EPSON’DAN YENİ İŞ PROJEKTÖRÜ SERİSİ: EB-5000

Epson işletmeler ve özellikle eğitim sektörü için geliştirdiği yeni başlangıç seviyesi kurulum projektörü serisini sunuyor.

EPSON’DAN YENİ İŞ PROJEKTÖRÜ SERİSİ: EB-5000

EB-5000 serisi, yüksek performansı oldukça uygun bütçeyle sağlamasıyla dikkat çekiyor. EB-5530U (WUXGA), EB-5520W (WXGA) ve EB-5510 (XGA) olmak üzere üç modelden oluşan seri ofisler ve özellikle eğitim kurumlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Serideki her üç model de 5.500 lümen parlaklık sağlayarak iyi aydınlatılmış mekanlarda dahi canlı renklere sahip net, temiz görüntüler sunuyor.

Uzun lamba ömrü ve kapsamlı bağlantı seçenekleri

Kapsamlı bağlantı seçenekleriyle Miracast ve HDBaseT¹ dahil her türlü toplantı odası ve sınıf sistemine sorunsuz entegrasyon ve çift HDMI bağlantısı modellerin dikkat çekici özelliklerinden. Son yenilemelerle Epson’un tüm projektörlerinde lamba ömrünün arttırılmasıyla, EB-5000 serisindeki modeller de ekonomik modda kullanıldığında 10.000 saatlik lamba ömrüyle iddialı bir kullanım süresine sahip.  Yatay ve dikey lens geçişi, yüksek kontrast oranı, esnek ve kolay kurulum ise diğer özelliklerden.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları:

EB-5530U:

EB-5520W:

EB-5510:

Temel Özellikler

EB-5530U

EB-5520W

EB-5510

5.500 lümen parlaklık

Ekran modu

WUXGA

WXGA

XGA

Miracast kablosuz bağlanabilirlik

-

HDBaseT tek kablolu bağlantı

-

10.000 saatlik yüksek lamba ömrü

Geliştirilmiş renk ve daha saf beyazlar

Artırılmış kontrast ve geliştirilmiş odak

Geniş yakınlaştırma özellikli yatay ve dikey lens geçişi

Uygun maliyetli yedek lamba sayesinde düşük TCO

İki HDMI konektör

¹ Miracast ve HDBaseT yalnızca EB-5530U ve EB-5520W modellerinde bulunur.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projeksiyonlara, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 91 şirketinde 73.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/