EPSON’DAN 13 YIL KULLANIM ÖMÜRLÜ TERMAL YAZICI

Epson’un yeni fiş yazıcısı TM-P80 işletmelere hız kazandırıyor.

EPSON’DAN 13 YIL KULLANIM ÖMÜRLÜ TERMAL YAZICI

TM-P80; verileri veya baskı hızını etkilemeden, fiş kenar boşluğunu otomatik olarak azaltarak uzunluğu yüzde 23'e kadar artıran bir Otomatik Kağıt Azaltma İşlevi'ne de sahip.

Tek yazıcıda ortalama 13 yıllık kullanım ömrü

Epson TM-P80, saniyede 100 milimetreye kadar baskı hızı ve uzun pil ömrü ile işlem sırasındaki bekleme ya da gecikmeler büyük ölçüde azaltıyor. Sahip olduğu güçlendirilmiş muhafaza ile hafif çarpma ve düşmelere karşı da dayanıklı olan modelin olası bir teknik servis operasyonuna kadar olan çalışma süresi 120 bin saat ki ortalama 13 yıl anlamına gelmekte ve baskı kapasitesi 16 milyon satır.

TEMEL ÖZELLİKLER

Uyumluluk: Android, iOS ve Windows mobil cihazlarla uyumlu

Yüksek performans: 100 mm/sn'ye varan hızlarda fiş yazdırma

Güvenilirlik: Kompakt ve dayanıklı tasarım, IP54 sertifikasına sahip

Epson ePOS-Print: XML komut uyumlu

Kolay entegrasyon: Sürücü kurma veya güncelleme gerekmez

Uzun pil ömrü : Bluetooth modda 40 saate kadar pil ömrü

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:  405  Euro+KDV

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com

Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.