EPSON ve AED Grup’tan Milyonlarca Euro’luk Anlaşma

Dünya projektör lideri Epson, Benelüks ülkelerinde görüntüleme sistemleri satma ve satma alanında faaliyet gösteren AED Grubu'nun milyonlarca avro ile yeni bir anlaşma imzaladı

EPSON ve AED Grup’tan Milyonlarca Euro’luk Anlaşma

Dünya projektör lideri Epson, Benelüks ülkelerinde görüntüleme sistemleri kiralaması ve satışı alanında faaliyet gösteren, sektörünün liderlerinden AED Grup ile milyonlarca euro tutarında yeni bir anlaşmaya imza attı. Konserler, kongreler, farklı özel organizasyonlarda görüntüleme sistemleri temin eden, kiralama ve kurulum da yapan AED ile yapılan anlaşma dahilinde 130’un üzerinde Epson lazer projektör yer alıyor. Dünyanın en parlak 3LCD projektörlerinden biri olan Epson EB-L1505U ise yetmiş adet ile seçilen ürün portföyü arasında lider.

Epson Yüksek Standartlarımızı Daha Da İleriye Taşıdı

AED Grup bünyesinde yer alan ve dış organizasyonlara hizmet veren AED Display Genel Müdürü Thierry Heldenbergh, Epson’u tercih etmelerindeki nedenleri açıkladı. Heldenbergh ; “Renklerdeki mükemmellik ve görüntüleme performansı konusunda çok yüksek standartlarımız var. Epson teknolojisi bu standartları yakalamanın ötesine geçti. Müşterilerimizin bizden tam olarak talep ettiği çok yüksek kaliteyi, Epson’un ciddi yatırım yaptığı yeni lazer serisiyle karşılayabiliyoruz” dedi.

Globalde toplam 20 milyon adet 3 LCD projektör satışı

Epson Avrupa Profesyonel Görüntüleme Sistemleri Direktörü Neil Colquhoun gerçekleşen bu büyük anlaşmaya dair çok mutlu olduklarının altını çizdi ve “3LCD inorganik optik teknolojisine yaptığımız son yeni yatırımlardan sonra projektör sektöründeki büyümemiz inanılmaz hız kazandı. AED ile yaptığımız bu anlaşma ve iş ortaklığı büyüme ivmemize daha fazla hız katacak. Anlaşma dahilinde  EB-L1505U’nun yanı sıra yer alan bir diğer modelimiz EB-L25000 ki bu modelle özellikle dev konser alanları gibi binlerce kişiye aynı anda maksimum kalitede hizmet verilmesi gereken çalışmalarda son derece iddialıyız. EB-L25000U’da 360 derece rotasyon ve 20 bin saat lamba ömrü en önemli teknik özelliklerden. Gururla söyleyebilirim ki 3LCD projektörlerde globalde toplam satışımız 20 milyona ulaştı” dedi.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

 

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/