EPSON’DAN ÜSTÜN RENK KALİTESİ SUNAN A2 MASAÜSTÜ FOTOĞRAF YAZICISI: SURECOLOR SC-P800

EPSON’DAN ÜSTÜN RENK KALİTESİ SUNAN A2 MASAÜSTÜ FOTOĞRAF YAZICISI: SURECOLOR SC-P800

Epson, geniş bir yelpazede farklı kağıt türleri üzerine profesyonel kalitede baskı oluşturmak için esnek bağlantı ve rulo kağıt seçenekleri ile üstün kaliteli A2 fotoğraf yazıcısı SURECOLOR SC-P800’ü sunuyor.

İstediğin çeşit kağıdı seç, mükemmel renklerde fotoğraflarını bas…

A2 masaüstü profesyonel fotoğraf yazıcısı Epson SC-P800 ile dilediğiniz her çeşit kağıda baskı almanız mümkün. UltraChrome HD mürekkep kullanılan ve geniş yelpazede farklı kağıt türleri üzerine gerçeğe en yakın fotoğrafları vaat eden Epson SC-P800 özellikle profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçıların vazgeçilmezi olacak. Ayrıca, Wi-Fi bağlanabilirliği sayesinde kullanıcılar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar dahil birçok cihaz üzerinden kolaylıkla baskı alabiliyor.

En derin siyahlar ve capcanlı renklerle gerçeği gibi…

Yeni dokuz renkli mürekkep setiyle SC-P800, canlı renklerle gerçeğe yakın fotoğraflar ve piyasadaki en derin siyahları üretir. Mürekkeplerin ışıkta solmaya karşı dayanıklılık özelliğinin¹  iyileştirilmesi sayesinde baskılar, çok daha uzun ömürlü olur ve 80 ml'lik büyük mürekkep kartuşları sayesinde mürekkep değişimi uzun sürelidir.

Kanvas üzerine baskıda en ergonomik tasarıma sahip A2 yazıcı

SC-P800, panoramik fotoğrafları afiş ve şasiye gerili kanvas gibi formatlara yazdırmaya olanak sağlayan rulo kağıt seçeneğine sahip ergonomik tasarıma sahip en küçük A2 yazıcıdır. Güzel sanatlara uygun önden yüklemeli yeni kağıt yolu da dahil olmak üzere yazıcıda bulunan üç kağıt yolu, kullanıcıların farklı kağıt formatları arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlar. 

TEMEL ÖZELLİKLER

Dokuz renkli UltraChrome HD mürekkepler: Derin siyaha ve zengin tonlara sahip üstün kalitede renkli resimler

Rulo kağıt seçeneği: Panoramik fotoğrafları, afiş ve şasiye gerili kanvas gibi formatlara yazdırabilirsiniz

Wi-Fi Direct ve Epson Connect: Kolay kablosuz ve Bulut üzerinden bağlantı

Geniş 2,7 inç renkli dokunmatik ekran: Bilgisayarsız kolay kurulum ve izleme

80 ml'lik büyük mürekkep kartuşları:  Profesyonel kalitede büyük hacimli fotoğraf baskı işleri için idealdir

¹ Epson UltraChome K3 mürekkep ile karşılaştırıldığında. JEITA CP‐3901A standardına dayalı koşullarda test edildiğinde UltraChrome HD mürekkebinin ışıkta solmaya karşı dayanıklılığının yaklaşık 60 yıl olduğu tespit edilmiştir (A4 parlak kağıt, sıcaklık 23°c ve nem %50).

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 1.360 $+KDV

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com


Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.