Epson’un yeni SurePress L-6534VW modeli dakikada 50 metreye kadar baskı hızlarına ulaşır

Müşterileriniz için olağanüstü görüntü kalitesi ve renkten renge hassas kayıt (registrasyon) sağlar.

Epson’un yeni SurePress L-6534VW modeli dakikada 50 metreye kadar baskı hızlarına ulaşır

Epson, yeni SurePress L-6534VW dijital etiket baskı makinesinin, geliştirilmiş güvenilirlik ve kullanışlılık ile daha fazla verimlilik için dakikada 50 metreye varan hızlarda baskı alabileceğini onayladı.

Yeni rekabetçi fiyatlarıyla SurePress UV mürekkepleri ayrıca Gıda ile Temas Eden Malzemeler (FCM) ile ilgili Avrupa Çerçeve Yönetmeliği ((EC) No. 1935/2004) ile uyumludur.

Etiket baskı makinesi, olağanüstü görüntü kalitesi ve renkten renge hassas registrasyon için merkezi bir baskı tamburunun çevresinde PrecisionCore® baskı kafaları içerir. Epson’un tescilli Nozül Doğrulama Teknolojisi ve otomatik kafa bakımı ile operatörün manuel müdahalesi en aza indirilmiştir.

SurePress L-6534VW, standart olarak yüksek opaklıkta beyazlığa sahip düşük geçişli CMYK mürekkepleri kullanır ve katma değerli etiket üretimi için paralel dijital vernik içerir.

Yüksek hassasiyetli bir ağ besleme sistemi, alt tabaka atığının minimum düzeyde kalmasını sağlar ve önceden basılmış bir rulo üzerinde tutarlı yeniden kayda olanak tanır. Korona işlemcisi, ağ temizleyici ve iyonlaştırıcı ile birlikte baskı makinesi, baskı üretiminde çok yönlülük sağlar.

Epson Europe Ticari ve Endüstriyel ürün pazarlama müdürü Marc Tinkler şunları söylüyor: “Yeni model daha hızlı tam renkli değişken veri baskısı sunar ve birçok farklı uygulama için geniş bir etiket malzeme yelpazesini destekler. Gıda ile Temas Eden Malzemeler (FCM) ile ilgili Avrupa Çerçeve Yönetmeliği ((EC) No. 1935/2004) ile uyumlu SurePress mürekkepleriyle müşterileriniz endüstri lideri bir çözüm satın aldıklarından artık emin olabilirler.”

Potansiyel alıcılar, SurePress L-6534VW modelini Avrupa'da ilk kez 24-27 Eylül 2019 tarihlerinde Brüksel'de düzenlenecek olan LabelExpo'da görebilecekler. Siz de ürünle ilgileniyorsanız, yerel Epson ofisleri ile iletişim kurabilirsiniz.