Epson’un Projektör Sektörü Liderliğinde 14. Yılı

Epson, bağımsız araştırma şirketi Futuresource Consulting Limited tarafından üst üste 14 yıldır dünyanın bir numaralı projektör üreticisi olarak adlandırılıyor¹. Bu sonuç Epson’un görsel görüntüleme sektöründe süre giden başarısının altınız bir kez daha çizen bir kilometre taşı.

Epson’un Projektör Sektörü Liderliğinde 14. Yılı

En yeni Futuresource bulguları, Epson'un 500 lümen ve üzeri projektörlerde en büyük pazar payına sahip olduğunu gösteriyor. 

Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat görüntüleme çözümlerinde global liderliklerini korumaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “Pazar trendlerine yanıt vererek, çığır açıcı ürünler ve teknolojilerin geliştirilmesine sürekli olarak yatırım yaparak amacımız, bir pazar lideri olarak konumumuzu her yıl güçlendirmeye devam etmek. Global liderliğimizin yanı sıra Türkiye pazarında da hiçbir markanın sunmadığı kadar geniş bir ürün portföyüyle yer alıyoruz. Dolayısıyla her ihtiyaca yönelik çözümümüz mevcut.  Futuresource'un bu yeni verileri bizim için heyecan verici ve projektörlerimizin pazardaki tanınırlığını ve pazar payını büyüttüğünü görmek gurur verici. Epson’un geliştirdiği ‘eşit oranda parlak Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı’ dediğimiz CLO teknolojisinin de projektör pazarı liderliğimizde önemli bir etkisi var” dedi. 

Epson, sabit, taşınabilir, ultra kısa yansıtma, etkileşimli, profesyonel ve ev sineması ürünlerini içeren geniş bir görsel görüntüleme ürün yelpazesine sahip. Epson projektörlerinin kalbindeki 3LCD teknolojisi, Epson projektörlerinin piyasadaki en net, en canlı ve en gerçekçi görüntüleri sağlamasına yardımcı oluyor.

1500 lümen ve üzeri projektörlerde en büyük pazar payı. (Futuresource Consulting Limited tarafından düzenlenen anket, 2001 - 2014 yılları arasındaki dönemi kapsar.)

CLO  hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.epson.com.tr/CLO
Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.comEpson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.