İki adet yeni ve yenilikçi, akıllı ticari tarayıcı

Geniş yelpazede belge uyumu sağlayan akıllı özellikleri sayesinde iş akışlarını kökten değiştiriyor

İki adet yeni ve yenilikçi, akıllı ticari tarayıcı

1 Eylül 2016 – Epson'dan
iki adet yeni akıllı, kompakt, kağıt beslemeli WorkForce tarayıcı geliyor. Yüksek düzeyde veri bütünlüğü sağlayan güçlü kağıt kullanımı ve yenilikçi akıllı özelliklere sahip WorkForce DS-570W ve DS-530, bir kurumun iş akışlarına oldukça verimli ve basit entegrasyon sağlamaya yönelik olarak donatılmıştır. 35 sf/dak / 70 gör/dak'ya kadar tarama özelliğine sahip bu cihazlar, iş açısından kritik belgelerinizi hızlı bir şekilde almanızı, paylaşmanızı ve dizin depolama yapmanızı sağlayan geniş yelpazede kağıt kullanımı seçeneği sunar.

Epson Europe ürün müdürü Steve King şöyle diyor: “Sektörde bir ilk olan ve buruşuk veya hassas belgelerin taranmasını sağlayan yavaş modu[1] ve yenilikçi Çift Besleme Algılaması Atlama özelliği ile zorlu kağıtların taranması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Akıllı özellikler; verimliliği, doğruluğu ve veri güvenilirliğini artırır ve ister uzunluğu altı metreye kadar olan belgeleri, isterseniz 27 gr/m2 inceliğinde kağıtları ya da 413 gr/m2 kalınlığında kartları tararken, hızlı ve en yüksek kalitede belge işleme için bu modellere güvenebilirsiniz.”

Gelişmiş sensörler ve kağıt besleme teknolojisi

Kartvizit ve plastik kimliklerden ekstra uzun belgelere kadar tüm önemli belgeleri işlemek için özel olarak tasarlanmış bu tarayıcılar, DSC (Dinamik Çarpıklık Giderme) özelliğine ve çok silindirli sofistike bir kağıt besleme tasarımına sahiptir. Ultrasonik sensör, Çift Besleme Algılaması ile hatalı beslemelerin önlenmesini sağlar ve Otomatik Belge Boyutu Algılaması ise farklı boyuta sahip belgelerin tek bir yığın olarak kolayca taranmasını sağlar.

Otomatik Besleme Modu, farklı boyuttaki orijinallerin, herhangi bir sırayla taranarak tek bir PDF'e dönüştürülmesini kolaylaştırırken, Çift Besleme Algılaması Atlama özelliği ise bir besleme hatası oluştuktan sonra taramanın yeniden başlamasını sağlar.

İsteğe bağlı düz yataklı tarayıcı dönüştürme kiti

İsteğe bağlı bir düz yataklı dönüştürme kiti, pul, pasaport, kitap gibi geniş yelpazede kağıdın ve daha fazlasının etkin bir şekilde taranmasını sağlar. Bu seçenek, USB 3.0 bağlantısı ile her iki model için de kullanılabilir.

DS-570W'da kablosuz bağlanabilirlik

Gelişmiş ve kompakt, kablosuz kağıt beslemeli bu tarayıcı ile belgeleri tarayarak mobil cihazlarınıza, tablet ve Wi-Fi özellikli iş istasyonlarına kolayca gönderebilirsiniz. Dinamik çalışma ortamlarında, birden fazla kullanıcı için ideal bir paylaşım çözümüdür; Dropbox, SharePoint, FileBound ve daha fazlasını içeren çevrimiçi depolama hesaplarına doğrudan tarama yapmak da oldukça kolaydır.

WorkForce DS-570W ve DS-530  Aralık 2016'dan itibaren satışa sürülecektir.

Temel özelliklerDS-530DS-570W
Düz yataklı tarayıcı dönüştürme kiti mevcut●*
300dpi'de 35 sf/dak / 70 gör/dak yüksek hızlı renkli tarama
50 sayfalık ADF kapasitesi
Kartvizit, pasaport2, A3 kağıt, kalın kağıt dahil geniş bir yelpazede tarama
Tek geçişte dubleks tarama
Dahili görüntü güçlendirme teknolojisi
Epson Akıllı Besleme teknolojisi ve çift besleme algılaması
Hassas hasarlı ya da zorlu belgeleri taramaya yarayan yavaş mod1
Her türlü ofis ortamına uygun kompakt yazıcılar
Epson Document Capture Pro/Server Pro3
Bas-tara ve önceden tanımlanmış iş profilleri ile birden fazla kullanıcı arasında kolay paylaşımı sağlayan Ağ Arabirim Ünitesiİsteğe bağlıİsteğe bağlı
Kağıt belgeleri, docx, pptx, xlsx dahil olmak üzere Microsoft Office formatlarına dönüştürme
USB 3.0
NFC ile Wi-Fi, Wi-Fi Direct-
4.000 sayfaya kadar Günlük İş Hacmi
Gelişmiş görüntüleme teknolojisi için Epson Scan 2.0 yazılımı:
DMS ile gelişmiş uyumluluk için Twain, WIA ve ISIS sürücü desteği
Energy Star uyumlu

* Yalnızca USB modunda DS-570W ile uyumludur.

 


Editöre Notlar

Epson Hakkında

Epson, insanları, nesneleri ve bilgiyi orijinal, etkin, kompakt ve hassas teknolojiler kullanarak birbirine bağlamaya adamış küresel bir teknoloji lideridir. Şirketimiz mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı sistemlerinden 3LCD projektörlere, akıllı gözlüklere, duyarlı sistemlere ve endüstriyel robotlara kadar, görsel iletişim, giyilebilirler ve robotik alanlarda inovasyon yönetimi ve müşteri beklentilerini aşmaya odaklanmıştır.

Merkezi Japonya'da bulunan Seiko Epson Corporation şirketinin önderliğindeki Epson Grubu'nun dünya genelindeki 90 şirketinde 67.000'e yakın çalışanı vardır ve çevresel etkiyi azaltmak için sürekli yaptığı çalışmalardan ve faaliyette bulunduğu toplumlara yaptığı katkılarından gurur duymaktadır.

www.global.epson.com

Epson Europe Hakkında

Amsterdam’da bulunan Epson Europe B.V., Grubun Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Afrika bölgesindeki genel merkezidir. 1.700 çalışanıyla Epson Avrupa'nın 2015 satışları 1.577 milyar Euro olarak gerçekleşmiştir. http://www.epson.com.tr

Çevre Vizyonu 2050  

http://eco.epson.com/

 

[1] InfoSource Belge Yönetimi Tarayıcı Satışları 2015 Yılı'na göre 2015 yılının tamamı için EMEA'daki en çok satan beş tarayıcı modeline ait web siteleri ve broşürlerinden alınan verilere dayanarak, 25 sf/dak ile 39 sf/dak hız aralığındaki kağıt beslemeli tarayıcılar ile karşılaştırılmıştır.