EPSON ve MICROSOFT’tan Özel Kampanya

Epson’un, özellikle iş dünyasına ve profesyonellere yönelik projektör modeli EB-1965’i şimdi alanlar berberinde 290 TL değerindeki Microsoft kablosuz ekran adaptörüne de sahip oluyor…

EPSON ve MICROSOFT’tan Özel Kampanya

İş dünyası profesyonellerinin sunum ve toplantı kalitesini arttıran Epson EB-1965, 5.000 lümenlik beyaz ve Renkli Işık Çıkışı, Epson 3LCD teknolojisi sayesinde gün ışığında dahi canlı ve doğal renkler, PC’siz slayt gösterisi imkanı gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Üç yıl garantiye sahip, 999 Euro+KDV değerindeki EB-1965’e özel kampanya dahilinde; 290 TL’lik Microsoft kablosuz ekran adaptörü de ürünle birlikte geliyor.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com

Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünyada 90 şirket genelinde 67.000 kişilik istihdam sağlamaktadır. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.