EPSON’DAN YENİ BİR EV SİNEMASI PROJEKTÖRÜ

Kablosuz, Full HD, 2D ve 3D görüntü sağlayan kompakt projektör: EH-TW6600W

EPSON’DAN YENİ BİR EV SİNEMASI PROJEKTÖRÜ

Full HD büyük ekran keyfi için kabloya ne gerek var? Epson’un yeni projektör modeli EH-TW6600W’nun kablosuz Full HD teknolojisi¹ sayesinde, WiHD aygıtlarınızı bağlamak için gereken HDMI kablo ihtiyacınız ortadan kalkıyor… Alternatif olarak, Epson'un HD vericisine herhangi bir arabirim kutusu, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolu takarak 'gerçek zamanlı' Wireless HD bağlantısı ile içeriğin ve resimlerin herhangi bir gecikme olmadan görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Keskin ve parlak görüntüler
3LCD teknolojisine sahip EH-TW6600W, 2.500 lümen değerinde parlaklık seviyesi ve eşit düzeyde yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) ile koyu siyahların ve karanlık sahnelerde oldukça ayrıntılı görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlar. 70.000:1 kontrast oranı ile gökkuşağı etkisi olmadan canlı renkler sunar.

Kolay konumlandırma
Geniş dikey ve yatay lens kaydırma özelliği sayesinde EH-TW6600W, orijinal görüntü boyutunda hiçbir bozulma veya uzama olmadan bir ekranın merkezi dışına kolayca yerleştirilebilir. 1,6x zoom lensi ile bir araya gelen kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz herhangi bir ortamda kurulumu inanılmaz kolaydır. Entegre 20W stereo hoparlörler, harici herhangi bir sisteme bağlanmanızı kolaylaştırır ve tüm sesler ilgili çıkışlar üzerinden kolayca bir ses sistemine iletilebilir.

Gelişmiş görüntü teknolojileri 
Maksimum çok yönlülük için 2D videoları 3D'ye dönüştüren EH-TW6600W, 3D'ye özel iki adet olmak üzere toplam yedi renk modu ve bir adet RF 3D gözlük içerir². Ortamın ışık seviyesini algılayan otomatik renk optimizeri, en uygun ayarı belirleyebilir ve Epson'un gelişmiş Süper Çözünürlüğü ile 2D ve 3D görüntüleri olabilecek en yüksek keskinlikte ve netlikte sunar.
EH-TW6600W beyaz renkli olup, modelin wireless özelliği haricindeki tüm özelliklerine sahip siyah rengi ise EH-TW6600’dur. 

TEMEL ÖZELLİKLER
Kablosuz Full HD 3D ev sineması:
Kablosuz HD bağlantısı ile videoları hem 2D hem de 3D olarak görüntüler.
Yüksek parlaklık ve kontrast oranı: 3LCD ve 2.500 lümen sayesinde canlı renkler ve 70.000:1 ile koyu siyahlar
Kolay kurulum:  Geniş yatay ve dikey lens kaydırma özelliği ile sorunsuz yerleştirme imkanı
Parlak 3D özelliği: 2D'den 3D'ye dönüştürme özelliği ve bir adet RF gözlük dahil

¹ Kablosuz HD fonksiyonu Hırvatistan, İzlanda, Norveç, Suudi Arabistan, İsviçre, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne ek olarak 27 AB üyesi ülkede mevcuttur. Bu durum değişebilir. Ülkenizde mevcut olup olmadığına dair bilgi için lütfen yerel Epson satış bürosu ile irtibat kurun 
² Epson RF aktif 3D shutter gözlükler, Full HD 3D Gözlük Girişiminin bir parçasıdır, www.fullhd3dglasses.com

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 2.149$+KDV

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.comEpson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.