Epson’dan Eğitim Kalitesini Arttıran Projeksiyon Üçlüsü

Okullar açılıyor, eğitim sezonu başlıyor. Epson’un eğitim kalitesini arttıran, farklı özelliklerdeki projektör modelleri eğitmenler ve öğrenciler için fark yaratmakta iddialı…

Epson’dan Eğitim Kalitesini Arttıran Projeksiyon Üçlüsü

Sunduğu her yeni modelle projektör alanındaki iddiasını ve uluslararası liderliğini sürdüren Epson, eğitim sektörüne yönelik alternatifleriyle de kurumların, eğitmenlerin ve öğrencilerin ders kalitesini yükseltiyor.

Giriş seviyesi EB-S18, parmak dokunuşlu ve çift kalemli EB-1430Wİ ve 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK eğitimde kaliteyi arttırarak fark yaratıyor.

3.000 lümen eşit derecede yüksek Beyaz veya Renkli Işık Çıkışı (CLO), SVGA çözünürlük ve dijital yakınlaştırma özellikleri sayesinde EB-S18 ile eğitmenler ve öğrenciler gün ışığında da canlı ve parlak sunumlar yapabilir. 10.000:1 kontrast oranlı bu LCD projektör opsiyonel kablosuz LAN birimi kullanımıyla da farklı cihazlardan içerik görüntülemeye olanak tanır.

Parmak dokunuşlu ve çift kalemli model: EB-1430Wİ

Epson'un ultra kısa gösterimli projektör modeli EB-1430Wİ ile dersler sırasında ekran üzerine notlar almak mümkün oluyor. Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın...  Çift kalem özelliğiyle hem öğretmen hem de öğrenci aynı anda görüntünün üzerine not alabiliyor.  100 inçe kadar ekran ile çok kaynaklı video konferans ve sunumlar, görüntü boyutundan taviz verilmeden bölünmüş ekranda görüntülenebiliyor.

Ayrıca EB-1430Wi'nin ultra kısa gösterimli tasarımı, büyük resimleri oldukça kısa mesafeden, gölge ve parlamayı en aza indirerek sunmaya olanak tanıyor.

Eğitimde 3D dönemi:  Anatomi ya da sanat tarihi... Tüm görüntüler her detayda aslına uygun

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000’er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

HDMI uyumlu 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yan yana, üstte ve altta ve derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntülüyor. Böylece mümkün olan en geniş 3D içerik aralığında görüntüleme yapma esnekliği sunuyor. Epson EB-W16SK bir çift polarize Pasif 3D gözlük ile birlikte geliyor. Pasif gözlük kullanımı ile diğer 3D modellerden ayrışan EB-W16SK, bu özelliği sayesinde de maliyette ciddi avantaj sağlıyor.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.