Hemen hemen her iş ihtiyacını karşılayan çok yönlü yeni tarayıcılar

Sınıfının en küçük boyutu ile uygun fiyatlı, hızlı ve esnek düz yataklar1 ve ADF ile geliştirilmiş verimlilik

Hemen hemen her iş ihtiyacını karşılayan çok yönlü yeni tarayıcılar

1 Eylül 2016 – Yeni WorkForce DS-1660W ve DS-1630 belge tarayıcıları ile ön ofis süreçlerini düzene sokun ve verimliliği artırın. Uygun fiyatlı bu belge tarayıcıları, hemen hemen her görevin üstesinden gelebilecek 50 sayfalık, yüksek hızlı bir ADF'nin kullanışlılığı ile çok yönlü düz yatak özelliğini bir araya getirir. Düz yataklı özelliği ile pasaport, kitapçık ve hassas belgelerin taranması için ideal olan ADF aynı zamanda kağıt desteleri için de idealdir.

Epson Europe ürün müdürü Steve King şöyle diyor: “İster günlük evrakları, isterseniz kimlik belgesi gibi önemli belgeleri ya da eski mektuplar ve defterleri tarıyor olun, çok yönlü ve kolay kullanımlı bu çözüm, hemen hemen her iş ihtiyacını karşılayabilir. 25 sf/dak ile sınıfındaki en hızlı tarayıcıdan ikisidir; aynı zamanda bu modelleri ofiste istediğiniz yere koymanızı kolaylaştıran sınıfının en küçük boyutuna sahiptir[1].”

Ekonomik ve kolay tarama özellikli bir çözüm arayan küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli kurumlara kadar her işletme, USB 3.0 bağlanabilirliği sayesinde 300dpi yüksek çözünürlükte dahi hiçbir yavaşlama olmadan tarama yapabilir ve uzun belge modu ile üç metreden uzun kağıtları dahi tarayabilir (yalnızca tek taraflı). DS-1660W'da bulunan Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlanabilirliği, çalışma ortamlarına birçok kişi tarafından kolayca ulaşılabilir özel bir tarama çözümü getirmek isteyen kuruluşlar için ekstra kolaylık sağlarken, çift taraflı tarama ve Otomatik Görüntü Türü Algılama özellikleri de ofis verimliliğini artırır.

Her iki model de Epson Görüntü İşleme Teknolojisi ile otomatik kırpma, çarpıklık giderme ve boş sayfa ve arka plan kaldırma gibi akıllı renk ve görüntü ayarlamalarına sahiptir.

Mevcut belge yönetim sistemleri ile sorunsuz entegrasyon içi TWAIN ve ISIS[2] sürücüler entegre edilmiştir ve tek dokunuşla bir PC, Mac veya çevrimiçi depolama hesaplarına tarama yapmak mümkündür.

WorkForce DS-1660W ve DS-1630 Aralık ayından itibaren satışa sürülecektir.

Temel özellikler:

 • 25 sf/dak'lık tarama hızı ile sınıfının en hızlı tarayıcılarından biridir
 • Kitap, pasaport, ciltli belgeler ve hassas öğeler dahil geniş bir yelpazede belge tarama
 • Sınıfındaki en küçük boyuta sahiptir1
 • Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlanabilirliği (yalnızca DS-1660W)
 • TWAIN ve ISIS sürücüler ile mevcut belge yönetim sistemleri ile sorunsuz entegrasyon
 • Çift taraflı tarama ile bir sayfanın her iki tarafını da tarar
 • 50 sayfalık ADF
 • 30'a kadar iş oluşturabilir ve opsiyonel ağ paneli ile klasörler, e-posta, çevrimiçi depolama hesapları2 ve daha fazlası ile kolay tek tuşla tarama özelliğinden yararlanabilirsiniz (yalnızca DS-1630)
 • USB 3.0 bağlanabilirliği, 300dpi yüksek çözünürlükte dahi hiçbir yavaşlama olmayacağı anlamına gelir
 • Akıllı renk ve görüntü ayarlamaları — Epson Görüntü İşleme Teknolojisi ile otomatik kırpma, çarpıklık giderme, boş sayfa ve arka plan kaldırma
 • Dahili Epson yazılımı, bir kez tarama ve iki farklı hedefe göndermek anlamına gelen ikili görüntü çıktısı sağlar
 • Uzun belge modu sayesinde üç metreden uzun kağıtları dahi tarayabilir (3048 mm) (yalnızca tek taraflı)

* DS-570W'da kablosuz modda çalışmaz

 


Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/

 

[1] InfoSource Belge Yönetimi Tarayıcı Satışları 2015 Yılı'na göre 2015 yılının tamamı için EMEA'daki en çok satan rakip beş tarayıcı modeline ait web siteleri ve broşürlerinden alınan verilere dayanarak.

[2] ISIS sürücüler yalnızca DS-1630 modelinde mevcuttur