimi yazılımıdır. Tek tıkla kolay işlevler sayesinde kullanıcılara zaman kazandıran kullanıcı arayüzü kişiselleştirmeye olanak tanır. Güçlü OCR işlevleri, olağanüstü bir belge iş akışı ile kullanıcı deneyimini zenginleştirerek MyQ’yu her büyüklükteki işletmede dijital dönüşüm için ideal hale getirir.