EPSON’UN YENİ YAZICI MODELİ L655 İLE BASKI MALİYETİNDE YÜZDE 90’A VARAN TASARRUF

Epson’un yeni yazıcı modeli L655; iki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple gelen;

EPSON’UN YENİ YAZICI MODELİ L655 İLE BASKI MALİYETİNDE YÜZDE 90’A VARAN TASARRUF

Baskı maliyetinde yüzde 90’a varan tasarruf

Epson L655 ilk alımda 70 ml’lik 6 renk (2 cyan,2 magenta,2 sarı) ve 140 ml’lik 2 siyah Epson orijinal mürekkep şişeleriyle geliyor.  Gönderilen ilk setler sayesinde 11 bin sayfalık siyah baskı ve 13 bin sayfalık renkli baskı kapasitesiyle¹ dikkat çeken L655, baskı maliyetinde yüzde 90’a varan tasarruf sağlıyor². Ayrıca çift taraflı baskı imkanıyla kağıttan ve zamandan tasarruf sağlayan model dakikada ortalama 14 sayfalık³ çıktı kapasitesine sahip. Çoklu kopyalama fonksiyonuyla tek tuşla bir sayfanın 99 kopyasını almaya imkan tanıyan hepsi bir arada yazıcının tarama çözünürlüğü de 1200dpi.

İş amaçlı baskı mürekkebi

Ofis kullanımı için hızlı kuruma ve lekesiz baskı sağlayan orijinal boya mürekkebi ve siyah pigment mürekkepler, L655’in diğer bir avantajı. Ayrıca Epson Connect ile Wi-Fi bağlanabilirlik⁴ özelliği dünyanın her yerinden akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırıyor. Yöneltici gibi bir kablosuz erişim noktasına gereksinim duyulmadan Wi-Fi özellikli cihazlara doğrudan bağlanmaya olanak tanıyan Wi-Fi Direct® de L655'de bulunmakta.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:   438 Euro+KDV.

¹ Alıntı yapılan verimler/CPP, ISO/IEC24712'de sunulan Test Modelleri yazdırma simülasyonundan alınan Epson orijinal metodolojisi temelinde tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24711 bazında DEĞİLDİR. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, baskı aldığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir.

² Karşılaştırma en üst sırada yer alan 10 adet rakip A4 mono lazer yazıcı ve MFP'ler, en üst sırada yer alan 10 adet rakip renkli lazer yazıcı ve MFP'ler ve en üst sırada yer alan 10 rakip inkjet yazıcı ve MFP'ler ile IDC EMEA Hardcopy Tracker'a (Veri 2014 2. Çeyrek) göre yapılmıştır. Sayfa başına maliyet, IDC EMEA Consumables Tracker'dan (Veri 2014 1. Yarı) ve Aralık 2014 tarihi itibariyle üreticilerin yayınlanan verimlerinden alınmış ortalama satış fiyatı kullanılarak hesaplanmıştır. Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.epson.eu/itssavings.

³ Siyah/beyaz tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testi’nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e uygun olarak tespit edilmiştir.

⁴ Kablosuz internet bağlantısı gerekir. Daha fazla bilgi, desteklenen diller ve aygıtlar için lütfen ziyaret edin: www.epson.com.tr/connect.

Bilgi İçin: AIDA COOP – Hanzade Özerten / 0532 631 31 51 – hanzadeozerten@aidacoop.com

Epson Hakkında

Epson; farklı kategorideki yazıcıları, ev ve ofis için tasarlanan 3LCD projektörlerden elektronik ve kristal cihazlara kadar görüntüleme ürünlerinde yenilikçi bir dünya lideridir. Yenilikçi ve yaratıcı kültürüyle Epson, üstün kalite, işlevsellik, kompakt tasarım ve verimli enerji kullanımı ile tanınan ürünleriyle, kullanıcılarının vizyonunu ve beklentilerini aşmaya odaklanmıştır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation tarafından yönetilen Epson Grup dünya genelinde 75.000 çalışanı ve 100 şirketi ile çevreye ve bünyesinde bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarla çalışmalarını sürdürmektedir. Asya, Avrupa ve Amerika’da üç ayrı organizasyonu bulunan Epson, Türkiye ofisini 2000 yılında açtı. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğinde yönetilen grubun Türkiye ofisinin de içinde bulunduğu Epson Avrupa bölgesi, 2.400 çalışanıyla hizmet vermektedir. Epson ürünleri ve satış öncesi ile satış sonrası destek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.epson.com.tr‘yi ziyaret ediniz.